Wytwarzanie/dekoracyjne: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
dalsze mnóstwo bloków. |
+ miedziane kraty i łańcuch |
||
| (Nie pokazano 4 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 60: | Linia 60: | ||
}} | }} | ||
|[[Bambusowa mozaika]] i [[purpurowy filar]] nie mają słowa "rzeźbiony" w nazwie, ale są tworzone w analogiczny sposób. | |[[Bambusowa mozaika]] i [[purpurowy filar]] nie mają słowa "rzeźbiony" w nazwie, ale są tworzone w analogiczny sposób. | ||
|- | |||
|'''[[Dioryt]]''' | |||
|[[Bruk]]<br>+<br>[[Netherowy kwarc]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A2= Bruk |B2= Netherowy kwarc | |||
|A3= Netherowy kwarc |B3= Bruk | |||
|Output= Dioryt,2 | |||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Granit]]''' | |||
|[[Netherowy kwarc]]<br>+<br>[[Dioryt]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|nieokreślona=1 | |||
|A2= Netherowy kwarc |B2= Dioryt | |||
|Output= Granit | |||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Andezyt]]''' | |||
|[[Bruk]]<br>+<br>[[Dioryt]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|nieokreślona=1 | |||
|A2= Bruk |B2= Dioryt | |||
|Output= Andezyt,2 | |||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Zamszony bruk]]''' | |||
|[[Bruk]] +<br>[[Pnącza]] lub<br>[[Blok mchu]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A2= Bruk |B2= Pnącza; Blok mchu | |||
|Output= Zamszony bruk | |||
|nieokreślona=1 | |||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Zamszone kamienne cegły]]''' | |||
|[[Kamienne cegły]] +<br>[[Pnącza]] lub<br>[[Blok mchu]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A2= Kamienne cegły |B2= Pnącza; Blok mchu | |||
|Output= Zamszone kamienne cegły | |||
|nieokreślona=1 | |||
}} | |||
| | |||
|- | |- | ||
|'''[[Blok kwarcu]]''' | |'''[[Blok kwarcu]]''' | ||
| | |[[Netherowy kwarc]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Netherowy kwarc |B1= Netherowy kwarc | |A1= Netherowy kwarc |B1= Netherowy kwarc | ||
| Linia 73: | Linia 123: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Kwarcowy filar]]''' | |'''[[Kwarcowy filar]]''' | ||
| | |[[Blok kwarcu]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|B1= Blok kwarcu | |B1= Blok kwarcu | ||
|B2= Blok kwarcu | |B2= Blok kwarcu | ||
|Output= Kwarcowy filar | |Output= Kwarcowy filar | ||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Blok purpuru]]''' | |||
|[[Prażony owoc refrenusu]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Prażony owoc refrenusu |B1= Prażony owoc refrenusu | |||
|A2= Prażony owoc refrenusu |B2= Prażony owoc refrenusu | |||
|Output= Blok purpuru,4 | |||
}} | }} | ||
| | | | ||
| Linia 83: | Linia 143: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Blok ametystu]]''' | |'''[[Blok ametystu]]''' | ||
| | |[[Odłamek ametystu]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Odłamek ametystu |B1= Odłamek ametystu | |A1= Odłamek ametystu |B1= Odłamek ametystu | ||
| Linia 93: | Linia 153: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Blok plastra miodu]]''' | |'''[[Blok plastra miodu]]''' | ||
| | |[[Plaster miodu]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Plaster miodu |B1= Plaster miodu | |A1= Plaster miodu |B1= Plaster miodu | ||
