Jasnoszary barwnik: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Alex2422 (dyskusja | edycje)
poprawa linku, poprawa tabeli, więcej zastosowań
Qwert225 (dyskusja | edycje)
Linia 61: Linia 61:
|}
|}
==Zastosowania==
==Zastosowania==
* Barwienie owiec
* Barwienie na jasnoszaro [[Wełna|wełny]], [[Szkło|szkła]] i [[Utwardzona glina|utwardzonej gliny]].
* Barwienie obroży wilków
* Barwienie [[Owca|owiec]]
* Barwienie skórzanej zbroi
* Barwienie obroży [[Wilk|psów]]
* Tworzenie [[gwiazdka pirotechniczna|gwiazdek pirotechnicznych]]
* Barwienie [[Zbroja|skórzanej zbroi]]
* Tworzenie jasnoszarych [[gwiazdka pirotechniczna|gwiazdek pirotechnicznych]]




Linia 95: Linia 96:
|A3= Szkło |B3= Szkło |C3= Szkło
|A3= Szkło |B3= Szkło |C3= Szkło
|Output=Jasnoszaro barwione szkło  |OA=8
|Output=Jasnoszaro barwione szkło  |OA=8
}}
|-
| align="center"| [[Proch]] + <br>'''Jasnoszary barwnik'''
|{{Grid/Crafting Table
|nieokreślona=1
|A1= |B1= |C1=
|A2= |B2= |C2=
|A3=Proch |B3= |C3=Jasnoszary barwnik
|Output= Jasnoszaro zabarwiona gwiazdka pirotechniczna  |OA= 1
}}
}}
|}
|}

Wersja z 12:56, 16 lut 2014

Jasnoszary barwnik
Typ

Barwnik

Odnawialne

Tak

Możliwość grupowania

Tak (64)

Rzadkość

Pospolita


Jasnoszary barwnik jest trzeciorzędnym kolorem otrzymywanym poprzez połączenie, w polach craftingu, mączki kostnej i szarej farby lub, alternatywnie, dwóch mączek kostnych i atramentu. Od wersji 1.7 można również stworzyć go z pomocą trzech kwiatów – białego tulipana, margaretki oraz houstoni błękitnej.

Crafting

Składniki Przed » Po
Atrament + Mączka kostna







Atrament Mączka kostna‎
Szary barwnik + Mączka kostna










Biały tulipan










Margaretka










Houstonia błękitna










Zastosowania


Składniki Przed » Po
Wełna +
Jasnoszary barwnik



Jasnoszara_wełna

Biała_wełna



Utwardzona glina +
Jasnoszary barwnik
Utwardzona glina Utwardzona glina Utwardzona glina Jasnoszaro barwiona glina
Utwardzona glina
Utwardzona glina
Utwardzona glina Utwardzona glina Utwardzona glina
Szkło +
Jasnoszary barwnik



Jasnoszaro barwione szkło






Proch +
Jasnoszary barwnik



Jasnoszaro zabarwiona gwiazdka pirotechniczna