Netherowa cegła: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja przejrzana][wersja przejrzana]
d replaced: {| → {| class="wikitable" (2)
Info o piglinach i płot. Sprzątanie.
Linia 8: Linia 8:
|odnawialne=Tak
|odnawialne=Tak
}}
}}
'''Netherowa cegła''' – [[Przedmioty|przedmiot]], który możemy uzyskać za pomocą przepalenia [[Netherrack]]u w [[piec]]u. Służy jako składnik w [[crafting]]u.
'''Netherowa cegła''' – [[przedmiot]], który możemy uzyskać za pomocą przepalenia [[netherrack]]u w [[piec]]u. Służy jako składnik w [[crafting]]u.


== Otrzymywanie ==
== Otrzymywanie ==
=== [[Przetapianie]] ===
=== [[Przetapianie]] ===
{| class="wikitable" border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; border-collapse: collapse; background-color: #eee" cellpadding="5"
{| class="wikitable"
|- align="center"
|- align="center"
!Składniki
!Składniki
Linia 19: Linia 19:
|[[Netherrack]]
|[[Netherrack]]
|{{Grid/Furnace
|{{Grid/Furnace
|Input= Netherrack
|Input= Netherrack
|Output= Netherowa cegła
|Output= Netherowa cegła
|Fuel= Węgiel, Dębowe deski, Dębowy pień, Sadzonka dębu, Patyk, Wiadro lawy |FA= 1,1,1,2,2,1
}}
}}
|}
|}
=== [[Barter]] z piglinami ===
[[Piglin]]y mogą upuścić od 2 do 8 netherowych cegieł, kiedy dać im [[Sztabka złota|sztabkę złota]].


== Zastosowanie ==
== Zastosowanie ==
===[[Wytwarzanie]]===
=== [[Wytwarzanie]] ===
{| class="wikitable" border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee;" cellpadding="5"
{| class="wikitable"
|-align="center"
|-align="center"
!Składniki
!Składniki
Linia 36: Linia 38:
|A2= Netherowa cegła |B2= Netherowa cegła
|A2= Netherowa cegła |B2= Netherowa cegła
|A3= Netherowa cegła |B3= Netherowa cegła
|A3= Netherowa cegła |B3= Netherowa cegła
|Output= Blok netherowej cegły
|Output= Netherowe cegły
}}
|-align="center"
|[[Netherowa cegła]]<br>+<br>'''[[Netherowa brodawka]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|A2= Netherowa brodawka |B2= Netherowa cegła
|A3= Netherowa cegła |B3= Netherowa brodawka
|Output= Czerwone netherowe cegły
}}
}}
|-align="center"
|-align="center"
|[[Netherowa cegła]]<br>+<br>'''[[Brodawka]]'''
|Netherowe cegły (blok + przedmiot)
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A2= Nasiona brodawki |B2= Netherowa cegła
|A2= Netherowe cegły |B2= Netherowa cegła |C2= Netherowe cegły
|A3= Netherowa cegła |B3= Nasiona brodawki
|A3= Netherowe cegły |B3= Netherowa cegła |C3= Netherowe cegły
|Output= Blok czerwonej netherowej cegły
|Output= Netherowy ceglany płot,6
}}
}}
|}
|}

Wersja z 18:52, 18 mar 2025

Netherowa cegła

Typ

Przedmioty

Odnawialne

Tak

Możliwość grupowania

Tak, 64

Rzadkość

Pospolita


Netherowa cegłaprzedmiot, który możemy uzyskać za pomocą przepalenia netherracku w piecu. Służy jako składnik w craftingu.

Otrzymywanie

Przetapianie

Składniki Wejście » Wyjście
Netherrack






2

2

Barter z piglinami

Pigliny mogą upuścić od 2 do 8 netherowych cegieł, kiedy dać im sztabkę złota.

Zastosowanie

Wytwarzanie

Składniki Wejście » Wyjście
Netherowa cegła










Netherowa cegła
+
Netherowa brodawka










Netherowe cegły (blok + przedmiot)




6






Historia

Pełna wersja
1.513w01aDodano netherową cegłę.
1.1016w20aNetherowa cegła może być wykorzystywana do stworzenia bloku czerwonej netherowej cegły.
Pocket Edition Alpha
0.6.0Dodano netherowe cegły.
Console Edition
TU9CU11.00Dodano netherowe cegły.

Zobacz też