|A2= Plaster miodu |B2= Plaster miodu | |A2= Plaster miodu |B2= Plaster miodu | ||
|Output= Blok plastra miodu | |Output= Blok plastra miodu | ||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Blok nacieku]]''' | |||
|[[Spiczasty naciek]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Spiczasty naciek |B1= Spiczasty naciek | |||
|A2= Spiczasty naciek |B2= Spiczasty naciek | |||
|Output= Blok nacieku | |||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Łupkowe kafelki]]''' | |||
|[[Łupkowe cegły]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A2= Łupkowe cegły |B2= Łupkowe cegły | |||
|A3= Łupkowe cegły |B3= Łupkowe cegły | |||
|Output= Łupkowe kafelki, 4 | |||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Piaskowiec]]''' lub<br>'''[[Czerwony piaskowiec]]''' | |||
|[[Piasek]] lub<br>[[Czerwony piasek]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A2= Piasek; Czerwony piasek |B2= Piasek; Czerwony piasek | |||
|A3= Piasek; Czerwony piasek |B3= Piasek; Czerwony piasek | |||
|Output= Piaskowiec; Czerwony piaskowiec | |||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Przycięty piaskowiec]]''' lub<br>'''[[Przycięty czerwony piaskowiec]]''' | |||
|[[Piaskowiec]] lub<br>[[Czerwony piaskowiec]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A2= Piaskowiec; Czerwony piaskowiec |B2= Piaskowiec; Czerwony piaskowiec | |||
|A3= Piaskowiec; Czerwony piaskowiec |B3= Piaskowiec; Czerwony piaskowiec | |||
|Output= Przycięty piaskowiec; Przycięty czerwony piaskowiec | |||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Twarda ziemia]]''' | |||
|[[Ziemia]]<br>+<br>[[Żwir]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A2= Ziemia |B2= Żwir | |||
|A3= Żwir |B3= Ziemia | |||
|Output= Twarda ziemia,4 | |||
}} | }} | ||
| | | | ||
| Linia 103: | Linia 213: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Pryzmaryn]]''' | |'''[[Pryzmaryn]]''' | ||
|[[Odłamek | |[[Odłamek pryzmarynu]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A2= Odłamek pryzmarynu |B2= Odłamek pryzmarynu | |A2= Odłamek pryzmarynu |B2= Odłamek pryzmarynu | ||
| Linia 113: | Linia 223: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Ciemny pryzmaryn]]''' | |'''[[Ciemny pryzmaryn]]''' | ||
|[[Odłamek pryzmarynu]] <br>+<br> [[Czarny barwnik]] | |[[Odłamek pryzmarynu]]<br>+<br>[[Czarny barwnik]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Odłamek pryzmarynu |B1= Odłamek pryzmarynu |C1= Odłamek pryzmarynu | |A1= Odłamek pryzmarynu |B1= Odłamek pryzmarynu |C1= Odłamek pryzmarynu | ||
| Linia 123: | Linia 233: | ||
|- | |- | ||
|'''[[ | |'''[[Szyba]]''' | ||
|[[ | |[[Szkło]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A2= Szkło |B2= Szkło |C2= Szkło | |||
|A2= | |A3= Szkło |B3= Szkło |C3= Szkło | ||
|A3= | |Output= Szyba,16 | ||
|Output= | |||
}} | }} | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|'''[[ | |'''[[Zbity lód]]''' | ||
|[[ | |[[Lód]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A2= | |A1= Lód |B1= Lód |C1= Lód | ||
|A3= | |A2= Lód |B2= Lód |C2= Lód | ||
|Output= | |A3= Lód |B3= Lód |C3= Lód | ||
|Output= Zbity lód | |||
}} | }} | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|'''[[ | |'''[[Niebieski lód lodowcowy]]''' | ||
