Blok netherowych brodawek: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
poprawa nazwy bloku
Aktualizacja
Linia 1: Linia 1:
{{o|1=bloku|2=brodawki|3=Brodawka}}{{Rozszerz}}
{{Blok
{{Blok
|wygląd=Blok Brodawki.png
|wygląd=Blok Brodawki.png
Linia 6: Linia 5:
|fizyka=Nie
|fizyka=Nie
|przezroczystość=Nie
|przezroczystość=Nie
|opórtnt=5
|światło=Nie
|światło=Nie
|palność=Nie
|palność=Nie
|narzędzie=Drewniany kilof
|narzędzie=Każde
|odnawialne=Tak
|odnawialne=Tak
|łączenie=Tak, 64
|łączenie=Tak, 64
Linia 14: Linia 14:
|idsłowne=nether_wart_block
|idsłowne=nether_wart_block
}}
}}
'''Blok netherowej brodawki''' (ang. ''Nether Wart Block'') to solidny [[bloki|blok]], dodany w snapshocie [[1.10|16w20a]].
{{disambigR|bloku|Brodawka (ujednoznacznienie)}}
'''Blok netherowej brodawki''' (ang. ''Nether Wart Block'') to blok dekoracyjny.


== Otrzymywanie ==
== Otrzymywanie ==
=== Wydobywanie ===
{| class="wikitable"
|-
! Blok
! Twardość
! Narzędzie
! colspan=5 | Czas niszczenia (w sekundach)
|-
|rowspan=2 | {{BlockLink|id=528|Blok netherowej brodawki}}
|rowspan=2 style="vertical-align:center" style="text-align:center" | 1
|rowspan=2 style="text-align:center" | Każde
| style="text-align:center" | Ręka
|- style="text-align:center"
| style="background-color:#bdffc4" | 1.5
|}


=== [[Crafting|Wytwarzanie]] ===
=== [[Crafting|Wytwarzanie]] ===
Linia 32: Linia 48:
|}
|}
== Zastosowanie ==
== Zastosowanie ==
Blok służy do dekoracji lub do magazynowania dużej ilości brodawek.
Blok służy jedynie do dekoracji. Nie nadaje się do magazynowania brodawek, ze względu na brak możliwości odzyskania ich z powrotem.


== Historia ==
== Historia ==
{{Historia|w}}
{{Historia|w}}
{{Historia||1.10|snap=16w20a|Dodano bloki netherowej brodawki.}}
{{Historia||1.10|snap=16w20a|Dodano blok netherowej brodawki.}}
{{Historia|||snap=1.10-pre1|Blok netherowej brodawki nie jest już niszczony przez [[woda|wodę]], ani [[lawa|lawę]].}}
{{Historia|foot}}
{{Historia|foot}}



Wersja z 20:37, 9 wrz 2016

Blok netherowych brodawek
Blok netherowej brodawki
Typ

Solidny

Fizyka

Nie

Przezroczystość

Nie

Emisja światła

Nie

Odporność na eksplozje

5

Palność

Nie

Rzadkość

Pospolita

Narzędzie

Wszystko

Odnawialne

Tak

Możliwość grupowania

Tak, 64


Ten artykuł dotyczy bloku. Zobacz też inne znaczenia tego pojęcia.

Blok netherowej brodawki (ang. Nether Wart Block) to blok dekoracyjny.

Otrzymywanie

Wydobywanie

Blok Twardość Narzędzie Czas niszczenia (w sekundach)
BlockCSS_new.png/528 Blok netherowej brodawki 1 Każde Ręka
1.5

Wytwarzanie

Składniki Wejście » Wyjście
Netherowa brodawka
Nasiona brodawki Nasiona brodawki Nasiona brodawki Blok netherowej brodawki
Nasiona brodawki Nasiona brodawki Nasiona brodawki
Nasiona brodawki Nasiona brodawki Nasiona brodawki

Zastosowanie

Blok służy jedynie do dekoracji. Nie nadaje się do magazynowania brodawek, ze względu na brak możliwości odzyskania ich z powrotem.

Historia

Pełna wersja
1.1016w20aDodano blok netherowej brodawki.
1.10-pre1Blok netherowej brodawki nie jest już niszczony przez wodę, ani lawę.

Galeria

Zobacz też