Wytwarzanie/transport: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Wycofano pierwszą zmianę treści (zrobioną przez Chicken4PL), którą wykonano po wersji 32007 autorstwa Falibor1 |
Ulepszenie sekcji |
||
| Linia 5: | Linia 5: | ||
!width="204"|Crafting | !width="204"|Crafting | ||
!width="390"|Opis | !width="390"|Opis | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Łódka]]''' | |||
|[[Deski]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= Brzozowe deski, Dębowe deski, Sosnowe deski, Tropikalne deski, Akacjowe deski, Ciemne deski |B2= |C2= Brzozowe deski, Dębowe deski, Sosnowe deski, Tropikalne deski, Akacjowe deski, Ciemne deski | |||
|A3= Brzozowe deski, Dębowe deski, Sosnowe deski, Tropikalne deski, Akacjowe deski, Ciemne deski |B3= Brzozowe deski, Dębowe deski, Sosnowe deski, Tropikalne deski, Akacjowe deski, Ciemne deski |C3= Brzozowe deski, Dębowe deski, Sosnowe deski, Tropikalne deski, Akacjowe deski, Ciemne deski | |||
|Output= Brzozowa łódka, Dębowa łódka, Sosnowa łódka, Dżunglowa łódka, Akacjowa łódka, Łódka z ciemnego dębu | |||
}} | |||
|Używana by przemierzać wodę szybciej niż pływając. | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Wagonik]]''' | |'''[[Wagonik]]''' | ||
|[[Sztabka żelaza|Sztabki żelaza]] | |'''[[Sztabka żelaza|Sztabki żelaza]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= | |A1= |B1= |C1= | ||
|A2= Sztabka żelaza |B2= | |A2= Sztabka żelaza |B2= |C2= Sztabka żelaza | ||
|A3= Sztabka żelaza |B3= Sztabka żelaza |C3= Sztabka żelaza | |A3= Sztabka żelaza |B3= Sztabka żelaza |C3= Sztabka żelaza | ||
|Output= Wagonik | |Output= Wagonik | ||
}} | }} | ||
| | |Używany do transportowania gracza lub [[Moby|moba]] przez tory. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Wagonik z piecem]]''' | |'''[[Wagonik z piecem]]''' | ||
|[[Piec]] + [[Wagonik]] | |'''[[Piec]]''' <br> + <br> '''[[Wagonik]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= | |A1= |B1= |C1= | ||
|A2= | |A2= |B2= Piec |C2= | ||
|A3= | |A3= |B3= Wagonik |C3= | ||
|Output= Wagonik z piecem | |Output= Wagonik z piecem | ||
}} | }} | ||
|Używany do popychania innych wagoników po torach używając jako paliwo [[węgiel]] lub [[węgiel drzewny]]. | |Używany do popychania innych wagoników po torach używając jako paliwo [[węgiel]] lub [[węgiel drzewny]]. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Wagonik ze skrzynią]]''' | |'''[[Wagonik ze skrzynią]]''' | ||
|[[Skrzynia]] + [[Wagonik]] | |'''[[Skrzynia]]''' <br> + <br> '''[[Wagonik]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= | |A1= |B1= |C1= | ||
|A2= | |A2= |B2= Skrzynia |C2= | ||
|A3= | |A3= |B3= Wagonik |C3= | ||
|Output= Wagonik ze skrzynią | |Output= Wagonik ze skrzynią | ||
}} | }} | ||
| | |Używany by transportować przedmioty przez tory. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Wagonik z lejem]]''' | |'''[[Wagonik z lejem]]''' | ||
|[[Lej]] + [[Wagonik]] | |'''[[Lej]]''' <br> + <br> '''[[Wagonik]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= | |A1= |B1= |C1= | ||
|A2= | |A2= |B2= Lej |C2= | ||
|A3= | |A3= |B3= Wagonik |C3= | ||
|Output= Wagonik z lejem | |Output= Wagonik z lejem | ||
}} | }} | ||
| | |Używany by zbierać przedmioty z torów. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Wagonik z TNT]]''' | |'''[[Wagonik z TNT]]''' | ||
|[[TNT]] + [[Wagonik]] | |''''[[TNT]]''' <br> + <br> '''[[Wagonik]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= | |A1= |B1= |C1= | ||
|A2= | |A2= |B2= TNT |C2= | ||
|A3= | |A3= |B3= Wagonik |C3= | ||
|Output= Wagonik z TNT | |Output= Wagonik z TNT | ||
}} | }} | ||
| | |Używany do kontrolowanych eksplozji, które nie niszczą torów. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Tory]]''' | |'''[[Tory]]''' | ||
|[[Patyk]] + [[Sztabka żelaza| | |'''[[Patyk]]''' <br> + <br> '''[[Sztabka żelaza|Sztabki żelaza]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Sztabka żelaza |B1= | |A1= Sztabka żelaza |B1= |C1= Sztabka żelaza | ||
|A2= Sztabka żelaza |B2= Patyk |C2= Sztabka żelaza | |A2= Sztabka żelaza |B2= Patyk |C2= Sztabka żelaza | ||
|A3= Sztabka żelaza |B3= | |A3= Sztabka żelaza |B3= |C3= Sztabka żelaza | ||
