Wytwarzanie/dekoracyjne: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
d poprawki |
źródła światła przerzucono do podstrony "oświetlenie". Dodano ociosane drewno, miedzianą kratę, zamszony bruk, zamszone kamienne cegły, łańcuch i podwieszaną tabliczkę |
||
| Linia 88: | Linia 88: | ||
|A2= Bruk |B2= Dioryt | |A2= Bruk |B2= Dioryt | ||
|Output= Andezyt,2 | |Output= Andezyt,2 | ||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Zamszony bruk]]''' | |||
|'''[[Bruk]]''' +<br>'''[[Pnącza]]''' lub<br>'''[[Blok mchu]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A2= Bruk |B2= Pnącza; Blok mchu | |||
|Output= Zamszony bruk | |||
|nieokreślona=1 | |||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Zamszone kamienne cegły]]''' | |||
|'''[[Kamienne cegły]]''' +<br>'''[[Pnącza]]''' lub<br>'''[[Blok mchu]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A2= Kamienne cegły | |||
|B2= Pnącza; Blok mchu | |||
|Output= Zamszone kamienne cegły | |||
|nieokreślona=1 | |||
}} | }} | ||
| | | | ||
| Linia 201: | Linia 222: | ||
}} | }} | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Linia 414: | Linia 381: | ||
}} | }} | ||
|Można ją postawić lub powiesić na bloku, pokazuje tekst wpisany przez gracza. | |Można ją postawić lub powiesić na bloku, pokazuje tekst wpisany przez gracza. | ||
|- | |||
|'''[[Łańcuch]]''' | |||
|'''[[Bryłka żelaza]]'''<br>+<br>'''[[Sztabka żelaza]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|B1= Bryłka żelaza | |||
|B2= Sztabka żelaza | |||
|B3= Bryłka żelaza | |||
|Output= Łańcuch | |||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Podwieszana tabliczka]]''' | |||
|[[Łańcuch]]y<br>+<br>[[ociosany pień]] lub<br>[[ociosany trzon]] lub<br>[[Blok bambusu|bloki ociosanego bambusu]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Łańcuch | |||
|C1= Łańcuch | |||
|A2= Ociosany dębowy pień; Ociosany brzozowy pień; Ociosany świerkowy pień; Ociosany tropikalny pień; Ociosany akacjowy pień; Ociosany ciemnodębowy pień; Ociosany namorzynowy pień; Ociosany wiśniowy pień; Ociosany bladodębowy pień; Ociosany szkarłatny trzon; Ociosany spaczony trzon; Blok ociosanego bambusu | |||
|B2= Ociosany dębowy pień; Ociosany brzozowy pień; Ociosany świerkowy pień; Ociosany tropikalny pień; Ociosany akacjowy pień; Ociosany ciemnodębowy pień; Ociosany namorzynowy pień; Ociosany wiśniowy pień; Ociosany bladodębowy pień; Ociosany szkarłatny trzon; Ociosany spaczony trzon; Blok ociosanego bambusu | |||
|C2= Ociosany dębowy pień; Ociosany brzozowy pień; Ociosany świerkowy pień; Ociosany tropikalny pień; Ociosany akacjowy pień; Ociosany ciemnodębowy pień; Ociosany namorzynowy pień; Ociosany wiśniowy pień; Ociosany bladodębowy pień; Ociosany szkarłatny trzon; Ociosany spaczony trzon; Blok ociosanego bambusu | |||
|A3= Ociosany dębowy pień; Ociosany brzozowy pień; Ociosany świerkowy pień; Ociosany tropikalny pień; Ociosany akacjowy pień; Ociosany ciemnodębowy pień; Ociosany namorzynowy pień; Ociosany wiśniowy pień; Ociosany bladodębowy pień; Ociosany szkarłatny trzon; Ociosany spaczony trzon; Blok ociosanego bambusu | |||
|B3= Ociosany dębowy pień; Ociosany brzozowy pień; Ociosany świerkowy pień; Ociosany tropikalny pień; Ociosany akacjowy pień; Ociosany ciemnodębowy pień; Ociosany namorzynowy pień; Ociosany wiśniowy pień; Ociosany bladodębowy pień; Ociosany szkarłatny trzon; Ociosany spaczony trzon; Blok ociosanego bambusu | |||
|C3= Ociosany dębowy pień; Ociosany brzozowy pień; Ociosany świerkowy pień; Ociosany tropikalny pień; Ociosany akacjowy pień; Ociosany ciemnodębowy pień; Ociosany namorzynowy pień; Ociosany wiśniowy pień; Ociosany bladodębowy pień; Ociosany szkarłatny trzon; Ociosany spaczony trzon; Blok ociosanego bambusu | |||
|Output= Dowolna z drewna (podwieszana tabliczka); Bambusowa podwieszana tabliczka | |||
}} | |||
|- | |- | ||
| Linia 425: | Linia 418: | ||
|- | |- | ||
|'''[[ | |'''[[Drewno]]'''<br>lub '''[[strzępki]]''' | ||
