Wytwarzanie/broń: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
? |
nowe |
||
| Linia 30: | Linia 30: | ||
|A3= |B3= Pióro |C3= | |A3= |B3= Pióro |C3= | ||
|Output= Strzała |OA= 4 | |Output= Strzała |OA= 4 | ||
}} | |||
|-align="center" | |||
|'''[[Strzała|Widmowa strzała]]''' | |||
|[[Strzała]] <br>+<br> [[Jasnopył]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|B1 = Jasnopył |A2 = Jasnopył |C2 = Jasnopył |B3 = Jasnopył | |||
|B2 = Strzała | |||
|Output = Strzała Widmo |OA = 2 | |||
}} | |||
|-align="center" | |||
|'''[[Tarcza]]''' | |||
|[[Deski]] <br>+<br> [[Sztabka żelaza]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1 = Deski |B1 = Sztabka żelaza |C1 = Deski | |||
|A2 = Deski |B2 = Deski |C2 = Deski | |||
|B3 = Deski |Output = Tarcza | |||
}} | }} | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Crafting]] | [[Kategoria:Crafting]] | ||
Wersja z 15:39, 7 mar 2016
| Nazwa | Składniki | Wejście » Wyjście | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Miecz | Patyk + Deski/Bruk/ Sztabka żelaza/ Sztabka złota/Diament |
| ||||||||||||
| Łuk | Patyk + Nić |
| ||||||||||||
| Strzała | Krzemień + Patyk + Pióro |
| ||||||||||||
| Widmowa strzała | Strzała + Jasnopył |
| ||||||||||||
| Tarcza | Deski + Sztabka żelaza |
|