Netherowy kwarc: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Falibor (dyskusja | edycje)
dNie podano opisu zmian
Nie podano opisu zmian
Linia 8: Linia 8:
|wersja=13w01a
|wersja=13w01a
}}
}}
'''Kwarc''' to przedmiot dodany do gry w wersji [[Historia wersji/Nieoficjalne wersje|13w01a]]. Może zostać zdobyty przez zniszczenie [[ruda kwarcu|rudy kwarcu]], znalezionej w [[Nether]]ze. Jest potrzebny do stworzenia [[komparator]]a i [[detektor światła dziennego|detektora światła dziennego]].
'''Kwarc''' to przedmiot dodany do gry w wersji [[Historia wersji/Nieoficjalne wersje|13w01a]]. Może zostać zdobyty przez zniszczenie [[ruda kwarcu|rudy kwarcu]], znalezionej w [[Nether]]ze. Jest potrzebny do stworzenia [[komparator]]a, [[detektor światła dziennego|detektora światła dziennego]] i w przyszłej aktualizacji także [[blok kwarcu|bloku kwarcu]]


== Zastosowanie ==
== Zastosowanie ==
Linia 30: Linia 30:
|A3= Kamień |B3= Kamień |C3= Kamień
|A3= Kamień |B3= Kamień |C3= Kamień
|Output= Komparator |OA=
|Output= Komparator |OA=
}}
|-align="center"
|[[Kwarc]]
|{{Grid/Crafting Table
|A1= Kwarc |B1= Kwarc |C1= Kwarc
|A2= Kwarc |B2= Kwarc |C2= Kwarc
|A3= Kwarc |B3= Kwarc |C3= Kwarc
|Output= Blok kwarcu |OA=
}}
}}
|}
|}

Wersja z 21:46, 8 sty 2013

Ten artykuł dotyczy treści, które zostaną dodane w najbliższej aktualizacji.
Ten element pojawił się w snapshotach, ale pełna aktualizacja zawierająca te treści nie została jeszcze wydana.
W każdej chwili zawarte w tym artykule informacje mogą się zmienić!
Netherowy kwarc
Typ

Surowiec

Odnawialne

?

Możliwość grupowania

Tak (64)

Rzadkość

Pospolita


Kwarc to przedmiot dodany do gry w wersji 13w01a. Może zostać zdobyty przez zniszczenie rudy kwarcu, znalezionej w Netherze. Jest potrzebny do stworzenia komparatora, detektora światła dziennego i w przyszłej aktualizacji także bloku kwarcu

Zastosowanie

Składniki Przed » Po
Szkło
+
Kwarc
+
Drewniane półpłyty







Schodek z drewna Schodek z drewna Schodek z drewna
Kamień
+
Czerwona pochodnia
+
Kwarc










Kwarc










Historia

Nadchodzące zmiany
13w01aDodano kwarc.