Blok diamentu: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Falibor (dyskusja | edycje)
d →‎Crafting: |nieokreślona=1
Falibor (dyskusja | edycje)
d Crafting
Linia 22: Linia 22:
===Crafting===
===Crafting===


{{Grid/Crafting Table
{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; border-collapse: collapse; background-color: #eee" cellpadding="5"
|-align="center"
!Składniki
!Przed » Po
|-align="center"
|[[Kryształ diamentu]]
|{{Grid/Crafting Table
|A1= Kryształ diamentu |B1= Kryształ diamentu |C1= Kryształ diamentu
|A1= Kryształ diamentu |B1= Kryształ diamentu |C1= Kryształ diamentu
|A2= Kryształ diamentu |B2= Kryształ diamentu |C2= Kryształ diamentu
|A2= Kryształ diamentu |B2= Kryształ diamentu |C2= Kryształ diamentu
Linia 28: Linia 34:
|Output= Blok diamentu |OA=  
|Output= Blok diamentu |OA=  
}}
}}
|}


== Zastosowania ==
== Zastosowania ==
Linia 33: Linia 40:
===Crafting===
===Crafting===


{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee" cellpadding="5"
{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; border-collapse: collapse; background-color: #eee" cellpadding="5"
|-align="center"
|-align="center"
!Składniki
!Przed » Po
!Przed » Po
|-
|-align="center"
|[[Blok diamentu]]
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1=  |B1=  |C1=   
|A1=  |B1=  |C1=   

Wersja z 21:48, 16 sie 2012

Blok diamentu
Typ

Przetworzony

Fizyka

?

Przezroczystość

Nie

Emisja światła

Nie

Odporność na eksplozje

30 bloków

Palność

Nie

Rzadkość

Pospolita

Narzędzie


Odnawialne

Nie

Możliwość grupowania

Tak (64)


Blok Diamentowy jest obecnie dostępny w fazach Indev, Infdev, Alpha, Beta i pełnej wersji. Może zostać otrzymany przez proces craftingu dziewięciu diamentów ułożonych we wzór 3x3. Diamentowe bloki nie mają żadnego zastosowania do craftingu i służą jako dekoracja lub do przechowywania klejnotów w stylowy sposób. Bloki można wydobyć za pomocą żelaznego lub diamentowego kilofa.


Otrzymywanie

Crafting

Składniki Przed » Po
Kryształ diamentu
Kryształ diamentu Kryształ diamentu Kryształ diamentu
Kryształ diamentu Kryształ diamentu Kryształ diamentu
Kryształ diamentu Kryształ diamentu Kryształ diamentu

Zastosowania

Crafting

Składniki Przed » Po
Blok diamentu



Kryształ diamentu






Ciekawostki

  • Diamentowe bloki miały początkowo inną teksturę. Obecną zastosowano dopiero w aktualizacji Halloweenowej.