View at: Szablon:Bloki/zawartość [edytuj]
Blok kwarcu: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
d Interwiki |
d wygląd, crafting |
||
| Linia 4: | Linia 4: | ||
{{Blok | {{Blok | ||
|wygląd=Blok kwarcu.png | |wygląd=Blok kwarcu.png | ||
|wygląd2=Rzeźbiony blok kwarcu.png | |||
|invwygląd=Blok kwarcu | |invwygląd=Blok kwarcu | ||
|invwygląd2=Rzeźbiony blok kwarcu | |||
|typ=Przerobiony | |typ=Przerobiony | ||
|grawitacja=Nie | |grawitacja=Nie | ||
| Linia 32: | Linia 34: | ||
|A3= Kwarc |B3= Kwarc |C3= | |A3= Kwarc |B3= Kwarc |C3= | ||
|Output= Blok kwarcu |OA= | |Output= Blok kwarcu |OA= | ||
}} | |||
|-align="center" | |||
|[[Schodek z kwarcu]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= Schodek z kwarcu |C2= | |||
|A3= |B3= Schodek z kwarcu |C3= | |||
|Output= Rzeźbiony blok kwarcu |OA= | |||
}} | }} | ||
|} | |} | ||
Wersja z 16:59, 14 sty 2013
| Ten artykuł dotyczy treści, które zostaną dodane w najbliższej aktualizacji. Ten element pojawił się w snapshotach, ale pełna aktualizacja zawierająca te treści nie została jeszcze wydana.
W każdej chwili zawarte w tym artykule informacje mogą się zmienić! |
| Artykuł Blok kwarcu jest krótki. Możesz pomóc, poszerzając go.
|
Blok kwarcu
| Typ |
Przerobiony |
| Fizyka |
? |
| Przezroczystość |
Nie |
| Emisja światła |
Nie |
| Odporność na eksplozje |
? |
| Palność |
Nie |
| Rzadkość |
Pospolita |
| Narzędzie | |
| Odnawialne |
Nie |
| Możliwość grupowania |
Tak, 64 |
Blok kwarcu to blok, który możemy stworzyć z kwarcu.
Otrzymywanie
| Składniki | Przed » Po | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kwarc |
| ||||||||||||
| Schodek z kwarcu |
|
Zastosowanie
| Składniki | Przed » Po | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Blok kwarcu |
| ||||||||||||
|
|
Historia
| Nadchodzące zmiany | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 13w02a | Blok kwarcu został dodany do gry. | ||||
Ciekawostki
- Potrzebujemy tylko czterech sztuk kwarcu do utworzenia bloku kwarcu w przeciwieństwie do innych bloków minerałów.
Galeria
-
Pierwszy zrzut ekranu opublikowany przez Jeb'a z blokami kwarcu.