Wytwarzanie/przyszłe: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Nie podano opisu zmian
jeszcze cegła kresu
Linia 79: Linia 79:
|Można wytworzyć od [[Pocket Edition]] 0.11.0 build 1 i 15w41a (1.9)
|Można wytworzyć od [[Pocket Edition]] 0.11.0 build 1 i 15w41a (1.9)
|- align="center"
|- align="center"
|[[Kryształ Kresu]]
| [[Szkło]] <br> + <br> [[Oko Kresu]] <br> + <br> [[Łza ghasta]]
| [[Szkło]] <br> + <br> [[Oko Kresu]] <br> + <br> [[Łza ghasta]]
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
Linia 85: Linia 86:
|A3= Szkło |B3= Łza ghasta |C3= Szkło
|A3= Szkło |B3= Łza ghasta |C3= Szkło
|Output= Kryształ Kresu
|Output= Kryształ Kresu
}}
|
|- align="center"
|[[Cegła Kresu]]
|[[Kamień Kresu]]
|{{Grid/Crafting Table
|A1= Kamień Kresu
|B1= Kamień Kresu
|A2= Kamień Kresu
|B2= Kamień Kresu
|Output= Cegła Kresu |OA=2 |nieokreślona= 1
}}
}}
|
|
|}
|}

Wersja z 09:14, 3 sty 2016