Wytwarzanie/broń: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
uzupełnienie informacji |
d netheryt |
||
| Linia 15: | Linia 15: | ||
}} | }} | ||
| Służy do ataku wręcz i zadaje więcej obrażeń niż ręka. | | Służy do ataku wręcz i zadaje więcej obrażeń niż ręka. | ||
|- align="center" | |||
| '''[[Netherytowy miecz]]''' | |||
| '''[[Diamentowy miecz]]''' <br> + <br> '''[[Sztabka netherytu]]''' | |||
| {{Grid/Crafting Table | |||
| A1= | B1= | C1= | |||
| A2= | B2= Diamentowy miecz| C2= Sztabka netherytu | |||
| A3= | B3= | C3= | |||
| Output= Netherytowy miecz | |||
|nieokreślona=1 | |||
}} | |||
|Nadchodzące w [[1.16]] | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Wersja z 00:43, 17 lut 2020
| Nazwa | Składniki | Wejście » Wyjście | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Miecz | Patyki + Deski, Bruk, Sztabka żelaza, Sztabka złota lub Diament |
|
Służy do ataku wręcz i zadaje więcej obrażeń niż ręka. | ||||||||||||
| Netherytowy miecz | Diamentowy miecz + Sztabka netherytu |
|
Nadchodzące w 1.16 | ||||||||||||
| Tarcza | Deski + Sztabka żelaza |
|
Narzędzie, wykorzystywane do obrony przed dosięgającymi gracza atakami. | ||||||||||||
| Łuk | Patyk + Nić |
|
Broń dystansowa. Można ją naładować naciągając cięciwę, przez co zadaje więcej obrażeń. | ||||||||||||
| Kusza | Patyk + Sztabka żelaza + Nić + Zaczep na linkę |
|
Broń dystansowa. Po naładowaniu można schować ją w ekwipunku i w dowolnym momencie wystrzelić. | ||||||||||||
| Strzała | Krzemień + Patyk + Pióro |
|
Podstawowa amunicja do łuku. | ||||||||||||
| Widmowa strzała | Strzała + Jasnopył |
|
Po trafieniu moba/gracza tą strzałą na kilka sekund podświetlany jest jego kontur. | ||||||||||||
| Strzała z miksturą | Strzała + Trwała miotana mikstura |
|
Po trafieniu moba/gracza tą strzałą nadajemy mu efekt mikstury, jaki posiadała wystrzelona przez nas strzała. |