Wytwarzanie/transport: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
dNie podano opisu zmian
d Pop.
Linia 7: Linia 7:
|- align="center"
|- align="center"
|'''[[Łódka]]'''
|'''[[Łódka]]'''
|[[Deski]]
|'''[[Deski]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= |B1= |C1=
|A1= |B1= |C1=
Linia 62: Linia 62:
|- align="center"
|- align="center"
|'''[[Wagonik z TNT]]'''
|'''[[Wagonik z TNT]]'''
|''''[[TNT]]''' <br> + <br> '''[[Wagonik]]'''
|'''[[TNT]]''' <br> + <br> '''[[Wagonik]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= |B1= |C1=
|A1= |B1= |C1=
Linia 81: Linia 81:
}}
}}
|Używane do kierowania [[wagonik]]ami.
|Używane do kierowania [[wagonik]]ami.
|- align="center"
|'''[[Zasilane tory]]'''
|'''[[Patyk]]''' <br> + <br> '''[[Sztabka złota|Sztabki złota]]''' <br> + <br> '''[[Redstone]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|A1= Sztabka złota |B1= |C1= Sztabka złota
|A2= Sztabka złota |B2= Patyk |C2= Sztabka złota
|A3= Sztabka złota |B3= Pył czerwonego kamienia |C3= Sztabka złota
|Output= Zasilane tory |OA= 6
}}
|Używane do rozpędzania wagoników.


|- align="center"
|- align="center"
|'''[[Tory aktywujące]]'''
|'''[[Tory aktywujące]]'''
|'''[[Sztabka żelaza|Sztabki żelaza]]''' <br> + <br> '''[[Czerwona pochodnia]]'''
|'''[[Sztabka żelaza|Sztabki żelaza]]''' <br> + <br> '''[[Pochodnia redstone]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= Sztabka żelaza |B1= |C1= Sztabka żelaza
|A1= Sztabka żelaza |B1= |C1= Sztabka żelaza
Linia 91: Linia 102:
|Output= Tory aktywujące |OA= 6
|Output= Tory aktywujące |OA= 6
}}
}}
|Używane do aktywowania [[Wagonik z TNT|wagonika z TNT]]. Potrafi dezaktywować [[wagonik z lejem]].
|Używane do aktywowania wagonika z TNT. Potrafi dezaktywować wagonik z lejem.
 
|- align="center"
|'''[[Zasilane tory]]'''
|'''[[Patyk]]''' <br> + <br> '''[[Sztabka złota|Sztabki złota]]''' <br> + <br> '''[[Pył czerwonego kamienia]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|A1= Sztabka złota |B1= |C1= Sztabka złota
|A2= Sztabka złota |B2= Patyk |C2= Sztabka złota
|A3= Sztabka złota |B3= Pył czerwonego kamienia |C3= Sztabka złota
|Output= Zasilane tory |OA= 6
}}
|Używane do rozpędzania [[wagonik]]ów.


|- align="center"
|- align="center"
|'''[[Tory z czujnikiem]]'''
|'''[[Tory z czujnikiem]]'''
|'''[[Sztabka żelaza|Sztabki żelaza]]''' <br> + <br> '''[[Płyta naciskowa|Kamienna płyta naciskowa]]''' <br> + <br> '''[[Pył czerwonego kamienia]]'''
|'''[[Sztabka żelaza|Sztabki żelaza]]''' <br> + <br> '''[[Płyta naciskowa|Kamienna płyta naciskowa]]''' <br> + <br> '''[[Redstone]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= Sztabka żelaza |B1= |C1= Sztabka żelaza
|A1= Sztabka żelaza |B1= |C1= Sztabka żelaza
Linia 113: Linia 113:
|Output= Tory z czujnikiem |OA= 6
|Output= Tory z czujnikiem |OA= 6
}}
}}
|Używane do wysyłania sygnału, gdy znajduje się na nich [[wagonik]].
|Używane do wysyłania sygnału, gdy znajduje się na nich wagonik.
|}
|}
<noinclude>[[Kategoria:Crafting]]</noinclude>
<noinclude>[[Kategoria:Crafting]]</noinclude>

Wersja z 11:44, 27 mar 2017

Nazwa Składniki Wejście » Wyjście Opis
Łódka Deski










Używana by przemierzać wodę szybciej niż pływając.
Wagonik Sztabki żelaza










Używany do transportowania gracza lub moba przez tory.
Wagonik z piecem Piec
+
Wagonik



Wagonik z piecem






Używany do popychania innych wagoników po torach. Jako paliwo używa węgla lub węgla drzewnego.
Wagonik ze skrzynią Skrzynia
+
Wagonik










Używany by transportować przedmioty przez tory.
Wagonik z lejem Lej
+
Wagonik










Używany by zbierać przedmioty z torów.
Wagonik z TNT TNT
+
Wagonik










Używany do kontrolowanych eksplozji, które nie niszczą torów.
Tory Patyk
+
Sztabki żelaza










Używane do kierowania wagonikami.
Zasilane tory Patyk
+
Sztabki złota
+
Redstone








Pył czerwonego kamienia
Używane do rozpędzania wagoników.
Tory aktywujące Sztabki żelaza
+
Pochodnia redstone



Tory aktywujące






Używane do aktywowania wagonika z TNT. Potrafi dezaktywować wagonik z lejem.
Tory z czujnikiem Sztabki żelaza
+
Kamienna płyta naciskowa
+
Redstone





Kamienna płyta naciskowa

Pył czerwonego kamienia
Używane do wysyłania sygnału, gdy znajduje się na nich wagonik.