Wytwarzanie/transport: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
dNie podano opisu zmian |
d Pop. |
||
| Linia 7: | Linia 7: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Łódka]]''' | |'''[[Łódka]]''' | ||
|[[Deski]] | |'''[[Deski]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= |B1= |C1= | |A1= |B1= |C1= | ||
| Linia 62: | Linia 62: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Wagonik z TNT]]''' | |'''[[Wagonik z TNT]]''' | ||
| | |'''[[TNT]]''' <br> + <br> '''[[Wagonik]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= |B1= |C1= | |A1= |B1= |C1= | ||
| Linia 81: | Linia 81: | ||
}} | }} | ||
|Używane do kierowania [[wagonik]]ami. | |Używane do kierowania [[wagonik]]ami. | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Zasilane tory]]''' | |||
|'''[[Patyk]]''' <br> + <br> '''[[Sztabka złota|Sztabki złota]]''' <br> + <br> '''[[Redstone]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Sztabka złota |B1= |C1= Sztabka złota | |||
|A2= Sztabka złota |B2= Patyk |C2= Sztabka złota | |||
|A3= Sztabka złota |B3= Pył czerwonego kamienia |C3= Sztabka złota | |||
|Output= Zasilane tory |OA= 6 | |||
}} | |||
|Używane do rozpędzania wagoników. | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Tory aktywujące]]''' | |'''[[Tory aktywujące]]''' | ||
|'''[[Sztabka żelaza|Sztabki żelaza]]''' <br> + <br> '''[[ | |'''[[Sztabka żelaza|Sztabki żelaza]]''' <br> + <br> '''[[Pochodnia redstone]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Sztabka żelaza |B1= |C1= Sztabka żelaza | |A1= Sztabka żelaza |B1= |C1= Sztabka żelaza | ||
| Linia 91: | Linia 102: | ||
|Output= Tory aktywujące |OA= 6 | |Output= Tory aktywujące |OA= 6 | ||
}} | }} | ||
|Używane do aktywowania | |Używane do aktywowania wagonika z TNT. Potrafi dezaktywować wagonik z lejem. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Tory z czujnikiem]]''' | |'''[[Tory z czujnikiem]]''' | ||
|'''[[Sztabka żelaza|Sztabki żelaza]]''' <br> + <br> '''[[Płyta naciskowa|Kamienna płyta naciskowa]]''' <br> + <br> '''[[ | |'''[[Sztabka żelaza|Sztabki żelaza]]''' <br> + <br> '''[[Płyta naciskowa|Kamienna płyta naciskowa]]''' <br> + <br> '''[[Redstone]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Sztabka żelaza |B1= |C1= Sztabka żelaza | |A1= Sztabka żelaza |B1= |C1= Sztabka żelaza | ||
| Linia 113: | Linia 113: | ||
|Output= Tory z czujnikiem |OA= 6 | |Output= Tory z czujnikiem |OA= 6 | ||
}} | }} | ||
|Używane do wysyłania sygnału, gdy znajduje się na nich | |Używane do wysyłania sygnału, gdy znajduje się na nich wagonik. | ||
|} | |} | ||
<noinclude>[[Kategoria:Crafting]]</noinclude> | <noinclude>[[Kategoria:Crafting]]</noinclude> | ||
Wersja z 11:44, 27 mar 2017
| Nazwa | Składniki | Wejście » Wyjście | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Łódka | Deski |
|
Używana by przemierzać wodę szybciej niż pływając. | ||||||||||||
| Wagonik | Sztabki żelaza |
|
Używany do transportowania gracza lub moba przez tory. | ||||||||||||
| Wagonik z piecem | Piec + Wagonik |
|
Używany do popychania innych wagoników po torach. Jako paliwo używa węgla lub węgla drzewnego. | ||||||||||||
| Wagonik ze skrzynią | Skrzynia + Wagonik |
|
Używany by transportować przedmioty przez tory. | ||||||||||||
| Wagonik z lejem | Lej + Wagonik |
|
Używany by zbierać przedmioty z torów. | ||||||||||||
| Wagonik z TNT | TNT + Wagonik |
|
Używany do kontrolowanych eksplozji, które nie niszczą torów. | ||||||||||||
| Tory | Patyk + Sztabki żelaza |
|
Używane do kierowania wagonikami. | ||||||||||||
| Zasilane tory | Patyk + Sztabki złota + Redstone |
|
Używane do rozpędzania wagoników. | ||||||||||||
| Tory aktywujące | Sztabki żelaza + Pochodnia redstone |
|
Używane do aktywowania wagonika z TNT. Potrafi dezaktywować wagonik z lejem. | ||||||||||||
| Tory z czujnikiem | Sztabki żelaza + Kamienna płyta naciskowa + Redstone |
|
Używane do wysyłania sygnału, gdy znajduje się na nich wagonik. |