Minecraft Wiki Polska:Medale: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
d Manual regex replace action executed by Discord user |
→Dostępne medale: medal gridy |
||
| Linia 17: | Linia 17: | ||
| {{Medale|8|150px|niekat=1}} | | {{Medale|8|150px|niekat=1}} | ||
| {{Medale|9|150px|niekat=1}} | | {{Medale|9|150px|niekat=1}} | ||
|- | |||
| {{Medale|10|150px|niekat=1}} | |||
|- | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Medale]] | [[Kategoria:Medale]] | ||
Aktualna wersja na dzień 12:29, 29 mar 2021
Medale dostępne na Minecraft Wiki Polska przyznawane są przez minepedystów dla innych minepedystów za wkład włożony w tą encyklopedię. Nie ma ściśle określonych zasad, kto komu przydziela medale, jednakże wszystko będzie kontrolowane przez administrację. Pomysł medali został zaczerpnięty z Wikipedii - Wikipedia:Odznaczenia Wikipedii
Dostępne medale
Więcej o tym, jak przyznawać medale w szablonie Medale.
|
|
|
| |||
|
|
|
| |||
|
|
|
| |||
|
|









