Wytwarzanie/jedzenie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Nie podano opisu zmian |
Rafalon160 (dyskusja | edycje) dodanie craftingu butelki |
||
| Linia 15: | Linia 15: | ||
}} | }} | ||
|Używane do zrobienia [[Zupa grzybowa|zupy grzybowej]]. Po zjedzeniu gracz otrzymuje miskę z powrotem. | |Używane do zrobienia [[Zupa grzybowa|zupy grzybowej]]. Po zjedzeniu gracz otrzymuje miskę z powrotem. | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Szklana_butelka|Szklana butelka]]''' | |||
|[[Szkło]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= Szkło |B2= |C2= Szkło | |||
|A3= |B3= Szkło |C3= | |||
|Output= Szklana butelka |OA=3 | |||
}} | |||
|Używane do wytwarzania [[Mikstury|mikstur]]. | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Zupa grzybowa]]''' | |'''[[Zupa grzybowa]]''' | ||
Wersja z 14:55, 22 lis 2011
| Nazwa | Składniki | Crafting | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Miska | Deski |
|
Używane do zrobienia zupy grzybowej. Po zjedzeniu gracz otrzymuje miskę z powrotem. | ||||||||||||
| Szklana butelka | Szkło |
|
Używane do wytwarzania mikstur. | ||||||||||||
| Zupa grzybowa | Muchomor + Brązowy Grzyb/Borowik + Miska |
|
Leczy 5 serc. Kolejność grzybów nie gra roli. | ||||||||||||
| Chleb | Zboże |
|
Leczy 2.5 serca. | ||||||||||||
| Złote jabłko | Złote bloki + czerwone jabłko |
|
Leczy wszystkie 10 serc. | ||||||||||||
| Cukier | Trzcina Cukrowa |
|
Używane do stworzenia Ciasta. | ||||||||||||
| Ciasto | Zboże + Cukier + Jajko + Mleko |
|
6 razy leczy 1.5 serca. Wiadra nie zostaną utracone w procesie tworzenia. | ||||||||||||
| Ciastko | Zboże, Kakao |
|
Leczy 0.5 serca. |