Przetapianie/surowce: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
kolejna podstrona Przetapiania |
+ miedziane |
||
| Linia 92: | Linia 92: | ||
|{{Grid|Bryłka złota}}<br>[[Bryłka złota]] | |{{Grid|Bryłka złota}}<br>[[Bryłka złota]] | ||
|{{Grid|Złoty hełm}}{{Grid|Złoty napierśnik}}{{Grid|Złote nogawice}}{{Grid|Złote buty}}{{Grid|Złota zbroja końska}}<br>{{Grid|Złoty miecz}}{{Grid|Złoty kilof}}{{Grid|Złota łopata}}{{Grid|Złota siekiera}}{{Grid|Złota motyka}}<br>Złota [[zbroja]], złota [[zbroja końska]], złote [[narzędzia]] i [[miecz]] | |{{Grid|Złoty hełm}}{{Grid|Złoty napierśnik}}{{Grid|Złote nogawice}}{{Grid|Złote buty}}{{Grid|Złota zbroja końska}}<br>{{Grid|Złoty miecz}}{{Grid|Złoty kilof}}{{Grid|Złota łopata}}{{Grid|Złota siekiera}}{{Grid|Złota motyka}}<br>Złota [[zbroja]], złota [[zbroja końska]], złote [[narzędzia]] i [[miecz]] | ||
|0,1 | |||
|Używana w wytwarzaniu. | |||
|- | |||
|{{Grid|Bryłka miedzi}}<br>[[Bryłka miedzi]] | |||
|{{Grid|Miedziany hełm}}{{Grid|Miedziany napierśnik}}{{Grid|Miedziane nogawice}}{{Grid|Miedziane buty}}{{Grid|Miedziana zbroja końska}}<br>{{Grid|Miedziany miecz}}{{Grid|Miedziany kilof}}{{Grid|Miedziana łopata}}{{Grid|Miedziana siekiera}}{{Grid|Miedziana motyka}}<br>Miedziana [[zbroja]], miedziana [[zbroja końska]], miedziane [[narzędzia]] i [[miecz]] | |||
|0,1 | |0,1 | ||
|Używana w wytwarzaniu. | |Używana w wytwarzaniu. | ||
Aktualna wersja na dzień 18:02, 30 wrz 2025
Surowce mogą zostać przetopione zarówno w zwykłym piecu, jak i w piecu hutniczym.
| Produkt | Składnik | Doświadczenie | Opis |
|---|---|---|---|
Sztabka żelaza |
Ruda żelaza |
0,7 | Materiał wykorzystywany w wytwarzaniu. |
Sztabka miedzi |
Ruda miedzi |
0,7 | Materiał wykorzystywany w wytwarzaniu. |
Sztabka złota |
Surowe złoto |
1 | Materiał wykorzystywany w wytwarzaniu. |
Sztabka złota |
Netherowe złoże złota |
1 | |
Odłamek netherytu |
Pradawne zgliszcza |
2 | Używany do ulepszania narzędzi i zbroi diamentowych do netherytowych. |
Sztabka żelaza |
Złoże żelaza |
0,7 | Metoda niezalecana. Korzystniej jest wykopać złoża narzędziem zaklętym na Szczęście, co pozwoli uzyskać większą liczbę sztuk danego surowca z jednego złoża, a także więcej doświadczenia. |
Sztabka miedzi |
Złoże miedzi |
0,7 | |
Sztabka złota |
Złoże złota |
1 | |
Węgiel |
Złoże węgla |
0,1 | |
Netherowy kwarc |
Złoże netherowego kwarcu |
0,2 | |
Lazuryt |
Złoże lazurytu |
0,2 | |
Sproszkowany redstone |
Złoże redstone |
0,7 | |
Szmaragd |
Złoże szmaragdu |
1 | |
Diament |
Złoże diamentu |
1 | |
Bryłka żelaza |
Żelazna i kolcza zbroja, żelazna zbroja końska, żelazne narzędzia i miecz |
0,1 | Używana w wytwarzaniu. |
Bryłka złota |
Złota zbroja, złota zbroja końska, złote narzędzia i miecz |
0,1 | Używana w wytwarzaniu. |
Bryłka miedzi |
Miedziana zbroja, miedziana zbroja końska, miedziane narzędzia i miecz |
0,1 | Używana w wytwarzaniu. |