| | |[[Zbity lód]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= | |A1= Zbity lód |B1= Zbity lód |C1= Zbity lód | ||
|A2= | |A2= Zbity lód |B2= Zbity lód |C2= Zbity lód | ||
|A3= | |A3= Zbity lód |B3= Zbity lód |C3= Zbity lód | ||
|Output= | |Output= Niebieski lód lodowcowy | ||
}} | }} | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|'''[[ | |'''[[Blok netherowych brodawek]]''' | ||
| | |[[Netherowa brodawka]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= | |A1=Netherowa brodawka |B1=Netherowa brodawka |C1=Netherowa brodawka | ||
|A2= | |A2=Netherowa brodawka |B2=Netherowa brodawka |C2=Netherowa brodawka | ||
|A3= | |A3=Netherowa brodawka |B3=Netherowa brodawka |C3=Netherowa brodawka | ||
|Output= | |Output=Blok netherowych brodawek | ||
}} | }} | ||
| | |Nie może być przetworzony z powrotem na netherowe brodawki. | ||
|- | |- | ||
|'''[[ | |'''[[Utwardzone błoto]]''' | ||
| | |[[Błoto]]<br>+<br>[[Pszenica]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A2= | |A2=Błoto |B2=Pszenica | ||
| | |Output=Utwardzone błoto | ||
| | |nieokreślona=1 | ||
}} | }} | ||
| | | | ||
| Linia 188: | Linia 287: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Płot]]''' | |'''[[Płot]]''' | ||
| | |[[Patyk]]<br>+<br>[[Deski]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A2= Dowolne deski; Bambusowe deski |B2= Patyk |C2= Dowolne deski; Bambusowe deski | |A2= Dowolne deski; Bambusowe deski |B2= Patyk |C2= Dowolne deski; Bambusowe deski | ||
| Linia 197: | Linia 296: | ||
|- | |- | ||
|'''[[ | |'''[[Netherowy ceglany płot]]''' | ||
| | |[[Netherowa cegła]] (przedmiot)<br>+<br>[[Netherowe cegły]] (blok) | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A2= Netherowe cegły |B2= Netherowa cegła |C2= Netherowe cegły | |A2= Netherowe cegły |B2= Netherowa cegła |C2= Netherowe cegły | ||
| Linia 207: | Linia 306: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Żelazne kraty]]''' | |'''[[Żelazne kraty]]'''<br>lub<br>'''[[Miedziane kraty]]''' | ||
|[[Sztabka żelaza]]<br>lub<br>[[Sztabka miedzi]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A2= Sztabka żelaza |B2= Sztabka żelaza |C2= Sztabka żelaza | |A2= Sztabka żelaza; Sztabka miedzi |B2= Sztabka żelaza; Sztabka miedzi |C2= Sztabka żelaza; Sztabka miedzi | ||
|A3= Sztabka żelaza |B3= Sztabka żelaza |C3= Sztabka żelaza | |A3= Sztabka żelaza; Sztabka miedzi |B3= Sztabka żelaza; Sztabka miedzi |C3= Sztabka żelaza; Sztabka miedzi | ||
|Output= Żelazne kraty,16 | |Output= Żelazne kraty,16; Miedziane kraty, 16 | ||
}} | }} | ||
|Zachowują się podobnie jak [[płot]]y, lecz ich wysokość jest równa tylko jednemu blokowi. | |Zachowują się podobnie jak [[płot]]y, lecz ich wysokość jest równa tylko jednemu blokowi. | ||
| Linia 229: | Linia 328: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Obraz]]''' | |'''[[Obraz]]''' | ||
| | |[[Patyk]]<br>+<br>[[Wełna]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Patyk |B1= Patyk |C1= Patyk | |A1= Patyk |B1= Patyk |C1= Patyk | ||
| Linia 240: | Linia 339: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Ramka na przedmiot]]''' | |'''[[Ramka na przedmiot]]''' | ||
