Wytwarzanie/zbroja: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja przejrzana] |
d różne poprawki |
+ miedziana zbroja |
||
| (Nie pokazano 37 wersji utworzonych przez 19 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{| | {| class="wikitable" style="text-align:center" | ||
|- | |- | ||
!width="75"|Nazwa | !width="75"|Nazwa | ||
!width="150"|Składniki | !width="150"|Składniki | ||
!width="204"| | !width="204"|Wejście » Wyjście | ||
!width="390"|Opis | !width="390"|Opis | ||
|- | |||
|'''[[Hełm]]''' | |||
|5 '''[[skóra|skór]]''' lub<br>'''[[sztabka miedzi|sztabek miedzi]]''' lub <br>'''[[sztabka złota|sztabek złota]]''' lub<br>'''[[sztabka żelaza|sztabek żelaza]]''' lub<br>'''[[diament]]ów''' | |||
| {{Grid/Crafting Table | |||
|A2= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |||
|B2= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |||
|C2= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |||
|A3= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |||
|C3= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |||
|Output= Skórzana czapka; Miedziany hełm; Złoty hełm; Żelazny hełm; Diamentowy hełm | |||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Napierśnik]]''' | |||
|8 '''[[skóra|skór]]''' lub<br>'''[[sztabka miedzi|sztabek miedzi]]''' lub <br>'''[[sztabka złota|sztabek złota]]''' lub<br>'''[[sztabka żelaza|sztabek żelaza]]''' lub<br>'''[[diament]]ów''' | |||
| {{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |||
|C1= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |||
|A2= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |||
|B2= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |||
|C2= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |||
|A3= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |||
|B3= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |||
|C3= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |||
|Output= Skórzana tunika; Miedziany napierśnik; Złoty napierśnik; Żelazny napierśnik; Diamentowy napierśnik | |||
}} | |||
| | |||
|- | |- | ||
|'''[[Nogawice]]''' | |||
| | |7 '''[[skóra|skór]]''' lub<br>'''[[sztabka miedzi|sztabek miedzi]]''' lub <br>'''[[sztabka złota|sztabek złota]]''' lub<br>'''[[sztabka żelaza|sztabek żelaza]]''' lub<br>'''[[diament]]ów''' | ||
| {{Grid/Crafting Table | | {{Grid/Crafting Table | ||
| | |A1= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|Output= | |B1= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|C1= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |||
|A2= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |||
|C2= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |||
|A3= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |||
|C3= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |||
|Output= Skórzane spodnie; Miedziane nogawice; Złote nogawice; Żelazne nogawice; Diamentowe nogawice | |||
}} | }} | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|'''[[Buty]]''' | |||
| | |4 '''[[skóra|skóry]]''' lub<br>'''[[sztabka miedzi|sztabki miedzi]]''' lub <br>'''[[sztabka złota|sztabki złota]]''' lub<br>'''[[sztabka żelaza|sztabki żelaza]]''' lub<br>'''[[diament]]y''' | ||
| {{Grid/Crafting Table | | {{Grid/Crafting Table | ||
| | |A2= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|Output= | |C2= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|A3= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |||
|C3= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |||
|Output= Skórzane buty; Miedziane buty; Złote buty; Żelazne buty; Diamentowe buty | |||
}} | }} | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|'''[[Żółwia skorupa]]''' | |||
| | |'''[[Tarczka żółwia]]''' | ||
| {{Grid/Crafting Table | | {{Grid/Crafting Table | ||
| | |A2= Tarczka żółwia |B2= Tarczka żółwia |C2= Tarczka żółwia | ||
|Output= | |A3= Tarczka żółwia |C3= Tarczka żółwia | ||
|Output= Żółwia skorupa | |||
}} | }} | ||
| | |Nadaje [[efekt]] ''Oddychania pod wodą''. | ||
|- | |- | ||
|'''[[Skórzana zbroja końska]]''' | |||
| | |7 '''[[Skóra|skór]]''' | ||
| {{Grid/Crafting Table | | {{Grid/Crafting Table | ||
| | |A1= Skóra |C1= Skóra | ||
|Output= | |A2= Skóra |B2= Skóra |C2= Skóra | ||
|A3= Skóra |C3= Skóra | |||
|Output= Skórzana zbroja końska | |||
}} | }} | ||
| | |Chroni [[Koń|konia]]. Pozostałych rodzajów zbroi końskiej nie da się wytworzyć. | ||
|- | |||
|'''[[Wilcza zbroja]]''' | |||
|6 '''[[Tarczka pancernika|tarczek pancernika]]''' | |||
| {{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Tarczka pancernika | |||
|A2= Tarczka pancernika |B2= Tarczka pancernika |C2= Tarczka pancernika | |||
|A3= Tarczka pancernika |C3= Tarczka pancernika | |||
|Output= Wilcza zbroja | |||
}} | |||
|Chroni [[wilk]]a. | |||
|} | |} | ||
<noinclude> | |||
[[Kategoria:Crafting]] | |||
[[ | </noinclude> | ||
Aktualna wersja na dzień 17:37, 30 wrz 2025
| Nazwa | Składniki | Wejście » Wyjście | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hełm | 5 skór lub sztabek miedzi lub sztabek złota lub sztabek żelaza lub diamentów |
|
|||||||||||||
| Napierśnik | 8 skór lub sztabek miedzi lub sztabek złota lub sztabek żelaza lub diamentów |
|
|||||||||||||
| Nogawice | 7 skór lub sztabek miedzi lub sztabek złota lub sztabek żelaza lub diamentów |
|
|||||||||||||
| Buty | 4 skóry lub sztabki miedzi lub sztabki złota lub sztabki żelaza lub diamenty |
|
|||||||||||||
| Żółwia skorupa | Tarczka żółwia |
|
Nadaje efekt Oddychania pod wodą. | ||||||||||||
| Skórzana zbroja końska | 7 skór |
|
Chroni konia. Pozostałych rodzajów zbroi końskiej nie da się wytworzyć. | ||||||||||||
| Wilcza zbroja | 6 tarczek pancernika |
|
Chroni wilka. |