Wytwarzanie/przyszłe: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Utworzył nową stronę „{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee; width: 819px" cellpadding="5" |- align="center" !width="75"|Nazwa !width=...” |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 57: | Linia 57: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Skrzynia pułapka]]''' | |'''[[Skrzynia pułapka]]''' | ||
|[[ | |[[Zaczep na linkę]] + [[Skrzynia]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= |B1= |C1= | |A1= |B1= |C1= | ||
| Linia 75: | Linia 75: | ||
}} | }} | ||
|Używane do ozdoby. | |Używane do ozdoby. | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Blok Netherowej cegły]]''' | |||
|[[Netherowa cegła]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= Netherowa cegła |B2= Netherowa cegła |C2= | |||
|A3= Netherowa cegła |B3= Netherowa cegła |C3= | |||
|Output= Blok Netherowej cegły | |||
}} | |||
|Używane jako materiał budowlany. | |||
|} | |} | ||
<noinclude>[[Kategoria:Crafting]]</noinclude> | <noinclude>[[Kategoria:Crafting]]</noinclude> | ||
Wersja z 16:02, 10 sty 2013
| Nazwa | Składniki | Crafting | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zbiornik | Kamień + Skrzynia |
|
Używane do ,,łapania,, przedmiotów. | ||||||||||||
| Komparator | Czerwona pochodnia + Kamień + Kwarc |
|
Przesyła sygnał czerwonego kamienia w czasie rzeczywistym. | ||||||||||||
| Blok czerwonego kamienia | Pył czerwonego kamienia |
|
Działa jak czerwona pochodnia, lecz nie da się go zgasić. | ||||||||||||
| Detektor światła dziennego | Szkło + Kwarc + Drewniane półpłyty |
|
Wykrywa światło słoneczne. | ||||||||||||
| Ważona płyta naciskowa | Sztabki złota lub Sztabki żelaza |
|
Wysyła sygnał czerwonego kamienia, zależnie od siły nacisku. | ||||||||||||
| Skrzynia pułapka | Zaczep na linkę + Skrzynia |
|
Działa jak normalna skrzynia; w czasie otwierania wysyła sygnał elektryczny. | ||||||||||||
| Blok kwarcu | Kwarc |
|
Używane do ozdoby. | ||||||||||||
| Blok Netherowej cegły | Netherowa cegła |
|
Używane jako materiał budowlany. |