Wytwarzanie/zbroja: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
dodano wilczą zbroję + drobiazgi |
+ miedziana zbroja |
||
| (Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" style="text-align:center" | ||
|- | |||
!width="75"|Nazwa | !width="75"|Nazwa | ||
!width="150"|Składniki | !width="150"|Składniki | ||
| Linia 6: | Linia 6: | ||
!width="390"|Opis | !width="390"|Opis | ||
|- | |- | ||
|'''[[Hełm]]''' | |'''[[Hełm]]''' | ||
|5 '''[[skóra|skór]]''' lub<br>'''[[sztabka złota|sztabek złota]]''' lub<br>'''[[sztabka żelaza|sztabek żelaza]]''' lub<br>'''[[diament]]ów''' | |5 '''[[skóra|skór]]''' lub<br>'''[[sztabka miedzi|sztabek miedzi]]''' lub <br>'''[[sztabka złota|sztabek złota]]''' lub<br>'''[[sztabka żelaza|sztabek żelaza]]''' lub<br>'''[[diament]]ów''' | ||
| {{Grid/Crafting Table | | {{Grid/Crafting Table | ||
|A2= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |A2= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|B2= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |B2= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|C2= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |C2= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|A3= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |A3= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|C3= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |C3= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|Output= Skórzana czapka; Złoty hełm; Żelazny hełm; Diamentowy hełm | |Output= Skórzana czapka; Miedziany hełm; Złoty hełm; Żelazny hełm; Diamentowy hełm | ||
}} | }} | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|'''[[Napierśnik]]''' | |'''[[Napierśnik]]''' | ||
|8 '''[[skóra|skór]]''' lub<br>'''[[sztabka złota|sztabek złota]]''' lub<br>'''[[sztabka żelaza|sztabek żelaza]]''' lub<br>'''[[diament]]ów''' | |8 '''[[skóra|skór]]''' lub<br>'''[[sztabka miedzi|sztabek miedzi]]''' lub <br>'''[[sztabka złota|sztabek złota]]''' lub<br>'''[[sztabka żelaza|sztabek żelaza]]''' lub<br>'''[[diament]]ów''' | ||
| {{Grid/Crafting Table | | {{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |A1= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|C1= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |C1= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|A2= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |A2= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|B2= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |B2= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|C2= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |C2= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|A3= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |A3= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|B3= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |B3= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|C3= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |C3= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|Output= Skórzana tunika; Złoty napierśnik; Żelazny napierśnik; Diamentowy napierśnik | |Output= Skórzana tunika; Miedziany napierśnik; Złoty napierśnik; Żelazny napierśnik; Diamentowy napierśnik | ||
}} | }} | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|'''[[Nogawice]]''' | |'''[[Nogawice]]''' | ||
|7 '''[[skóra|skór]]''' lub<br | |7 '''[[skóra|skór]]''' lub<br>'''[[sztabka miedzi|sztabek miedzi]]''' lub <br>'''[[sztabka złota|sztabek złota]]''' lub<br>'''[[sztabka żelaza|sztabek żelaza]]''' lub<br>'''[[diament]]ów''' | ||
| {{Grid/Crafting Table | | {{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |A1= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|B1= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |B1= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|C1= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |C1= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|A2= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |A2= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|C2= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |C2= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|A3= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |A3= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|C3= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |C3= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|Output= Skórzane spodnie; Złote nogawice; Żelazne nogawice; Diamentowe nogawice | |Output= Skórzane spodnie; Miedziane nogawice; Złote nogawice; Żelazne nogawice; Diamentowe nogawice | ||
}} | }} | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|'''[[Buty]]''' | |'''[[Buty]]''' | ||
|4 '''[[skóra|skóry]]''' lub<br | |4 '''[[skóra|skóry]]''' lub<br>'''[[sztabka miedzi|sztabki miedzi]]''' lub <br>'''[[sztabka złota|sztabki złota]]''' lub<br>'''[[sztabka żelaza|sztabki żelaza]]''' lub<br>'''[[diament]]y''' | ||
| {{Grid/Crafting Table | | {{Grid/Crafting Table | ||
|A2= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |A2= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|C2= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |C2= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|A3= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |A3= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|C3= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |C3= Skóra; Sztabka miedzi; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|Output= Skórzane buty; Złote buty; Żelazne buty; Diamentowe buty | |Output= Skórzane buty; Miedziane buty; Złote buty; Żelazne buty; Diamentowe buty | ||
}} | }} | ||
| | | | ||
|- | |||
|- | |||
|'''[[Żółwia skorupa]]''' | |'''[[Żółwia skorupa]]''' | ||
|'''[[Tarczka żółwia]]''' | |'''[[Tarczka żółwia]]''' | ||
| Linia 71: | Linia 72: | ||
|Nadaje [[efekt]] ''Oddychania pod wodą''. | |Nadaje [[efekt]] ''Oddychania pod wodą''. | ||
|- | |- | ||
|'''[[Skórzana zbroja końska]]''' | |'''[[Skórzana zbroja końska]]''' | ||
|7 '''[[Skóra|skór]]''' | |7 '''[[Skóra|skór]]''' | ||
| Linia 80: | Linia 81: | ||
|Output= Skórzana zbroja końska | |Output= Skórzana zbroja końska | ||
}} | }} | ||
|Chroni [[Koń|konia]]. | |Chroni [[Koń|konia]]. Pozostałych rodzajów zbroi końskiej nie da się wytworzyć. | ||
|- | |- | ||
|'''[[Wilcza zbroja]]''' | |'''[[Wilcza zbroja]]''' | ||
|6 '''[[Tarczka pancernika|tarczek pancernika]]''' | |6 '''[[Tarczka pancernika|tarczek pancernika]]''' | ||
Aktualna wersja na dzień 17:37, 30 wrz 2025
| Nazwa | Składniki | Wejście » Wyjście | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hełm | 5 skór lub sztabek miedzi lub sztabek złota lub sztabek żelaza lub diamentów |
|
|||||||||||||
| Napierśnik | 8 skór lub sztabek miedzi lub sztabek złota lub sztabek żelaza lub diamentów |
|
|||||||||||||
| Nogawice | 7 skór lub sztabek miedzi lub sztabek złota lub sztabek żelaza lub diamentów |
|
|||||||||||||
| Buty | 4 skóry lub sztabki miedzi lub sztabki złota lub sztabki żelaza lub diamenty |
|
|||||||||||||
| Żółwia skorupa | Tarczka żółwia |
|
Nadaje efekt Oddychania pod wodą. | ||||||||||||
| Skórzana zbroja końska | 7 skór |
|
Chroni konia. Pozostałych rodzajów zbroi końskiej nie da się wytworzyć. | ||||||||||||
| Wilcza zbroja | 6 tarczek pancernika |
|
Chroni wilka. |