Wytwarzanie/przyszłe: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Utworzył nową stronę „{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee; width: 819px" cellpadding="5" |- align="center" !width="75"|Nazwa !width=...”
 
Nie podano opisu zmian
Linia 57: Linia 57:
|- align="center"
|- align="center"
|'''[[Skrzynia pułapka]]'''
|'''[[Skrzynia pułapka]]'''
|[[Sztabka żelaza|sztabki żelaza]]
|[[Zaczep na linkę]] + [[Skrzynia]]
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1=  |B1=  |C1=
|A1=  |B1=  |C1=
Linia 75: Linia 75:
}}
}}
|Używane do ozdoby.
|Używane do ozdoby.
|- align="center"
|'''[[Blok Netherowej cegły]]'''
|[[Netherowa cegła]]
|{{Grid/Crafting Table
|A1=              |B1=              |C1=
|A2= Netherowa cegła |B2= Netherowa cegła |C2=
|A3= Netherowa cegła |B3= Netherowa cegła |C3=
|Output= Blok Netherowej cegły
}}
|Używane jako materiał budowlany.
|}
|}
<noinclude>[[Kategoria:Crafting]]</noinclude>
<noinclude>[[Kategoria:Crafting]]</noinclude>

Wersja z 16:02, 10 sty 2013

Nazwa Składniki Crafting Opis
Zbiornik Kamień + Skrzynia



Zboirnik






Używane do ,,łapania,, przedmiotów.
Komparator Czerwona pochodnia + Kamień + Kwarc










Przesyła sygnał czerwonego kamienia w czasie rzeczywistym.
Blok czerwonego kamienia Pył czerwonego kamienia
Pył czerwonego kamienia Pył czerwonego kamienia Pył czerwonego kamienia Blok czerwonego kamienia
Pył czerwonego kamienia Pył czerwonego kamienia Pył czerwonego kamienia
Pył czerwonego kamienia Pył czerwonego kamienia Pył czerwonego kamienia
Działa jak czerwona pochodnia, lecz nie da się go zgasić.
Detektor światła dziennego Szkło + Kwarc + Drewniane półpłyty







Schodek z drewna Schodek z drewna Schodek z drewna
Wykrywa światło słoneczne.
Ważona płyta naciskowa Sztabki złota
lub
Sztabki żelaza



Weighted_Pressure_Plate_(Light)






Wysyła sygnał czerwonego kamienia, zależnie od siły nacisku.
Skrzynia pułapka Zaczep na linkę + Skrzynia



Skrzynia pułapka






Działa jak normalna skrzynia; w czasie otwierania wysyła sygnał elektryczny.
Blok kwarcu Kwarc










Używane do ozdoby.
Blok Netherowej cegły Netherowa cegła



Blok Netherowej cegły






Używane jako materiał budowlany.