| | |[[Patyk]]<br>+<br>[[Skóra]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Patyk |B1= Patyk |C1= Patyk | |A1= Patyk |B1= Patyk |C1= Patyk | ||
| Linia 251: | Linia 350: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Świecąca ramka na przedmiot]]''' | |'''[[Świecąca ramka na przedmiot]]''' | ||
| | |[[Ramka na przedmiot]]<br>+<br>[[Torbiel ze świecącym atramentem]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A2= Torbiel ze świecącym atramentem |B2= Ramka na przedmiot | |A2= Torbiel ze świecącym atramentem |B2= Ramka na przedmiot | ||
|Output= | |Output= Świecąca ramka na przedmiot | ||
|nieokreślona=1 | |nieokreślona=1 | ||
}} | }} | ||
| Linia 261: | Linia 360: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Doniczka]]''' | |'''[[Doniczka]]''' | ||
| | |[[Cegła]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A2= Cegła |C2= Cegła | |A2= Cegła |C2= Cegła | ||
| Linia 271: | Linia 370: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Dekorowany garniec]]''' | |'''[[Dekorowany garniec]]''' | ||
| | |[[Cegła]]<br>lub<br>[[odłamki ceramiki]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|B1=Odłamek ceramiki „Alchemik”; Odłamek ceramiki „Czaszka”; Odłamek ceramiki „Dostatek”; Odłamek ceramiki „Druh”; Odłamek ceramiki „Górnik”; Odłamek ceramiki „Łucznik”; Odłamek ceramiki „Nagroda”; Odłamek ceramiki „Niuch”; Odłamek ceramiki „Nurt”; Odłamek ceramiki „Odkrywca”; Odłamek ceramiki „Ostoja”; Odłamek ceramiki „Ostrze”; Odłamek ceramiki „Płomień”; Odłamek ceramiki „Podmuch”; Odłamek ceramiki „Ręce w górze”; Odłamek ceramiki „Rybak”; Odłamek ceramiki „Serce”; Odłamek ceramiki „Skowyt”; Odłamek ceramiki „Skrobak”; Odłamek ceramiki „Snop”; Odłamek ceramiki „Zagrożenie”; Odłamek ceramiki „Złamane serce”; Odłamek ceramiki „Żałobnik”; Cegła | |B1=Odłamek ceramiki „Alchemik”; Odłamek ceramiki „Czaszka”; Odłamek ceramiki „Dostatek”; Odłamek ceramiki „Druh”; Odłamek ceramiki „Górnik”; Odłamek ceramiki „Łucznik”; Odłamek ceramiki „Nagroda”; Odłamek ceramiki „Niuch”; Odłamek ceramiki „Nurt”; Odłamek ceramiki „Odkrywca”; Odłamek ceramiki „Ostoja”; Odłamek ceramiki „Ostrze”; Odłamek ceramiki „Płomień”; Odłamek ceramiki „Podmuch”; Odłamek ceramiki „Ręce w górze”; Odłamek ceramiki „Rybak”; Odłamek ceramiki „Serce”; Odłamek ceramiki „Skowyt”; Odłamek ceramiki „Skrobak”; Odłamek ceramiki „Snop”; Odłamek ceramiki „Zagrożenie”; Odłamek ceramiki „Złamane serce”; Odłamek ceramiki „Żałobnik”; Cegła | ||
| Linia 283: | Linia 382: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Tabliczka]]''' | |'''[[Tabliczka]]''' | ||
| | |[[Deski]]<br>+<br>[[Patyk]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Dowolne deski; Bambusowe deski |B1= Dowolne deski; Bambusowe deski |C1= Dowolne deski; Bambusowe deski | |A1= Dowolne deski; Bambusowe deski |B1= Dowolne deski; Bambusowe deski |C1= Dowolne deski; Bambusowe deski | ||
| Linia 293: | Linia 392: | ||
|- | |- | ||
|'''[[ | |'''[[Żelazny łańcuch]]'''<br>lub<br>'''[[Miedziany łańcuch]]''' | ||
|[[Bryłka żelaza]]<br>+<br>[[Sztabka żelaza]]<br>lub<br>[[Bryłka miedzi]]<br>+<br>[[Sztabka miedzi]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
| | |B1= Bryłka żelaza; Bryłka miedzi | ||
|Output= | |B2= Sztabka żelaza; Sztabka miedzi | ||
