Administracja Minecraft Wiki Polska

Użytkownik:Vatharannen: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
dNie podano opisu zmian
dNie podano opisu zmian
Linia 57: Linia 57:
|-
|-
| '''29 grudnia 2016'''
| '''29 grudnia 2016'''
| Po całym roku na wiki mam 1228 edycji (nie wzrosło wiele D: )
| Po całym roku na wiki mam 1228 edycji.
|}
|}
Od 30 marca 2016 roku jestem jednym z redaktorów Minecraft Wiki Polska.
Mój obecny podpis: [[Plik:Płyta_Far.png]] [[Użytkownik:VaderVCD|<font color="#009900">'''Vader'''</font><font color="#3A3A3A">'''VCD'''</font>]]  [[Plik:Płyta_Stal.png]] <font color="#0E0E0E"> Uśmiechnij się! :-)</font> 13:06, 31 sty 2017 (UTC)
==Gry==
Zajmuję się głównie [[Minecraft]]em, jednak interesuję się również innymi grami, których możecie nie znać ([http://pl.supaplex.wikia.com/wiki/Supaplex_Wiki Supaplex]).
===Minecraft===
Pierwszy raz z Minecraftem zetknąłem się w roku 2011, najprawdopodobniej w fazie Beta. Gra z początku nie podobała mi się graficznie, a ponieważ nie rozumiałem jeszcze mechaniki i jakiegokolwiek celu, a do tego trafiłem jeszcze na pusty świat, uznałem ją za nie wartą mojego czasu. Do gry w 2013 r. zachęcił mnie kolega - i zacząłem od wersji [[Historia wersji/1.5|1.5.2]] jako budowniczy. Po pobraniu wersji 1.7.4 zacząłem grać w trybie przetrwania, mimo to dalej tworzyłem różne budowle. W 2014 r. kupiłem Minecrafta na konsolę Xbox 360. Od sierpnia 2015 roku posiadam oryginalną grę - wersję komputerową.
Mam prywatny serwer, na którym gram z kolegą.


== Inne ==
== Inne ==
Linia 129: Linia 117:
* [[Cement]]
* [[Cement]]
* [[LEGO Minecraft]]
* [[LEGO Minecraft]]
* [[1.5.1]]
* [[1.8.3]]
* [[1.8.4]]
* [[1.8.5]]
* [[1.8.6]]
* [[1.8.7]]
* [[1.8.8]]
* [[1.8.9]]
* [[Papuga]]
|}
|}
==== Opiekuję się ====
* Historia wersji/Minecraft Launcher
* Szablon:Obwody z czerwonego kamienia
* Szablon:Wersje komputera
==Wieża==
==Wieża==
{|
{|
|-
|{{userbox|2004r.|Ten użytkownik ma 12 lat.}}
|-
|-
|{{user polak}}
|{{user polak}}
Linia 147: Linia 135:
|-
|-
|{{user pacyfista}}
|{{user pacyfista}}
|-
|{{user m}}
|-
|{{userbox|tło1=blue|tło2=white|[[Plik:NowyTargHerb.png|40px]]|Ten użytkownik mieszka w [[wikipedia:Nowy Targ|Nowym Targu]].}}
|-
|-
|{{userbox|[[Plik:Logo.png|40px]]|Ten użytkownik edytuje na Minecraft Wiki Polska.}}
|{{userbox|[[Plik:Logo.png|40px]]|Ten użytkownik edytuje na Minecraft Wiki Polska.}}
Linia 158: Linia 142:
|{{user za mało}}
|{{user za mało}}
|-
|-
|{{userbox|VaderVCD|Ten użytkownik zakupił grę Minecraft.}}
|{{userbox|Vatharannen|Ten użytkownik zakupił grę Minecraft.}}
|-
|-
|{{user en-1}}
|{{user en-1}}
|-
|-
|{{user cyrylica}}
|{{user cyrylica}}
|-
|{{user redaktor}}
|-
|-
|{{user grecki}}
|{{user grecki}}
|-
|{{user Windows 7}}
|-
|{{user ort}}
|-
|{{user int}}
|-
|{{userbox|[[Plik:Cegły.png|30px|center|link=Cegły]]|<center>Ten minepedysta lubi używać [[cegły|cegieł]] do budowania.</center>}}
|-
|{{userbox|[[Plik:Grid Gear.png|30px|center|link=Bruk]]|<center>Ten minepedysta chciałby, by w Minecrafcie znalazły się porzucone kiedyś przedmioty.</center>}}
|-
|-
|{{Minecraft Wiki Polska:Userboksy/nie zwraca uwagi}}
|{{Minecraft Wiki Polska:Userboksy/nie zwraca uwagi}}
|-
|{{userbox|[[Plik:Tory.png|30px|center|link=Tory]]|<center>Ten użytkownik uwielbia używać [[tory|torów]].</center>}}
|-
|{{userbox|[[Plik:Elytra.png|30px|center|link=Elytry]]|<center>Ten minepedysta uwielbia latać [[elytry|Elytrami]].</center>}}
|}
|}
== Przyjaciele ==
* [[Użytkownik:Tusiek21|Tusiek21]]
* [[Użytkownik:NTBG|NTBG]]
* [[Użytkownik:Piotrex43|Piotrex43]]
* [[Użytkownik:Matik7|Matik7]]
* [[Użytkownik:ClamsioPL|ClamsioPL]]
* [[Użytkownik:MinecraftowyKloc|MinecraftowyKloc]]
* [[Użytkownik:Xbony2|Xbony2]]
* [[Użytkownik:Oakar567|Oakar567]]
* [[Użytkownik:Violine1101|Violine1101]]
== Galeria==
<gallery>
Plik:VaderLogo.png|Logo
Plik:Wyposażony gracz.png|Zabawa w Prima Aprilis
Plik:Diament w lawie.png|Pamiątka po znalezionej w trybie kreatywnym jaskini pełnej surowców
Plik:Woda w Netherze.png|Skutki zabaw komendami
Plik:Elytra w wodzie.png|Nieudana próba lotu
</gallery>


