Wytwarzanie/transport: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Kiroma3883 (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
Niepotrzebnie tworzyła się nowa kolumna + Wagoniki z TNT i ze zbiornikiem |
||
| Linia 35: | Linia 35: | ||
}} | }} | ||
|Używane by transportować przedmioty przez tory. | |Używane by transportować przedmioty przez tory. | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Wagonik ze zbiornikiem]]''' | |||
|[[Zbiornik]] + [[Wagonik]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= Zbiornik |C2= | |||
|A3= |B3= Wagonik |C3= | |||
|Output= Wagonik ze zbiornikiem | |||
}} | |||
|Używane by zbierać przedmioty z torów. | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Wagonik z TNT]]''' | |||
|[[TNT]] + [[Wagonik]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= TNT |C2= | |||
|A3= |B3= Wagonik |C3= | |||
|Output= Wagonik z TNT | |||
}} | |||
|Używane do kontrolowanych eksplozji, które nie niszczą torów. | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Tory]]''' | |'''[[Tory]]''' | ||
| Linia 55: | Linia 75: | ||
|Output= Tor Aktywacyjny |OA= 6 | |Output= Tor Aktywacyjny |OA= 6 | ||
}} | }} | ||
|Używane do aktywowania [[Wagonik z TNT]]. | |Używane do aktywowania [[Wagonik z TNT]]. Potrafi dezaktywować [[wagonik ze zbiornikiem]]. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Zasilane tory]]''' | |'''[[Zasilane tory]]''' | ||
Wersja z 08:36, 3 maj 2013
| Nazwa | Składniki | Crafting | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wagonik | Sztabki żelaza |
|
Używane do transportowania gracza lub moba przez tory. | ||||||||||||
| Wagonik z piecem | Piec + Wagonik |
|
Używany do popychania innych wagoników po torach używając jako paliwo węgiel lub węgiel drzewny. | ||||||||||||
| Wagonik ze skrzynią | Skrzynia + Wagonik |
|
Używane by transportować przedmioty przez tory. | ||||||||||||
| Wagonik ze zbiornikiem | Zbiornik + Wagonik |
|
Używane by zbierać przedmioty z torów. | ||||||||||||
| Wagonik z TNT | TNT + Wagonik |
|
Używane do kontrolowanych eksplozji, które nie niszczą torów. | ||||||||||||
| Tory | Patyk + sztabki żelaza |
|
Używane do kierowania wagonikami. | ||||||||||||
| Tory aktywujące | sztabki żelaza + patyki + Czerwona pochodnia |
|
Używane do aktywowania Wagonik z TNT. Potrafi dezaktywować wagonik ze zbiornikiem. | ||||||||||||
| Zasilane tory | Patyk + sztabki złota + Pył czerwonego kamienia |
|
Używane do rozpędzania wagoników. | ||||||||||||
| Tory z czujnikiem | Sztabki żelaza + Kamienna płyta naciskowa + Pył czerwonego kamienia |
|
Używane do wysyłania sygnału, gdy znajduje się na nich wagonik. | ||||||||||||
| Łódka | Deski |
|
Używane by przemierzać wodę szybciej niż pływając. |