Blok kości: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
TheTNT1500 (dyskusja | edycje)
Nowa strona
 
popr. i dod.
Linia 1: Linia 1:
{{Snapshot}}{{Rozszerz}}
{{Snapshot}}{{Rozszerz}}
{{Blok
{{Blok
|wygląd= Grid Blok kości.png
|typ=Naturalny
|typ=Naturalny
|fizyka=Nie
|przezroczystość=Nie
|przezroczystość=Nie
|palność=Nie
|światło=Nie
|światło=Nie
|narzędzie=Drewniany kilof
|narzędzie=Drewniany kilof
|odnawialne=Nie
|łączenie=Tak, 64
|palne=Nie
|wersja=16w20a
|idsłowne=bone_block
|idsłowne=bone_block
}}
}}
'''Blok kość''' to blok który został dodany w snapshocie [[1.10|16w20a]].
'''Blok kości''' (ang. ''Bone Block'') to naturalny [[bloki|blok]], dodany w snapshocie [[1.10|16w20a]].


== [[Crafting|Wytwarzanie ==
== Otrzymywanie ==
=== [[Crafting|Wytwarzanie]] ===
{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee; width: 304px" cellpadding="5"
{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee; width: 304px" cellpadding="5"
!Składniki
!Składniki
!Wejście » Wyjście
!Wejście » Wyjście
|-align=center
|-align="center"
|'''[[Brodawka|Netherowa brodawka]]'''
|'''[[Mączka kostna]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1=Mączka kostna |B1=Mączka kostna |C1=Mączka kostna
|A1=Mączka kostna |B1=Mączka kostna |C1=Mączka kostna
Linia 27: Linia 25:
}}
}}
|}
|}
=== Naturalne generowanie ===
Bloki kości można znaleźć w [[skamielina]]ch.


== Występowanie ==
== Zastosowanie ==
Blok kości występuje w [[skamielina|skamielinach]]
Bloki kości służą do magazynowania [[mączka kostna|mączki kostnej]].
=== [[Crafting|Wytwarzanie]] ===
{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee; width: 304px" cellpadding="5"
!Składniki
!Wejście » Wyjście
|-align="center"
|[[Blok kości]]
|{{Grid/Crafting Table
|B2=Blok kości
|Output=Mączka kostna
|nieokreślona=1
}}
|}
 
== Historia ==
{{Historia|p}}
{{Historia||1.10|snap=16w20a|Dodano bloki kości.}}
{{Historia|foot}}
 
{{Bloki}}
 
[[de:Knochenblock]]
[[en:Bone Block]]

Wersja z 18:49, 18 maj 2016

Ten artykuł dotyczy treści, które zostaną dodane w najbliższej aktualizacji.
Ten element pojawił się w snapshotach, ale pełna aktualizacja zawierająca te treści nie została jeszcze wydana.
W każdej chwili zawarte w tym artykule informacje mogą się zmienić!
Artykuł Blok kości jest krótki.
Możesz pomóc, poszerzając go.
Blok kości

Typ

Naturalny

Fizyka

Nie

Przezroczystość

Nie

Emisja światła

Nie

Odporność na eksplozje

2

Palność

Nie

Rzadkość

Pospolita

Narzędzie


Odnawialne

?

Możliwość grupowania

N/A


Blok kości (ang. Bone Block) to naturalny blok, dodany w snapshocie 16w20a.

Otrzymywanie

Wytwarzanie

Składniki Wejście » Wyjście
Mączka kostna










Naturalne generowanie

Bloki kości można znaleźć w skamielinach.

Zastosowanie

Bloki kości służą do magazynowania mączki kostnej.

Wytwarzanie

Składniki Wejście » Wyjście
Blok kości










Historia

Nadchodzące zmiany
1.1016w20aDodano bloki kości.