View at: Szablon:Bloki/zawartość [edytuj]
Złoże netherowego kwarcu: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
NatanEdycja |
zmiany |
||
| Linia 22: | Linia 22: | ||
Rudę Netherowego kwarcu można wydobyć wszystkimi rodzajami kilofów. | Rudę Netherowego kwarcu można wydobyć wszystkimi rodzajami kilofów. | ||
{| class="wikitable" | {|class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! Czas | ! Blok | ||
| style=" | ! Narzędzie | ||
| 2.5 | ! colspan=9 | Czas niszczenia (w sekundach) | ||
| 1.2 | |- | ||
| 0.8 | |rowspan=2 | {{BlockLink|id=clay|Glina|Glina (blok)}} | ||
| 0.75 | |rowspan=2 style="text-align:center" | [[Plik:Kilof.png|25px|link=Kilof]] | ||
| 0.6 | | style="text-align:center" | Ręka | ||
| style="text-align:center" | Drewniany | |||
| style="text-align:center" | Kamienny | |||
| style="text-align:center" | Żelazny | |||
| style="text-align:center" | Diamentowy | |||
| style="text-align:center" | Złoty | |||
|- style="text-align:center" | |||
| {{tc|Nie|15}} | |||
| {{tc|Tak|2.5}} | |||
| {{tc|Tak|1.2}} | |||
| {{tc|Tak|0.8}} | |||
| {{tc|Tak|0.75}} | |||
| {{tc|Tak|0.6}} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 11:40, 22 kwi 2016
| Artykuł Złoże netherowego kwarcu jest krótki. Możesz pomóc, poszerzając go.
|
Złoże netherowego kwarcu
| Typ |
Ruda |
| Fizyka |
Nie |
| Przezroczystość |
Nie |
| Emisja światła |
Nie |
| Odporność na eksplozje |
15 |
| Palność |
Nie |
| Rzadkość |
Pospolita |
| Narzędzie | |
| Odnawialne |
Nie |
| Możliwość grupowania |
Tak, 64 |
Ruda Netherowego kwarcu (ang. Nether Quartz Ore) to ruda, występująca jedynie w Netherze. Po zniszczeniu pozostawia po sobie Netherowy kwarc, jeśli na narzędzie nie jest zaklęte na Jedwabny dotyk.
Otrzymywanie
Wydobywanie
Rudę Netherowego kwarcu można wydobyć wszystkimi rodzajami kilofów.
| Blok | Narzędzie | Czas niszczenia (w sekundach) | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Glina | Ręka | Drewniany | Kamienny | Żelazny | Diamentowy | Złoty | ||||
| 15 | 2.5 | 1.2 | 0.8 | 0.75 | 0.6 | |||||
Naturalne generowanie
Ruda Netherowego kwarcu jest tak często występującą w Netherze rudą, jak ruda żelaza w normalnym świecie. Odnalezienie rudy Netherowego kwarcu jest jednak łatwiejsze od znalezienia rudy żelaza - wielkie otwarte przestrzenie i jaskinie ułatwiają poszukiwanie owej rudy.
Złoża rudy Netherowego kwarcu występują między poziomami 7 a 117 i składają się - tak jak złoża rudy żelaza - z 4 do 10 bloków rudy.
Zastosowanie
Przetapianie
| Składniki | Wejście » Wyjście | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ruda Netherowego kwarcu |
|
Historia
| Pełna wersja | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1.5 | 13w01a | Dodano rudę Netherowego kwarcu. | |||
| 13w01b | Ruda Netherowego kwarcu może być przetopiona. | ||||
| Pocket Edition Alpha | |||||
| 0.12.1 | build 1 | Dodano rudę Netherowego kwarcu. | |||
| Console Edition | |||||
| TU14 | CU1 | 1.04 | Dodano rudę Netherowego kwarcu. | ||
Galeria
-
Dwa złoża rudy Netherowego kwarcu.
-
Po rozbiciu rudy wypada Netherowy kwarc.