|'''[[Pień]]''' | |'''[[Pień]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
| Linia 442: | Linia 425: | ||
|B1=Dębowy pień; Brzozowy pień; Świerkowy pień; Tropikalny pień; Akacjowy pień; Ciemnodębowy pień; Namorzynowy pień; Wiśniowy pień; Bladodębowy pień; Spaczony trzon; Szkarłatny trzon | |B1=Dębowy pień; Brzozowy pień; Świerkowy pień; Tropikalny pień; Akacjowy pień; Ciemnodębowy pień; Namorzynowy pień; Wiśniowy pień; Bladodębowy pień; Spaczony trzon; Szkarłatny trzon | ||
|B2=Dębowy pień; Brzozowy pień; Świerkowy pień; Tropikalny pień; Akacjowy pień; Ciemnodębowy pień; Namorzynowy pień; Wiśniowy pień; Bladodębowy pień; Spaczony trzon; Szkarłatny trzon | |B2=Dębowy pień; Brzozowy pień; Świerkowy pień; Tropikalny pień; Akacjowy pień; Ciemnodębowy pień; Namorzynowy pień; Wiśniowy pień; Bladodębowy pień; Spaczony trzon; Szkarłatny trzon | ||
|Output=Dębowe drewno,3; Brzozowe drewno,3; Świerkowe drewno,3; Tropikalne drewno,3; Akacjowe drewno,3; Ciemnodębowe drewno,3; Namorzynowe drewno,3; Wiśniowe drewno,3; Bladodębowe drewno,3; Spaczone strzępki,3; Szkarłatne strzępki,3}} | |Output=Dębowe drewno,3; Brzozowe drewno,3; Świerkowe drewno,3; Tropikalne drewno,3; Akacjowe drewno,3; Ciemnodębowe drewno,3; Namorzynowe drewno,3; Wiśniowe drewno,3; Bladodębowe drewno,3; Spaczone strzępki,3; Szkarłatne strzępki,3 | ||
}} | |||
| | | | ||
|- | |||
|'''[[Ociosane drewno]]''' <br>lub '''[[ociosane strzępki]]''' | |||
|Dany [[ociosany pień]] lub trzon | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1=Ociosany dębowy pień; Ociosany świerkowy pień; Ociosany brzozowy pień; Ociosany tropikalny pień; Ociosany akacjowy pień; Ociosany ciemnodębowy pień; Ociosany namorzynowy pień; Ociosany wiśniowy pień; Ociosany bladodębowy pień; Ociosany spaczony trzon; Ociosany szkarłatny trzon | |||
|A2=Ociosany dębowy pień; Ociosany świerkowy pień; Ociosany brzozowy pień; Ociosany tropikalny pień; Ociosany akacjowy pień; Ociosany ciemnodębowy pień; Ociosany namorzynowy pień; Ociosany wiśniowy pień; Ociosany bladodębowy pień; Ociosany spaczony trzon; Ociosany szkarłatny trzon | |||
|B1=Ociosany dębowy pień; Ociosany świerkowy pień; Ociosany brzozowy pień; Ociosany tropikalny pień; Ociosany akacjowy pień; Ociosany ciemnodębowy pień; Ociosany namorzynowy pień; Ociosany wiśniowy pień; Ociosany bladodębowy pień; Ociosany spaczony trzon; Ociosany szkarłatny trzon | |||
|B2=Ociosany dębowy pień; Ociosany świerkowy pień; Ociosany brzozowy pień; Ociosany tropikalny pień; Ociosany akacjowy pień; Ociosany ciemnodębowy pień; Ociosany namorzynowy pień; Ociosany wiśniowy pień; Ociosany bladodębowy pień; Ociosany spaczony trzon; Ociosany szkarłatny trzon | |||
|Output=Ociosane dębowe drewno,3; Ociosane świerkowe drewno,3; Ociosane brzozowe drewno,3; Ociosane tropikalne drewno,3; Ociosane akacjowe drewno,3; Ociosane ciemnodębowe drewno,3; Ociosane namorzynowe drewno,3; Ociosane wiśniowe drewno,3; Ociosane bladodębowe drewno,3; Ociosane spaczone strzępki,3; Ociosane szkarłatne strzępki,3 | |||
}} | |||
|- | |- | ||
| Linia 467: | Linia 462: | ||
}} | }} | ||
| | | | ||
|- | |||
|'''[[Miedziana krata]]<br>'''(w dowolnym stadium utlenienia) | |||
|'''[[Blok miedzi]]<br>'''(w dowolnym stadium utlenienia) | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A2= Blok miedzi; Zwietrzała miedź; Zaśniedziała miedź; Utleniona miedź | |||
|B1= Blok miedzi; Zwietrzała miedź; Zaśniedziała miedź; Utleniona miedź | |||
|B3= Blok miedzi; Zwietrzała miedź; Zaśniedziała miedź; Utleniona miedź | |||
|C2= Blok miedzi; Zwietrzała miedź; Zaśniedziała miedź; Utleniona miedź | |||
|Output=Miedziana krata,4; Zwietrzała miedziana krata,4; Zaśniedziała miedziana krata,4; Utleniona miedziana krata,4 | |||
}} | |||
|- | |- | ||
| Linia 478: | Linia 484: | ||
}} | }} | ||
|Wariant bloku miedzi, który się nie utlenia. | |Wariant bloku miedzi, który się nie utlenia. | ||
|- | |- | ||