Blok kwarcu: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Falibor (dyskusja | edycje)
d Interwiki
Falibor (dyskusja | edycje)
d wygląd, crafting
Linia 4: Linia 4:
{{Blok
{{Blok
|wygląd=Blok kwarcu.png
|wygląd=Blok kwarcu.png
|wygląd2=Rzeźbiony blok kwarcu.png
|invwygląd=Blok kwarcu
|invwygląd=Blok kwarcu
|invwygląd2=Rzeźbiony blok kwarcu
|typ=Przerobiony
|typ=Przerobiony
|grawitacja=Nie
|grawitacja=Nie
Linia 32: Linia 34:
|A3= Kwarc |B3= Kwarc |C3=
|A3= Kwarc |B3= Kwarc |C3=
|Output= Blok kwarcu |OA=  
|Output= Blok kwarcu |OA=  
}}
|-align="center"
|[[Schodek z kwarcu]]
|{{Grid/Crafting Table
|A1=  |B1=  |C1=
|A2=  |B2= Schodek z kwarcu |C2=
|A3=  |B3= Schodek z kwarcu |C3=
|Output= Rzeźbiony blok kwarcu |OA=
}}
}}
|}
|}

Wersja z 16:59, 14 sty 2013

Ten artykuł dotyczy treści, które zostaną dodane w najbliższej aktualizacji.
Ten element pojawił się w snapshotach, ale pełna aktualizacja zawierająca te treści nie została jeszcze wydana.
W każdej chwili zawarte w tym artykule informacje mogą się zmienić!
Artykuł Blok kwarcu jest krótki.
Możesz pomóc, poszerzając go.


Blok kwarcu


Typ

Przerobiony

Fizyka

?

Przezroczystość

Nie

Emisja światła

Nie

Odporność na eksplozje

?

Palność

Nie

Rzadkość

Pospolita

Narzędzie

Odnawialne

Nie

Możliwość grupowania

Tak, 64


Blok kwarcu to blok, który możemy stworzyć z kwarcu.

Otrzymywanie

Składniki Przed » Po
Kwarc










Schodek z kwarcu





Schodek z kwarcu

Schodek z kwarcu

Zastosowanie

Składniki Przed » Po
Blok kwarcu



Schody z kwarcu









Schodek z kwarcu






Historia

Nadchodzące zmiany
13w02aBlok kwarcu został dodany do gry.

Ciekawostki

  • Potrzebujemy tylko czterech sztuk kwarcu do utworzenia bloku kwarcu w przeciwieństwie do innych bloków minerałów.

Galeria