Wytwarzanie/broń: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
d Poprawiono animację craftingu |
uzupełnienie informacji |
||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
| '''[[Patyk]]i''' <br> + <br> '''[[Deski]]''', <br> '''[[Bruk]]''', <br> '''[[Sztabka żelaza]]''', <br> '''[[Sztabka złota]]''' <br> lub '''[[Diament]]''' | | '''[[Patyk]]i''' <br> + <br> '''[[Deski]]''', <br> '''[[Bruk]]''', <br> '''[[Sztabka żelaza]]''', <br> '''[[Sztabka złota]]''' <br> lub '''[[Diament]]''' | ||
| {{Grid/Crafting Table | | {{Grid/Crafting Table | ||
| A1= | B1= Dębowe deski | | A1= | B1= Dębowe deski;Brzozowe deski;Akacjowe deski;Świerkowe deski;Ciemne dębowe deski;Tropikalne deski;Bruk;Sztabka żelaza;Sztabka złota;Diament | C1= | ||
| A2= | B2= Dębowe deski | | A2= | B2= Dębowe deski;Brzozowe deski;Akacjowe deski;Świerkowe deski;Ciemne dębowe deski;Tropikalne deski;Bruk;Sztabka żelaza;Sztabka złota;Diament | C2= | ||
| A3= | B3= Patyk | C3= | | A3= | B3= Patyk | C3= | ||
| Output= Drewniany miecz | | Output= Drewniany miecz;Drewniany miecz;Drewniany miecz;Drewniany miecz;Drewniany miecz;Drewniany miecz;Kamienny miecz;Żelazny miecz;Złoty miecz;Diamentowy miecz | ||
}} | }} | ||
| Służy do ataku wręcz i zadaje więcej obrażeń niż ręka. | | Służy do ataku wręcz i zadaje więcej obrażeń niż ręka. | ||
| Linia 20: | Linia 20: | ||
| '''[[Deski]]''' <br> + <br> '''[[Sztabka żelaza]]''' | | '''[[Deski]]''' <br> + <br> '''[[Sztabka żelaza]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Dębowe deski; Brzozowe deski; | |A1= Dębowe deski; Brzozowe deski; Świerkowe deski; Tropikalne deski; Ciemne deski; Akacjowe deski |B1= Sztabka żelaza |C1= Dębowe deski; Brzozowe deski; Świerkowe deski; Tropikalne deski; Ciemne deski; Akacjowe deski | ||
|A2= Dębowe deski; Brzozowe deski; | |A2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Świerkowe deski; Tropikalne deski; Ciemne deski; Akacjowe deski |B2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Świerkowe deski; Tropikalne deski; Ciemne deski; Akacjowe deski |C2= Dębowe deski; Brzozowe deski; Świerkowe deski; Tropikalne deski; Ciemne deski; Akacjowe deski | ||
|B3= Dębowe deski; Brzozowe deski; | |B3= Dębowe deski; Brzozowe deski; Świerkowe deski; Tropikalne deski; Ciemne deski; Akacjowe deski | ||
|Output= Tarcza | |Output= Tarcza | ||
}} | }} | ||
| Linia 37: | Linia 37: | ||
}} | }} | ||
| Broń dystansowa. Można ją naładować naciągając cięciwę, przez co zadaje więcej obrażeń. | | Broń dystansowa. Można ją naładować naciągając cięciwę, przez co zadaje więcej obrażeń. | ||
|- align="center" | |||
| '''[[Kusza]]''' | |||
| '''[[Patyk]]''' <br> + <br> '''[[Sztabka żelaza]]''' <br> + <br> '''[[Nić]]''' <br> + <br> '''[[Zaczep na linkę]] | |||
| {{Grid/Crafting Table | |||
| A1= Patyk | B1= Sztabka żelaza | C1= Patyk | |||
| A2= Nić | B2= Zaczep na linkę | C2= Nić | |||
| A3= | B3= Patyk | C3= | |||
| Output= Kusza | |||
}} | |||
