Wytwarzanie/transport: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
31.0.121.7 (dyskusja | edycje) GGGGEESSYYY |
d Anulowanie ostatnich edycji 31.0.121.7 (dyskusja) Wandalism |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee; width: 819px" cellpadding="5" | |||
|- align="center" | |||
!width="75"|Nazwa | |||
!width="150"|Składniki | |||
!width="204"|Wejście » Wyjście | |||
!width="390"|Opis | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Łódka]]''' | |||
|'''[[Deski]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski |B2= |C2= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski | |||
|A3= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski |B3= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski |C3= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski | |||
|Output= Brzozowa łódka; Dębowa łódka; Sosnowa łódka; Dżunglowa łódka; Akacjowa łódka; Łódka z ciemnego dębu | |||
}} | |||
|Używana by przemierzać wodę szybciej niż pływając. | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Wagonik]]''' | |||
|'''[[Sztabka żelaza|Sztabki żelaza]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= Sztabka żelaza |B2= |C2= Sztabka żelaza | |||
|A3= Sztabka żelaza |B3= Sztabka żelaza |C3= Sztabka żelaza | |||
|Output= Wagonik | |||
}} | |||
|Używany do transportowania gracza lub [[Moby|moba]] przez tory. | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Wagonik z piecem]]''' | |||
|'''[[Piec]]''' <br> + <br> '''[[Wagonik]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= Piec |C2= | |||
|A3= |B3= Wagonik |C3= | |||
|Output= Wagonik z piecem | |||
}} | |||
|Używany do popychania innych wagoników po torach. Jako paliwo używa [[węgiel|węgla]] lub [[węgiel drzewny|węgla drzewnego]]. | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Wagonik ze skrzynią]]''' | |||
|'''[[Skrzynia]]''' <br> + <br> '''[[Wagonik]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= Skrzynia |C2= | |||
|A3= |B3= Wagonik |C3= | |||
|Output= Wagonik ze skrzynią | |||
}} | |||
|Używany by transportować przedmioty przez tory. | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Wagonik z lejem]]''' | |||
|'''[[Lej]]''' <br> + <br> '''[[Wagonik]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= Lej |C2= | |||
|A3= |B3= Wagonik |C3= | |||
|Output= Wagonik z lejem | |||
}} | |||
|Używany by zbierać przedmioty z torów. | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Wagonik z TNT]]''' | |||
|'''[[TNT]]''' <br> + <br> '''[[Wagonik]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= TNT |C2= | |||
|A3= |B3= Wagonik |C3= | |||
|Output= Wagonik z TNT | |||
}} | |||
|Używany do kontrolowanych eksplozji, które nie niszczą torów. | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Tory]]''' | |||
|'''[[Patyk]]''' <br> + <br> '''[[Sztabka żelaza|Sztabki żelaza]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Sztabka żelaza |B1= |C1= Sztabka żelaza | |||
|A2= Sztabka żelaza |B2= Patyk |C2= Sztabka żelaza | |||
|A3= Sztabka żelaza |B3= |C3= Sztabka żelaza | |||
|Output= Tory |OA= 16 | |||
}} | |||
|Używane do kierowania [[wagonik]]ami. | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Zasilane tory]]''' | |||
|'''[[Patyk]]''' <br> + <br> '''[[Sztabka złota|Sztabki złota]]''' <br> + <br> '''[[Redstone]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Sztabka złota |B1= |C1= Sztabka złota | |||
|A2= Sztabka złota |B2= Patyk |C2= Sztabka złota | |||
|A3= Sztabka złota |B3= Pył czerwonego kamienia |C3= Sztabka złota | |||
|Output= Zasilane tory |OA= 6 | |||
}} | |||
|Używane do rozpędzania wagoników. | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Tory aktywujące]]''' | |||
|'''[[Sztabka żelaza|Sztabki żelaza]]''' <br> + <br> '''[[Pochodnia redstone]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Sztabka żelaza |B1= |C1= Sztabka żelaza | |||
|A2= Sztabka żelaza |B2= Czerwona pochodnia |C2= Sztabka żelaza | |||
|A3= Sztabka żelaza |B3= |C3= Sztabka żelaza | |||
|Output= Tory aktywujące |OA= 6 | |||
}} | |||
|Używane do aktywowania wagonika z TNT. Potrafi dezaktywować wagonik z lejem. | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Tory z czujnikiem]]''' | |||
|'''[[Sztabka żelaza|Sztabki żelaza]]''' <br> + <br> '''[[Płyta naciskowa|Kamienna płyta naciskowa]]''' <br> + <br> '''[[Redstone]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Sztabka żelaza |B1= |C1= Sztabka żelaza | |||
|A2= Sztabka żelaza |B2= Kamienna płyta naciskowa |C2= Sztabka żelaza | |||
|A3= Sztabka żelaza |B3= Pył czerwonego kamienia |C3= Sztabka żelaza | |||
|Output= Tory z czujnikiem |OA= 6 | |||
}} | |||
|Używane do wysyłania sygnału, gdy znajduje się na nich wagonik. | |||
|} | |||
<noinclude>[[Kategoria:Crafting]]</noinclude> | |||
Wersja z 22:07, 2 lis 2018
| Nazwa | Składniki | Wejście » Wyjście | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Łódka | Deski |
|
Używana by przemierzać wodę szybciej niż pływając. | ||||||||||||
| Wagonik | Sztabki żelaza |
|
Używany do transportowania gracza lub moba przez tory. | ||||||||||||
| Wagonik z piecem | Piec + Wagonik |
|
Używany do popychania innych wagoników po torach. Jako paliwo używa węgla lub węgla drzewnego. | ||||||||||||
| Wagonik ze skrzynią | Skrzynia + Wagonik |
|
Używany by transportować przedmioty przez tory. | ||||||||||||
| Wagonik z lejem | Lej + Wagonik |
|
Używany by zbierać przedmioty z torów. | ||||||||||||
| Wagonik z TNT | TNT + Wagonik |
|
Używany do kontrolowanych eksplozji, które nie niszczą torów. | ||||||||||||
| Tory | Patyk + Sztabki żelaza |
|
Używane do kierowania wagonikami. | ||||||||||||
| Zasilane tory | Patyk + Sztabki złota + Redstone |
|
Używane do rozpędzania wagoników. | ||||||||||||
| Tory aktywujące | Sztabki żelaza + Pochodnia redstone |
|
Używane do aktywowania wagonika z TNT. Potrafi dezaktywować wagonik z lejem. | ||||||||||||
| Tory z czujnikiem | Sztabki żelaza + Kamienna płyta naciskowa + Redstone |
|
Używane do wysyłania sygnału, gdy znajduje się na nich wagonik. |