{{Odznaczenia|2|1}}
{{Odznaczenia|2|1}}


{{Administracja}}
{{Administracja}}

Wersja z 11:10, 26 cze 2017

Vatharannen
Plik:VaderLogo.png
Data urodzenia ?
Narodowość Polak
Znany jako VCD, VaderVCD, ErrorVCD
Zajęcie nauka, muzyka, edycje na Wiki, gry

Witaj, użytkowniku! Jesteś na stronie użytkownika VaderVCD.

Mój opis

Jestem graczem i maniakiem komputerowym.

Jestem redaktorem na Minecraft Wiki Polska. Wycofałem Twoje edycje? Nie zgadzasz się ze mną lub masz jakieś pytanie? Porozmawiaj na kanale IRC albo napisz na mojej stronie dyskusji.

Inne strony

  • Moja strona profilowa jest tutaj.
  • Moja dyskusja znajduje się tu.
  • Mój brudnopis możesz obejrzeć tu.
  • Jeśli chcesz się dowiedzieć, co według mnie powinno istnieć w Minecrafcie, zajrzyj tutaj.

Wiki

Dzień/Miesiąc/Rok Działanie
2015 Pierwsze obserwacje Wiki i pomysły na utworzenie konta.
29 grudnia 2015 Rejestracja na Minecraft Wiki.
30 grudnia 2015 Pierwsza edycja - artykuł Shulker.
25 stycznia 2016 Druga edycja i rozpoczęcie aktywnych działań.
2 lutego 2016 Pierwszy wpis na mojej dyskusji.
18 marca 2016 Przyznanie medalu "Za małe, ale ważne edycje" przez użytkownika NTBG.
20 marca 2016 Przyznanie rangi "automatycznie przeglądający".
30 marca 2016 Przyznanie rangi redaktora.
29 czerwca 2016 Po połowie roku na Wiki mam 985 edycji.
6 lipca 2016 Przyznanie medalu "Za znaczący wkład" przez użytkownika Piotrex43.
29 grudnia 2016 Po całym roku na wiki mam 1228 edycji.

Inne

Rekordowa liczba bajtów w jednej edycji:

+21 050 - mój brudnopis

Wieża

Ten użytkownik jest Polakiem.
pl Język polski jest ojczystym dla tego minepedysty.

Ten minepedysta jest pacyfistą i dąży do utrzymania pokoju na świecie.
Plik:Logo.png Ten użytkownik edytuje na Minecraft Wiki Polska.
Ten minepedysta chętnie edytuje artykuły w Minecraft Wiki.
Ten użytkownik uważa, że 1480 artykułów to nadal za mało.
Vatharannen Ten użytkownik zakupił grę Minecraft.
en-1 This user is able to contribute with a basic level of English.
это кот Ten minepedysta umie odczytywać cyrylicę.
άλφα Ten minepedysta umie odczytywać litery greckie.
Ten użytkownik nie zwraca uwagi na religię, rasę, narodowość czy orientację seksualną.

Odznaczenia

Za małe, ale ważne edycje
Za znaczący wkład do Minecraft Wiki Polska