Purpurowy barwnik: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Nie podano opisu zmian
Linia 66: Linia 66:
{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee;" cellpadding="5"
{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee;" cellpadding="5"
|-align="center"
|-align="center"
!Składniki
!Wejście » Wyjście
!Składniki
!Składniki
!Wejście » Wyjście
!Wejście » Wyjście
Linia 76: Linia 74:
|Output= Karmazynowa wełna
|Output= Karmazynowa wełna
}}
}}
|-
|'''[[Szkło]]<br>+<br>Karmazynowy barwnik'''
|'''[[Szkło]]<br>+<br>Karmazynowy barwnik'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
Linia 83: Linia 82:
|Output= Karmazynowe szkło,8
|Output= Karmazynowe szkło,8
}}
}}
|-align="center"
|-
|'''[[Terakota]]<br>+<br>Karmazynowy barwnik'''
|'''[[Terakota]]<br>+<br>Karmazynowy barwnik'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
Linia 91: Linia 90:
|Output= Karmazynowa terakota,8
|Output= Karmazynowa terakota,8
}}
}}
|-
|'''[[Piasek]]'''/'''[[Piasek#Czerwony piasek|Czerwony piasek]]<br>+<br>[[Żwir]]<br>+<br>{{PAGENAME}}'''
|'''[[Piasek]]'''/'''[[Piasek#Czerwony piasek|Czerwony piasek]]<br>+<br>[[Żwir]]<br>+<br>{{PAGENAME}}'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table

Wersja z 21:00, 12 kwi 2020

Purpurowy barwnik

Typ

Barwnik

Wytrzymałość

13

Odnawialne

Tak

Możliwość grupowania

Tak, 64

Rzadkość

Pospolita


Karmazynowy barwnik (ang. Magenta Dye) – trzeciorzędny barwnik.

Otrzymywanie

Wytwarzanie

Składniki Wejście » Wyjście Opis
Czosnek/Bez



Karmazynowy barwnikKarmazynowy barwnik2







Różowy barwnik +
Fioletowy barwnik



Karmazynowy barwnik2






Niebieski barwnik +
Różana czerwień +
Różowy barwnik



Karmazynowy barwnik3

Różana czerwień



Lazuryt +
Różana czerwień +
Różowy barwnik



Karmazynowy barwnik3

Różana czerwień



[Tylko Bedrock Edition i Education Edition]
Niebieski barwnik+
Różana czerwień+
Biały barwnik



Karmazynowy barwnik4

Różana czerwień
Różana czerwień

Lazuryt lub
Niebieski barwnik+
Różana czerwień+
Mączka kostna lub
Biały barwnik



Karmazynowy barwnik4



Różana czerwień
Różana czerwień



[Tylko Bedrock Edition i Education Edition]

Zastosowanie

Wytwarzanie

Składniki Wejście » Wyjście
Wełna
+
Karmazynowy barwnik



Karmazynowa wełna


Karmazynowy barwnik



Szkło
+
Karmazynowy barwnik



Karmazynowe szkło8

Karmazynowy barwnik



Terakota
+
Karmazynowy barwnik



Karmazynowa terakota8

Karmazynowy barwnik



Piasek/Czerwony piasek
+
Żwir
+
Purpurowy barwnik





Karmazynowy cement8

Karmazynowy barwnik





Historia

Beta
1.2Dodano karmazynowy barwnik.