|B3= Bryłka żelaza; Bryłka miedzi | |||
|Output= Żelazny łańcuch; Miedziany łańcuch | |||
}} | }} | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|'''[[ | |'''[[Podwieszana tabliczka]]''' | ||
| | |[[Żelazny łańcuch]]<br>+<br>[[ociosany pień]] lub<br>[[ociosany trzon]] lub<br>[[blok ociosanego bambusu]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|B2= | |A1= Żelazny łańcuch | ||
|B3= | |C1= Żelazny łańcuch | ||
|Output= | |A2= Ociosany dębowy pień; Ociosany brzozowy pień; Ociosany świerkowy pień; Ociosany tropikalny pień; Ociosany akacjowy pień; Ociosany ciemnodębowy pień; Ociosany namorzynowy pień; Ociosany wiśniowy pień; Ociosany bladodębowy pień; Ociosany szkarłatny trzon; Ociosany spaczony trzon; Blok ociosanego bambusu | ||
|B2= Ociosany dębowy pień; Ociosany brzozowy pień; Ociosany świerkowy pień; Ociosany tropikalny pień; Ociosany akacjowy pień; Ociosany ciemnodębowy pień; Ociosany namorzynowy pień; Ociosany wiśniowy pień; Ociosany bladodębowy pień; Ociosany szkarłatny trzon; Ociosany spaczony trzon; Blok ociosanego bambusu | |||
|C2= Ociosany dębowy pień; Ociosany brzozowy pień; Ociosany świerkowy pień; Ociosany tropikalny pień; Ociosany akacjowy pień; Ociosany ciemnodębowy pień; Ociosany namorzynowy pień; Ociosany wiśniowy pień; Ociosany bladodębowy pień; Ociosany szkarłatny trzon; Ociosany spaczony trzon; Blok ociosanego bambusu | |||
|A3= Ociosany dębowy pień; Ociosany brzozowy pień; Ociosany świerkowy pień; Ociosany tropikalny pień; Ociosany akacjowy pień; Ociosany ciemnodębowy pień; Ociosany namorzynowy pień; Ociosany wiśniowy pień; Ociosany bladodębowy pień; Ociosany szkarłatny trzon; Ociosany spaczony trzon; Blok ociosanego bambusu | |||
|B3= Ociosany dębowy pień; Ociosany brzozowy pień; Ociosany świerkowy pień; Ociosany tropikalny pień; Ociosany akacjowy pień; Ociosany ciemnodębowy pień; Ociosany namorzynowy pień; Ociosany wiśniowy pień; Ociosany bladodębowy pień; Ociosany szkarłatny trzon; Ociosany spaczony trzon; Blok ociosanego bambusu | |||
|C3= Ociosany dębowy pień; Ociosany brzozowy pień; Ociosany świerkowy pień; Ociosany tropikalny pień; Ociosany akacjowy pień; Ociosany ciemnodębowy pień; Ociosany namorzynowy pień; Ociosany wiśniowy pień; Ociosany bladodębowy pień; Ociosany szkarłatny trzon; Ociosany spaczony trzon; Blok ociosanego bambusu | |||
|Output= Dowolna z drewna (podwieszana tabliczka); Bambusowa podwieszana tabliczka | |||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|'''[[ | |'''[[Śnieg]]''' | ||
| | |[[Blok śniegu]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
| | |A3= Blok śniegu |B3= Blok śniegu |C3= Blok śniegu | ||
|Output= Śnieg,6 | |||
| | }} | ||
| | |||
|Output= | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|'''[[ | |'''[[Warstwa mchu]]''' | ||
| | |[[Blok mchu]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
| | |A3= Blok mchu; Blok bladego mchu |B3= Blok mchu; Blok bladego mchu | ||
|Output= Warstwa mchu, 3; Warstwa bladego mchu, 3 | |||
|B3= | |||
|Output= | |||
}} | }} | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|'''[[ | |'''[[Drewno]]'''<br>lub '''[[strzępki]]''' | ||
