Blok kwarcu: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Falibor (dyskusja | edycje)
d wygląd, crafting
Falibor (dyskusja | edycje)
Galeria +1, wygląd, invwygląd, crafting
Linia 5: Linia 5:
|wygląd=Blok kwarcu.png
|wygląd=Blok kwarcu.png
|wygląd2=Rzeźbiony blok kwarcu.png
|wygląd2=Rzeźbiony blok kwarcu.png
|wygląd3=Filarowy blok kwarcu.png
|invwygląd=Blok kwarcu
|invwygląd=Blok kwarcu
|invwygląd2=Rzeźbiony blok kwarcu
|invwygląd2=Rzeźbiony blok kwarcu
|invwygląd3=Filarowy blok kwarcu
|typ=Przerobiony
|typ=Przerobiony
|grawitacja=Nie
|grawitacja=Nie
Linia 50: Linia 52:
!Przed » Po
!Przed » Po
|-
|-
!rowspan="2"| Blok kwarcu
!rowspan="3"| Blok kwarcu
|{{Grid/Crafting Table
|A1=  |B1=  |C1=
|A2=  |B2= Blok kwarcu |C2=
|A3=  |B3= Blok kwarcu |C3=
|Output= Filarowy blok kwarcu |OA= 2
}}
|-align="center"
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1=  |B1=  |C1= Blok kwarcu
|A1=  |B1=  |C1= Blok kwarcu
Linia 77: Linia 86:
<gallery>
<gallery>
Plik:SKKeO.png|Pierwszy zrzut ekranu opublikowany przez [[Jeb]]'a z blokami kwarcu.
Plik:SKKeO.png|Pierwszy zrzut ekranu opublikowany przez [[Jeb]]'a z blokami kwarcu.
Plik:BKwarcObr.png|Bloki kwarcu mogą być obracane podobnie jak [[tłok]]i i [[drewno]].
</gallery>
</gallery>



Wersja z 22:29, 17 sty 2013

Ten artykuł dotyczy treści, które zostaną dodane w najbliższej aktualizacji.
Ten element pojawił się w snapshotach, ale pełna aktualizacja zawierająca te treści nie została jeszcze wydana.
W każdej chwili zawarte w tym artykule informacje mogą się zmienić!
Artykuł Blok kwarcu jest krótki.
Możesz pomóc, poszerzając go.


Blok kwarcu
Typ

Przerobiony

Fizyka

?

Przezroczystość

Nie

Emisja światła

Nie

Odporność na eksplozje

?

Palność

Nie

Rzadkość

Pospolita

Narzędzie

Odnawialne

Nie

Możliwość grupowania

Tak, 64


Blok kwarcu to blok, który możemy stworzyć z kwarcu.

Otrzymywanie

Składniki Przed » Po
Kwarc










Schodek z kwarcu





Schodek z kwarcu

Schodek z kwarcu

Zastosowanie

Składniki Przed » Po
Blok kwarcu



Filarowy blok kwarcu









Schody z kwarcu









Schodek z kwarcu






Historia

Nadchodzące zmiany
13w02aBlok kwarcu został dodany do gry.

Ciekawostki

  • Potrzebujemy tylko czterech sztuk kwarcu do utworzenia bloku kwarcu w przeciwieństwie do innych bloków minerałów.

Galeria