Wytwarzanie/przyszłe: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
1.9 (wszystko poza kryształem kresu)
Nie podano opisu zmian
Linia 4: Linia 4:
!width="150"|Składniki
!width="150"|Składniki
!width="204"|Wytwarzanie
!width="204"|Wytwarzanie
!width="150"|Uwagi
|- align="center"
|- align="center"
|'''[[Strzała|Strzała Widmo]]'''
|'''[[Strzała|Strzała Widmo]]'''
Linia 16: Linia 17:
|OA= 2
|OA= 2
}}
}}
|
|- align="center"
|- align="center"
|[[Różdżka Kresu]]
|[[Różdżka Kresu]]
Linia 25: Linia 27:
|nieokreślona=1
|nieokreślona=1
}}
}}
|
|- align="center"
|- align="center"
|[[Blok purpury]]
|[[Blok purpury]]
Linia 33: Linia 36:
|Output= Blok purpury |OA=4
|Output= Blok purpury |OA=4
}}
}}
|
|- align="center"
|- align="center"
|[[Blok purpury|Filar purpury]]
|[[Blok purpury|Filar purpury]]
Linia 41: Linia 45:
|Output= Filar_purpury
|Output= Filar_purpury
}}
}}
|
|- align="center"
|- align="center"
|[[Tarcza]]
|[[Tarcza]]
Linia 54: Linia 59:
|Output= Tarcza
|Output= Tarcza
}}
}}
|
|- align="center"
|- align="center"
|[[Tarcza|Tarcza z sztandarem]]
|[[Tarcza|Tarcza z sztandarem]]
Linia 62: Linia 68:
|Output= Biała tarcza, Pomarańczowa tarcza, Karmazynowa tarcza, Jasnoniebieska tarcza, Żółta tarcza, Limonkowa tarcza, Różowa tarcza, Szara tarcza, Jasnoszara tarcza, Błękitna tarcza, Fioletowa tarcza, Niebieska tarcza, Brązowa tarcza, Zielona tarcza, Czerwona tarcza, Czarna tarcza
|Output= Biała tarcza, Pomarańczowa tarcza, Karmazynowa tarcza, Jasnoniebieska tarcza, Żółta tarcza, Limonkowa tarcza, Różowa tarcza, Szara tarcza, Jasnoszara tarcza, Błękitna tarcza, Fioletowa tarcza, Niebieska tarcza, Brązowa tarcza, Zielona tarcza, Czerwona tarcza, Czarna tarcza
}}
}}
|
|- align="center"
|- align="center"
|[[Łódka|Łódki]] ([[Pocket Edition]] i 1.9)
|[[Łódka|Łódki]]
| [[Deski]] <br> + <br> [[Łopata|Drewniana łopata]]
| [[Deski]] <br> + <br> [[Łopata|Drewniana łopata]]
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
Linia 70: Linia 77:
|Output= Dębowa Łódka, Sosnowa Łódka, Brzozowa Łódka, Dżunglowa Łódka, Akacjowa Łódka, Łódka z ciemnego dębu
|Output= Dębowa Łódka, Sosnowa Łódka, Brzozowa Łódka, Dżunglowa Łódka, Akacjowa Łódka, Łódka z ciemnego dębu
}}
}}
|Można wytworzyć od [[Pocket Edition]] 0.11.0 build 1 i 15w41a (1.9)
|- align="center"
| [[Szkło]] <br> + <br> [[Oko Kresu]] <br> + <br> [[Łza ghasta]]
|{{Grid/Crafting Table
|A1= Szkło |B1= Szkło |C1= Szkło
|A2= Szkło |B2= Oko Kresu |C2= Szkło
|A3= Szkło |B3= Łza ghasta |C3= Szkło
|Output= Kryształ Kresu
}}
|
|}
|}

Wersja z 09:11, 3 sty 2016