| Broń dystansowa. Po naładowaniu można schować ją w ekwipunku i w dowolnym momencie wystrzelić. | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| Linia 45: | Linia 56: | ||
| A2= |B2= Patyk |C2= | | A2= |B2= Patyk |C2= | ||
| A3= |B3= Pióro |C3= | | A3= |B3= Pióro |C3= | ||
| Output= Strzała | | Output= Strzała,4 | ||
}} | }} | ||
| Podstawowa amunicja do łuku. | | Podstawowa amunicja do łuku. | ||
| Linia 56: | Linia 67: | ||
| A2= Jasnopył | B2= Strzała | C2= Jasnopył | | A2= Jasnopył | B2= Strzała | C2= Jasnopył | ||
| A3= | B3= Jasnopył | C3= | | A3= | B3= Jasnopył | C3= | ||
| Output= Widmowa strzała | | Output= Widmowa strzała,2 | ||
}} | }} | ||
| Po trafieniu moba/gracza tą strzałą na kilka sekund podświetlany jest jego kontur. | | Po trafieniu moba/gracza tą strzałą na kilka sekund podświetlany jest jego kontur. | ||
| Linia 72: | Linia 83: | ||
|C2= Strzała | |C2= Strzała | ||
|C3= Strzała | |C3= Strzała | ||
|Output= Strzała odporności na ogień; Strzała Krzywdy; Strzała Leczenia; Strzała Niewidzialności; Strzała Skoku; Strzała widzenia w ciemności; Trująca Strzała; Strzała regeneracji; Strzała Spowolnienia; Strzała Siły; Strzała Szybkości; Strzała oddychania pod wodą; Strzała Osłabienia | |Output= Strzała odporności na ogień,8; Strzała Krzywdy,8; Strzała Leczenia,8; Strzała Niewidzialności,8; Strzała Skoku,8; Strzała widzenia w ciemności,8; Trująca Strzała,8; Strzała regeneracji,8; Strzała Spowolnienia,8; Strzała Siły,8; Strzała Szybkości,8; Strzała oddychania pod wodą,8; Strzała Osłabienia,8 | ||
}} | }} | ||
| Po trafieniu moba/gracza tą strzałą nadajemy mu [[Efekty#Lista efektów|efekt]] mikstury, jaki posiadała wystrzelona przez nas strzała. | | Po trafieniu moba/gracza tą strzałą nadajemy mu [[Efekty#Lista efektów|efekt]] mikstury, jaki posiadała wystrzelona przez nas strzała. | ||
Wersja z 05:56, 18 gru 2019
| Nazwa | Składniki | Wejście » Wyjście | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Miecz | Patyki + Deski, Bruk, Sztabka żelaza, Sztabka złota lub Diament |
|
Służy do ataku wręcz i zadaje więcej obrażeń niż ręka. | ||||||||||||
| Tarcza | Deski + Sztabka żelaza |
|
Narzędzie, wykorzystywane do obrony przed dosięgającymi gracza atakami. | ||||||||||||
| Łuk | Patyk + Nić |
|
Broń dystansowa. Można ją naładować naciągając cięciwę, przez co zadaje więcej obrażeń. | ||||||||||||
| Kusza | Patyk + Sztabka żelaza + Nić + Zaczep na linkę |
|
Broń dystansowa. Po naładowaniu można schować ją w ekwipunku i w dowolnym momencie wystrzelić. | ||||||||||||
| Strzała | Krzemień + Patyk + Pióro |
|
Podstawowa amunicja do łuku. | ||||||||||||
| Widmowa strzała | Strzała + Jasnopył |
|
Po trafieniu moba/gracza tą strzałą na kilka sekund podświetlany jest jego kontur. | ||||||||||||
| Strzała z miksturą | Strzała + Trwała miotana mikstura |
|
Po trafieniu moba/gracza tą strzałą nadajemy mu efekt mikstury, jaki posiadała wystrzelona przez nas strzała. |