Wytwarzanie/dekoracyjne: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
d poprawka |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 114: | Linia 114: | ||
}} | }} | ||
|Zachowuje się jak zwykły [[płot]], występuje naturalnie w [[Nether]]ze. | |Zachowuje się jak zwykły [[płot]], występuje naturalnie w [[Nether]]ze. | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Kamienne półbloki]]''' | |||
||'''[[Kamień]]''' <br> lub <br> '''[[Bruk]]''' <br> lub <br> '''[[Omszały bruk]]''' <br> lub <br> '''[[Kamienna cegła]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A3= Kamień;Bruk;Omszały bruk;Kamiennenna cegła |B3= Kamień;Bruk;Omszały bruk;Kamiennenna cegła |C3= Kamień;Bruk;Omszały bruk;Kamiennenna cegła | |||
|Kamienny półblok;Brukowy półblok;Omszały brukowy półblok;Półblok z kamiennej cegły,6 | |||
}} | |||
|Słórzy jako dekoracja | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Wersja z 12:45, 3 lut 2021
| Nazwa | Składniki | Wejście » Wyjście | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sztandar | Wełna + Patyk |
|
Służy jako dekoracja. Może być stawiany lub wieszany na ścianie. Można na niego nanosić różne wzory poprzez krosno. | ||||||||||||
| Blok kwarcu | Kwarc |
|
Służy jako dekoracja. | ||||||||||||
| Latarenka | Bryłka żelaza + Pochodnia |
|
Służy jako dekoracja. Może być stawiana lub wieszana pod sufitem. | ||||||||||||
| Eteryczna latarenka | Bryłka żelaza + Eteryczna pochodnia |
|
Służy jako dekoracja. Może być stawiana lub wieszana pod sufitem.
| ||||||||||||
| Dywan | Wełna |
|
Używany do dekoracji. Jest palny i może zostać zniszczony przez ciecze. | ||||||||||||
| Barwione szkło | Szkło + Barwnik |
|
Używane do dekoracji. | ||||||||||||
| Szyba | Szkło |
|
Używana do dekoracji. | ||||||||||||
| Barwiona szyba | Barwione szkło |
|
Używana do dekoracji. | ||||||||||||
| Płot | Patyki + Deski |
|
Używany jako bariera, której nie można przeskoczyć. | ||||||||||||
| Płot z netherowej cegły | Netherowa cegła |
|
Zachowuje się jak zwykły płot, występuje naturalnie w Netherze. | ||||||||||||
| Kamienne półbloki | Kamień lub Bruk lub Omszały bruk lub Kamienna cegła |
|
Słórzy jako dekoracja | ||||||||||||
| Kraty | Sztabka żelaza |
|
Używane do dekoracji. Zachowują się podobnie jak płot, lecz ich wysokość jest równa tylko jednemu blokowi. | ||||||||||||
| Stojak na zbroję | Kamienny półblok + Patyki |
|
Używany jako dekoracja. Może trzymać i wyświetlać na sobie dowolny przedmiot, który można nosić. | ||||||||||||
| Obraz | Patyki + Wełna |
|
Używany jako dekoracja, można go położyć tylko na ścianie. | ||||||||||||
| Ramka na przedmiot | Patyki + Skóra |
|
Używana jako dekoracja. Zawieszenie ramki pozwala na umieszczenie w niej trzymanego w ręce przedmiotu lub bloku i późniejsze jego odzyskanie. | ||||||||||||
| Doniczka | Cegły |
|
Używana jako dekoracja, można do niej wkładać rośliny. | ||||||||||||
| Znak | Deski + Patyk |
|
Można go postawić, lub powiesić na bloku, pokazuje tekst wpisany przez gracza. | ||||||||||||
| Śnieg | Blok śniegu |
|
Używane do dekoracji. | ||||||||||||
| Kryształ Endu | Szkło + Oko Endera + Łza ghasta |
|
Używany do dekoracji i do odradzania Smoka Endu. Można go kłaść tylko na obsydianie, po uderzeniu eksploduje. | ||||||||||||
| Słupek Endu | Płomienna różdżka + Prażony owoc refrenusu |
|
Używane do dekoracji | ||||||||||||
| Kora | Drewno |
|
Używane do dekoracji | ||||||||||||
| Brukowy murek | Bruk |
|
Używane do dekoracji |