Wytwarzanie/przyszłe: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
dNie podano opisu zmian |
d Dodanie receptury dodanej w najnowszym snapshocie |
||
| Linia 40: | Linia 40: | ||
}} | }} | ||
| Używany do dekoracji. | | Używany do dekoracji. | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Bruk z mchem]]''' | |||
|[[Bruk]] + [[Pnącze]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|nieokreślona=1 | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= Bruk |B2= Pnącze |C2= | |||
|A3= |B3= |C3= | |||
|Output= Bruk z mchem | |||
}} | |||
| Używany do stworzenia [[murek z bruku|murku z bruku z mchem]]. | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Wersja z 19:48, 23 sty 2014
| Nazwa | Składniki | Crafting | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Blok szlamu | Kula szlamu |
|
Ma działanie podobne do trampoliny, spadnięcie na niego nie powoduje obrażeń od upadku. | ||||||||||||
| Drzwi | Deski lub sztabki żelaza |
|
Drewniane drzwi mogą być otwierane i zamykane przy pomocy kliknięcia i elektryczności. Drzwi żelazne mogą być otwieranie i zamykane tylko przy pomocy elektryczności. | ||||||||||||
| Kamienne cegły z mchem | Kamienne cegły + Pnącze |
|
Używany do dekoracji. | ||||||||||||
| Bruk z mchem | Bruk + Pnącze |
|
Używany do stworzenia murku z bruku z mchem. | ||||||||||||
| Rzeźbione kamienne cegły | Pół blok z kamiennej cegły |
|
Używany do dekoracji. | ||||||||||||
| Dioryt | Bruk + Kwarc |
|
Używany do dekoracji. | ||||||||||||
| Andezyt | Bruk + Dioryt |
|
Używany do dekoracji. | ||||||||||||
| Gładki dioryt | Dioryt |
|
Używany do dekoracji. | ||||||||||||
| Gładki andezyt | Andezyt |
|
Używany do dekoracji. | ||||||||||||
| Granit | Kwarc + Dioryt |
|
Używany do dekoracji. |