Wytwarzanie/przyszłe: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Nie podano opisu zmian |
jeszcze cegła kresu |
||
| Linia 79: | Linia 79: | ||
|Można wytworzyć od [[Pocket Edition]] 0.11.0 build 1 i 15w41a (1.9) | |Można wytworzyć od [[Pocket Edition]] 0.11.0 build 1 i 15w41a (1.9) | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|[[Kryształ Kresu]] | |||
| [[Szkło]] <br> + <br> [[Oko Kresu]] <br> + <br> [[Łza ghasta]] | | [[Szkło]] <br> + <br> [[Oko Kresu]] <br> + <br> [[Łza ghasta]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
| Linia 85: | Linia 86: | ||
|A3= Szkło |B3= Łza ghasta |C3= Szkło | |A3= Szkło |B3= Łza ghasta |C3= Szkło | ||
|Output= Kryształ Kresu | |Output= Kryształ Kresu | ||
}} | |||
| | |||
|- align="center" | |||
|[[Cegła Kresu]] | |||
|[[Kamień Kresu]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Kamień Kresu | |||
|B1= Kamień Kresu | |||
|A2= Kamień Kresu | |||
|B2= Kamień Kresu | |||
|Output= Cegła Kresu |OA=2 |nieokreślona= 1 | |||
}} | }} | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Wersja z 09:14, 3 sty 2016
| Nazwa | Składniki | Wytwarzanie | Uwagi | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Strzała Widmo | Strzała + jasnopył |
|
|||||||||||||
| Różdżka Kresu | Płomienna różdżka + Popped Chorus Fruit |
|
|||||||||||||
| Blok purpury | Popped Chorus Fruit |
|
|||||||||||||
| Filar purpury | Płyta z purpury |
|
|||||||||||||
| Tarcza | Deski + Sztabka żelaza |
|
|||||||||||||
| Tarcza z sztandarem | Tarcza + Sztandar |
|
|||||||||||||
| Łódki | Deski + Drewniana łopata |
|
Można wytworzyć od Pocket Edition 0.11.0 build 1 i 15w41a (1.9) | ||||||||||||
| Kryształ Kresu | Szkło + Oko Kresu + Łza ghasta |
|
|||||||||||||
| Cegła Kresu | Kamień Kresu |
|