|Dany [[pień]] lub trzon | |||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|B2= | |A1= Dębowy pień; Brzozowy pień; Świerkowy pień; Tropikalny pień; Akacjowy pień; Ciemnodębowy pień; Namorzynowy pień; Wiśniowy pień; Bladodębowy pień; Spaczony trzon; Szkarłatny trzon | ||
|Output= | |A2= Dębowy pień; Brzozowy pień; Świerkowy pień; Tropikalny pień; Akacjowy pień; Ciemnodębowy pień; Namorzynowy pień; Wiśniowy pień; Bladodębowy pień; Spaczony trzon; Szkarłatny trzon | ||
|B1= Dębowy pień; Brzozowy pień; Świerkowy pień; Tropikalny pień; Akacjowy pień; Ciemnodębowy pień; Namorzynowy pień; Wiśniowy pień; Bladodębowy pień; Spaczony trzon; Szkarłatny trzon | |||
|B2= Dębowy pień; Brzozowy pień; Świerkowy pień; Tropikalny pień; Akacjowy pień; Ciemnodębowy pień; Namorzynowy pień; Wiśniowy pień; Bladodębowy pień; Spaczony trzon; Szkarłatny trzon | |||
|Output= Dębowe drewno,3; Brzozowe drewno,3; Świerkowe drewno,3; Tropikalne drewno,3; Akacjowe drewno,3; Ciemnodębowe drewno,3; Namorzynowe drewno,3; Wiśniowe drewno,3; Bladodębowe drewno,3; Spaczone strzępki,3; Szkarłatne strzępki,3 | |||
}} | }} | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|'''[[ | |'''[[Ociosane drewno]]'''<br>lub '''[[ociosane strzępki]]''' | ||
|Dany [[ociosany pień]] lub trzon | |||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= | |A1= Ociosany dębowy pień; Ociosany świerkowy pień; Ociosany brzozowy pień; Ociosany tropikalny pień; Ociosany akacjowy pień; Ociosany ciemnodębowy pień; Ociosany namorzynowy pień; Ociosany wiśniowy pień; Ociosany bladodębowy pień; Ociosany spaczony trzon; Ociosany szkarłatny trzon | ||
|A2= | |A2= Ociosany dębowy pień; Ociosany świerkowy pień; Ociosany brzozowy pień; Ociosany tropikalny pień; Ociosany akacjowy pień; Ociosany ciemnodębowy pień; Ociosany namorzynowy pień; Ociosany wiśniowy pień; Ociosany bladodębowy pień; Ociosany spaczony trzon; Ociosany szkarłatny trzon | ||
| | |B1= Ociosany dębowy pień; Ociosany świerkowy pień; Ociosany brzozowy pień; Ociosany tropikalny pień; Ociosany akacjowy pień; Ociosany ciemnodębowy pień; Ociosany namorzynowy pień; Ociosany wiśniowy pień; Ociosany bladodębowy pień; Ociosany spaczony trzon; Ociosany szkarłatny trzon | ||
|Output= | |B2= Ociosany dębowy pień; Ociosany świerkowy pień; Ociosany brzozowy pień; Ociosany tropikalny pień; Ociosany akacjowy pień; Ociosany ciemnodębowy pień; Ociosany namorzynowy pień; Ociosany wiśniowy pień; Ociosany bladodębowy pień; Ociosany spaczony trzon; Ociosany szkarłatny trzon | ||
|Output= Ociosane dębowe drewno,3; Ociosane świerkowe drewno,3; Ociosane brzozowe drewno,3; Ociosane tropikalne drewno,3; Ociosane akacjowe drewno,3; Ociosane ciemnodębowe drewno,3; Ociosane namorzynowe drewno,3; Ociosane wiśniowe drewno,3; Ociosane bladodębowe drewno,3; Ociosane spaczone strzępki,3; Ociosane szkarłatne strzępki,3 | |||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|'''[[ | |'''[[Przyciemnione szkło]]''' | ||
| | |[[Odłamek ametystu]]<br>+<br>[[Szkło]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|B1= | |B1= Odłamek ametystu | ||
|B2= | |A2= Odłamek ametystu |B2= Szkło |C2= Odłamek ametystu | ||
|B3= | |B3= Odłamek ametystu | ||
|Output= | |Output= Przyciemnione szkło, 2 | ||
}} | }} | ||
| | |Wariant [[szkło|szkła]], który nie przepuszcza światła. | ||
|- | |- | ||
