View at: Szablon:Przedmioty/zawartość [edytuj]
Jasnoniebieski barwnik: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Dodano brakujący przepis |
|||
| Linia 67: | Linia 67: | ||
|A2= Szkło|B2= Jasnoniebieski barwnik |C2= Szkło | |A2= Szkło|B2= Jasnoniebieski barwnik |C2= Szkło | ||
|A3= Szkło |B3= Szkło |C3= Szkło | |A3= Szkło |B3= Szkło |C3= Szkło | ||
|Output=Jasnoniebiesko barwione szkło |OA=8 | |||
}} | |||
|- | |||
| align="center"| [[Sztandar]] +<br> '''Jasnoniebieski barwnik''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= Jasnoniebieski barwnik |C2= | |||
|A3= |B3= Sztandar |C3= | |||
|Output=Jasnoniebiesko barwione szkło |OA=8 | |Output=Jasnoniebiesko barwione szkło |OA=8 | ||
}} | }} | ||
Wersja z 13:53, 12 mar 2016
| Artykuł Jasnoniebieski barwnik jest nieprawidłowy! Artykuł został uznany za niespełniający niektórych wymagań dot. jakości artykułów,
jednak jest wystarczająco dobry, aby go nie usuwać. Możesz pomóc poprawiając go |
Jasnoniebieski barwnik
| Typ |
Barwnik |
| Wytrzymałość |
12 (ID+) |
| Odnawialne |
? |
| Możliwość grupowania |
Tak (64) |
| Rzadkość |
Pospolita |
Jasnoniebieski barwnik jest barwnikiem podstawowym. Powstaje poprzez dodanie lazurytu i mączki kostnej lub umieszczenie w polu craftingu niebieskiej orchidei.
Wytwarzanie
| Składniki | Przed » Po | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lazuryt + Mączka kostna |
| ||||||||||||
| Niebieska orchidea |
|
Zastosowanie
- Tworzenie jasnoniebieskiego bloku wełny, szkła i utwardzonej gliny.
- Możliwe jest zdobycie większej ilości bloczków jasnoniebieskiej wełny, poprzez zafarbowanie owcy jasnoniebieskim barwnikiem. Otrzymujemy wtedy 1-3 bloczków jasnoniebieskiej wełny.
- Malowanie skórzanej zbroi i obroży psom
| Składniki | Przed » Po | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wełna + Jasnoniebieski barwnik |
| ||||||||||||
| Utwardzona glina + Jasnoniebieski barwnik |
| ||||||||||||
| Szkło + Jasnoniebieski barwnik |
| ||||||||||||
| Sztandar + Jasnoniebieski barwnik |
|
Historia
| Beta | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1.2 | Dodano jasnoniebieski barwnik. | ||||
| Pełna wersja | |||||
| 1.4.2 | 12w34a | Dodano możliwość barwienia skórzanej zbroi oraz obroży psa. | |||
| 1.4.6 | 12w49a | Jasnoniebieski barwnik może być wykorzystywany w tworzeniu gwiazd pirotechnicznych. | |||
| 1.6.1 | 13w19a | Za pomocą jasnoniebieskiego barwnika można teraz stworzyć jasnoniebieską glinę. | |||
| 1.7.2 | 13w36a | Dzięki dodaniu nowych kwiatów (w tym nowego źródła jasnoniebieskiego barwnika - niebieskiej orchidei), wszystkie barwniki drugorzędne i trzeciorzędne stają się podstawowymi. | |||
| 13w41a | Za pomocą jasnoniebieskiego barwnika można teraz stworzyć jasnoniebieskie szkło. | ||||
| 1.8 | 14w30a | Dodano sztandary, które można barwić. | |||
| Pocket Edition Alpha | |||||
| 0.4.0 | Dodano jasnoniebieski barwnik. | ||||