|Output= Tory | |Output= Tory |OA= 16 | ||
}} | }} | ||
|Używane do kierowania [[wagonik]]ami. | |Używane do kierowania [[wagonik]]ami. | ||
| Linia 68: | Linia 84: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Tory aktywujące]]''' | |'''[[Tory aktywujące]]''' | ||
|[[Sztabka żelaza| | |'''[[Sztabka żelaza|Sztabki żelaza]]''' <br> + <br> '''[[Czerwona pochodnia]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Sztabka żelaza |B1= | |A1= Sztabka żelaza |B1= |C1= Sztabka żelaza | ||
|A2= Sztabka żelaza |B2= Czerwona pochodnia |C2= Sztabka żelaza | |A2= Sztabka żelaza |B2= Czerwona pochodnia |C2= Sztabka żelaza | ||
|A3= Sztabka żelaza |B3= | |A3= Sztabka żelaza |B3= |C3= Sztabka żelaza | ||
|Output= Tor Aktywacyjny |OA= 6 | |Output= Tor Aktywacyjny |OA= 6 | ||
}} | }} | ||
|Używane do aktywowania [[Wagonik z TNT|wagonika z TNT]]. Potrafi dezaktywować [[wagonik z lejem]]. | |Używane do aktywowania [[Wagonik z TNT|wagonika z TNT]]. Potrafi dezaktywować [[wagonik z lejem]]. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Zasilane tory]]''' | |'''[[Zasilane tory]]''' | ||
|[[Patyk]] + [[Sztabka złota| | |'''[[Patyk]]''' <br> + <br> '''[[Sztabka złota|Sztabki złota]]''' <br> + <br> '''[[Pył czerwonego kamienia]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Sztabka złota |B1= | |A1= Sztabka złota |B1= |C1= Sztabka złota | ||
|A2= Sztabka złota |B2= Patyk | |A2= Sztabka złota |B2= Patyk |C2= Sztabka złota | ||
|A3= Sztabka złota |B3= Pył czerwonego kamienia |C3= Sztabka złota | |A3= Sztabka złota |B3= Pył czerwonego kamienia |C3= Sztabka złota | ||
|Output= Zasilane tory | |Output= Zasilane tory |OA= 6 | ||
}} | }} | ||
|Używane do rozpędzania [[wagonik]]ów. | |Używane do rozpędzania [[wagonik]]ów. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Tory z czujnikiem]]''' | |'''[[Tory z czujnikiem]]''' | ||
|[[Sztabka żelaza|Sztabki żelaza]] + [[Płyta naciskowa|Kamienna płyta naciskowa]] + [[Pył czerwonego kamienia]] | |'''[[Sztabka żelaza|Sztabki żelaza]]''' <br> + <br> '''[[Płyta naciskowa|Kamienna płyta naciskowa]]''' <br> + <br> '''[[Pył czerwonego kamienia]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Sztabka żelaza |B1= | |A1= Sztabka żelaza |B1= |C1= Sztabka żelaza | ||
|A2= Sztabka żelaza |B2= Kamienna płyta naciskowa |C2= Sztabka żelaza | |A2= Sztabka żelaza |B2= Kamienna płyta naciskowa |C2= Sztabka żelaza | ||
|A3= Sztabka żelaza |B3= Pył czerwonego kamienia |C3= Sztabka żelaza | |A3= Sztabka żelaza |B3= Pył czerwonego kamienia |C3= Sztabka żelaza | ||
|Output= Tory z czujnikiem | |Output= Tory z czujnikiem |OA= 6 | ||
}} | }} | ||
|Używane do wysyłania sygnału, gdy znajduje się na nich [[wagonik]]. | |Używane do wysyłania sygnału, gdy znajduje się na nich [[wagonik]]. | ||
|} | |} | ||
<noinclude>[[Kategoria:Crafting]]</noinclude> | <noinclude>[[Kategoria:Crafting]]</noinclude> | ||
Wersja z 15:44, 9 cze 2016
| Nazwa | Składniki | Crafting | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Łódka | Deski |
|
Używana by przemierzać wodę szybciej niż pływając. | ||||||||||||
| Wagonik | Sztabki żelaza |
|
Używany do transportowania gracza lub moba przez tory. | ||||||||||||
| Wagonik z piecem | Piec + Wagonik |
|
Używany do popychania innych wagoników po torach używając jako paliwo węgiel lub węgiel drzewny. | ||||||||||||
| Wagonik ze skrzynią | Skrzynia + Wagonik |
|
Używany by transportować przedmioty przez tory. | ||||||||||||
| Wagonik z lejem | Lej + Wagonik |
|
Używany by zbierać przedmioty z torów. | ||||||||||||
| Wagonik z TNT | 'TNT + Wagonik |
|
Używany do kontrolowanych eksplozji, które nie niszczą torów. | ||||||||||||
| Tory | Patyk + Sztabki żelaza |
|
Używane do kierowania wagonikami. | ||||||||||||
| Tory aktywujące | Sztabki żelaza + Czerwona pochodnia |
|
Używane do aktywowania wagonika z TNT. Potrafi dezaktywować wagonik z lejem. | ||||||||||||
| Zasilane tory | Patyk + Sztabki złota + Pył czerwonego kamienia |
|
Używane do rozpędzania wagoników. | ||||||||||||
| Tory z czujnikiem | Sztabki żelaza + Kamienna płyta naciskowa + Pył czerwonego kamienia |
|
Używane do wysyłania sygnału, gdy znajduje się na nich wagonik. |