|'''[[Żłobiona miedź]]<br> | |'''[[Żłobiona miedź]]'''<br>(w dowolnym stadium utlenienia) | ||
| | |[[Blok miedzi]]<br>(w dowolnym stadium utlenienia) | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A2= Blok miedzi; Zwietrzała miedź; Zaśniedziała miedź; Utleniona miedź | |A2= Blok miedzi; Zwietrzała miedź; Zaśniedziała miedź; Utleniona miedź | ||
| Linia 375: | Linia 480: | ||
}} | }} | ||
| | | | ||
|- | |||
|'''[[Miedziana krata]]'''<br>(w dowolnym stadium utlenienia) | |||
|[[Blok miedzi]]<br>(w dowolnym stadium utlenienia) | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A2= Blok miedzi; Zwietrzała miedź; Zaśniedziała miedź; Utleniona miedź | |||
|B1= Blok miedzi; Zwietrzała miedź; Zaśniedziała miedź; Utleniona miedź | |||
|B3= Blok miedzi; Zwietrzała miedź; Zaśniedziała miedź; Utleniona miedź | |||
|C2= Blok miedzi; Zwietrzała miedź; Zaśniedziała miedź; Utleniona miedź | |||
|Output= Miedziana krata,4; Zwietrzała miedziana krata,4; Zaśniedziała miedziana krata,4; Utleniona miedziana krata,4 | |||
}} | |||
|- | |- | ||
|'''Woskowany wariant bloku miedzi''' | |'''Woskowany wariant bloku miedzi''' | ||
| | |Wariant niewoskowany<br>+<br>[[Plaster miodu]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A2= Blok miedzi; Zwietrzała miedź; Zaśniedziała miedź; Utleniona miedź; Żłobiona miedź; Zwietrzała żłobiona miedź; Zaśniedziała żłobiona miedź; Utleniona żłobiona miedź; Rzeźbiona miedź; Zwietrzała rzeźbiona miedź; Zaśniedziała rzeźbiona miedź; Utleniona rzeźbiona miedź | |A2= Blok miedzi; Zwietrzała miedź; Zaśniedziała miedź; Utleniona miedź; Żłobiona miedź; Zwietrzała żłobiona miedź; Zaśniedziała żłobiona miedź; Utleniona żłobiona miedź; Rzeźbiona miedź; Zwietrzała rzeźbiona miedź; Zaśniedziała rzeźbiona miedź; Utleniona rzeźbiona miedź | ||
|B2= Plaster miodu | |B2= Plaster miodu | ||
|Output= Woskowany blok miedzi; Woskowana zwietrzała miedź; Woskowana zaśniedziała miedź; Woskowana utleniona miedź; Woskowana żłobiona miedź; Woskowana zwietrzała żłobiona miedź; Woskowana zaśniedziała żłobiona miedź; Woskowana utleniona żłobiona miedź; Woskowana rzeźbiona miedź; Woskowana zwietrzała rzeźbiona miedź; Woskowana zaśniedziała rzeźbiona miedź; Woskowana utleniona rzeźbiona miedź | |Output= Woskowany blok miedzi; Woskowana zwietrzała miedź; Woskowana zaśniedziała miedź; Woskowana utleniona miedź; Woskowana żłobiona miedź; Woskowana zwietrzała żłobiona miedź; Woskowana zaśniedziała żłobiona miedź; Woskowana utleniona żłobiona miedź; Woskowana rzeźbiona miedź; Woskowana zwietrzała rzeźbiona miedź; Woskowana zaśniedziała rzeźbiona miedź; Woskowana utleniona rzeźbiona miedź | ||
|nieokreślona=1 | |||
}} | }} | ||
|Wariant bloku miedzi, który się nie utlenia. | |Wariant bloku miedzi, który się nie utlenia. | ||
|- | |- | ||
|'''[[ | |'''[[Zabłocone namorzynowe korzenie]]''' | ||
| | |[[Namorzynowe korzenie]]<br>+<br>[[Błoto]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
| | |A2=Namorzynowe korzenie | ||
|B2= | |B2=Błoto | ||
|Output= | |Output=Zabłocone namorzynowe korzenie | ||
|nieokreślona=1 | |||
}} | }} | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
[[Kategoria:Crafting]] | [[Kategoria:Crafting]] | ||
</noinclude> | </noinclude> | ||