Wytwarzanie/broń: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Wycofano ostatnie 3 zmiany treści (wprowadzone przez 31.11.128.30) i przywrócono wersję 32260 autorstwa Chicken4PL |
d Dodanie strzał Spectral Arrow. |
||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|[[Patyk]]i + [[deski]], [[bruk]], [[Sztabka żelaza|sztabki żelaza]], [[Sztabka złota|sztabki złota]] lub [[diament]]y. | |[[Patyk]]i + [[deski]], [[bruk]], [[Sztabka żelaza|sztabki żelaza]], [[Sztabka złota|sztabki złota]] lub [[diament]]y. | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= | |A1= | ||
|A2= | |B1= Dębowe deski, Bruk, Sztabka żelaza, Sztabka złota,Diament | ||
|A3= | |C1= | ||
|A2= | |||
|B2= Dębowe deski, Bruk, Sztabka żelaza, Sztabka złota,Diament | |||
|C2= | |||
|A3= | |||
|B3= Patyk | |||
|C3= | |||
|Output= Drewniany miecz, Kamienny miecz, Żelazny miecz, Złoty miecz, Diamentowy miecz | |Output= Drewniany miecz, Kamienny miecz, Żelazny miecz, Złoty miecz, Diamentowy miecz | ||
}} | }} | ||
| Linia 19: | Linia 25: | ||
|[[Patyk]]i + [[Nić|nici]] | |[[Patyk]]i + [[Nić|nici]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Nić |B1= Patyk |C1= | |A1= Nić | ||
|A2= Nić |B2= | |B1= Patyk | ||
|A3= Nić |B3= Patyk |C3= | |C1= | ||
|A2= Nić | |||
|B2= | |||
|C2= Patyk | |||
|A3= Nić | |||
|B3= Patyk | |||
|C3= | |||
|Output= Łuk | |Output= Łuk | ||
}} | }} | ||
| Linia 35: | Linia 47: | ||
}} | }} | ||
|Używane jako amunicja do łuków. | |Używane jako amunicja do łuków. | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Spectral Arrow]]''' | |||
|[[Strzała]] + [[jasnopył]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A2= Jasnopył | |||
|B1= Jasnopył | |||
|B2= Strzała | |||
|B3= Jasnopył | |||
|C2= Jasnopył | |||
|Output= Strzała | |||
|OA= 2 | |||
}} | |||
|Nowy typ strzały dodany w snapshocie 15w31a. Przeciwnik, który został trafiony tą strzałą, otrzymuje poświatę, którą widać przez każdy blok. | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Crafting]] | [[Kategoria:Crafting]] | ||
Wersja z 11:36, 3 sie 2015
| Nazwa | Składniki | Crafting | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Miecz | Patyki + deski, bruk, sztabki żelaza, sztabki złota lub diamenty. |
|
Zadaje Mobom więcej obrażeń niż dłoń. | ||||||||||||
| Łuk | Patyki + nici |
|
Pozwala na ataki z dystansu przy użyciu strzał. | ||||||||||||
| Strzały | Krzemień + patyk + pióro |
|
Używane jako amunicja do łuków. | ||||||||||||
| Spectral Arrow | Strzała + jasnopył |
|
Nowy typ strzały dodany w snapshocie 15w31a. Przeciwnik, który został trafiony tą strzałą, otrzymuje poświatę, którą widać przez każdy blok. |