Użytkownik:Kacpereng166/brudnopis/archiwum/Stara wersja brudnopisu: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian
 
(Nie pokazano 25 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika)
Linia 1: Linia 1:
''' ''Halo?!''Kto tu jest?''' {{Stub}} {{Gsd}} [[Minecraft|Co to jest?]]
'''Nie jestem noobem, tylko'''[[Plik:ProGamepedia.png]].
{{Struktura
|wygląd1=Eksperyment.png; Eksperyment2.png
|rozmiar=275px
|bloki= {{BlockLink|Pochodnia}}, {{BlockLink|Deski}}, {{BlockLink|Bruk}}, {{BlockLink|Drewno}}, {{BlockLink|Skrzynia}}, {{BlockLink|Łóżko}}, {{BlockLink|Warsztat}}, {{BlockLink|piec}}, {{BlockLink|Żelazne drzwi}}, {{BlockLink|Przycisk}}
|wersja= 1.1
}}
''' ''Halo?!''Kto tu jest?''' {{Stub}} {{Gsd}} [[Minecraft|Co to jest?]] {{Sprite}} <ref> To tylko eksperyment z formatowaniem tekstu i szablonami. </ref>
 
== Co ja robiłem ==
== Co ja robiłem ==
{| class="wikitable sortable" style="width: auto; text-align: center; font-size: smaller"
{| class="wikitable sortable" style="width: auto; text-align: center; font-size: smaller"
Linia 8: Linia 16:
! rowspan="5" | Czy pisałem wandalizmy?
! rowspan="5" | Czy pisałem wandalizmy?
|-
|-
|
|{{tc|tak}}
|{{tc|tak}}
|{{tc|tak}}
|{{tc|tak}}
|{{tc|Częściowo|Tylko strony dyskusji i brudnopis}}
|{{tc|Częściowo|Tylko strony dyskusji i brudnopis}}
|{{tc|Nie|Oczywiście że nie}}
|{{tc|Nie|Oczywiście że nie}}
|-
}
}
== Cykl rozwoju [[Minecraft]]a ==
{{Historia|Classic|Pre-classic}}
{{Historia|Classic|Classic}}
{{Historia|Indev|Indev}}
{{Historia|Infdev|Infdev}}
{{Historia|Alpha|Alpha}}
{{Historia|Beta|Beta}}
{{Historia|foot}}
== Przydatne szablony: ==
<nowiki>
* {{Usuń}}
* {{Move|gdzieś|jakiś tam}}
* {{Stub}}
* {{tc|Tak|Bo tak}}
* {{Moby}}
* {{Byty}}
* {{Przedmioty}}
* {{Minecraft}}
* {{Historia|jakaś tam wersja|dodano coś tam}}
* {{Historia|foot}}
</nowiki>
== Co wybudowałem w Minecrafcie:==
<gallery widths="200">
Plik:Eksperyment.png|Mój dom w nocy.
Plik:Eksperyment2.png|... i w dzień.
</gallery>
== Kategorie strony ==
<nowiki>
[[Kategoria:Użytkownicy]] [[Kategoria:jakaś tam]]
[[cz:Uživatel:Kacpereng166/dirtyopis]]
[[en:User:Kacpereng166/sandbox]]
[[es:Usuario:Kacpereng166/dirtyopis]]
[[fr:Utilisateur:Kacpereng166/dirtyopis]]
</nowiki>
==[[Użytkownik:Kacpereng166/brudnopis/Youtuberzy|Youtuberzy]]==
==[[Użytkownik:Kacpereng166/brudnopis/Eksperymenty|Eksperymenty. PROSZĘ NIE EDYTOWAĆ BEZ MOJEGO POZWOLENIA!!!]]==
==[[Użytkownik:Kacpereng166/brudnopis/archiwum|Archiwum usuniętych stron]]==
==[[Użytkownik:Kacpereng166/brudnopis/Przykłady stron niezgodnych z zasadami|Przykłady stron łamiących zasady MCwiki]]==
{{Użytkownik:Kacpereng166/navi}}

Aktualna wersja na dzień 13:27, 25 sty 2021

Nie jestem noobem, tylkoPlik:ProGamepedia.png.


Halo?!Kto tu jest?

Artykuł Stara wersja brudnopisu jest krótki.
Możesz pomóc, poszerzając go.

739591 Co to jest? BlockCSS_new.png/1 [1]

Co ja robiłem

}

Cykl rozwoju Minecrafta

Co ja robiłem? Czy anulowałem wandalizmy? Czy pisałem na dyskusji? Czy stworzyłem jakąś stronę? Czy pisałem wandalizmy?
Tak Tak Tylko strony dyskusji i brudnopis Oczywiście że nie
Classic
Classic
Indev
Infdev
Alpha
Beta

Przydatne szablony:

* {{Usuń}} * {{Move|gdzieś|jakiś tam}} * {{Stub}} * {{tc|Tak|Bo tak}} * {{Moby}} * {{Byty}} * {{Przedmioty}} * {{Minecraft}} * {{Historia|jakaś tam wersja|dodano coś tam}} * {{Historia|foot}}

Co wybudowałem w Minecrafcie:

Kategorie strony

[[Kategoria:Użytkownicy]] [[Kategoria:jakaś tam]] [[cz:Uživatel:Kacpereng166/dirtyopis]] [[en:User:Kacpereng166/sandbox]] [[es:Usuario:Kacpereng166/dirtyopis]] [[fr:Utilisateur:Kacpereng166/dirtyopis]]

Youtuberzy

Eksperymenty. PROSZĘ NIE EDYTOWAĆ BEZ MOJEGO POZWOLENIA!!!

Archiwum usuniętych stron

Przykłady stron łamiących zasady MCwiki


  1. To tylko eksperyment z formatowaniem tekstu i szablonami.