Administracja Minecraft Wiki Polska

Użytkownik:TheTNT1500: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
→‎Wieża Wawel: Nie ten plik
d -sugeracja nieprawdziwej informacji
 
(Nie pokazano 15 wersji utworzonych przez 4 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
{{Nieaktywny}}
{{Archiwalny}}
{{Osoba
{{Osoba
|zdjęcie = TheTNT1500 przód.png
|zdjęcie = TheTNT1500 przód.png
Linia 10: Linia 12:
}}
}}


'''TheTNT1500''' - użytkownik, posiadający role auto-zatwierdzacza na MC wiki Polska. Zamieszkujący [[wikipedia:Dukla|Duklę]].
'''TheTNT1500''' - '''użytkownik''' MC wiki Polska. Zamieszkujący [[wikipedia:Dukla|Duklę]].


== Historia ==
== Historia ==
Linia 41: Linia 43:
|-
|-
|{{user pl}}
|{{user pl}}
|-
|{{User Angielski}}
|-
|-
|{{user m}}
|{{user m}}
Linia 52: Linia 56:
|{{Userbox|[[Plik:Ziemia.png|37px]]|'''Ten minepedysta ma [[wikipedia:dysortografia|dysgrafie]].'''}}
|{{Userbox|[[Plik:Ziemia.png|37px]]|'''Ten minepedysta ma [[wikipedia:dysortografia|dysgrafie]].'''}}
|-
|-
||{{Userbox|[[Plik:Sztabka złota.png|37px]]|'''Ten minepedysta jest auto-zatwierdzaczem.'''}}
|{{User Firefox}}
|-
|-
|{{User Firefox}}
|{{Userbox|[[Plik:Pajęczyna.png|37px]]|Ten minepedysta jest już nieaktywny}}
|-
|-
|{{Userbox|[[Plik:Wikipedia.png|30px]]|<small>Przejć do strony na wikipedii →</small>
|{{Userbox|[[Plik:Wikipedia-logo.png|30px]]|<small>Przejdź do strony na wikipedii →</small>
[[wikipedia:Wikipedysta:TheTNT1500|TheTNT1500]]
[[wikipedia:Wikipedysta:TheTNT1500|TheTNT1500]]
<br>
<br>
Linia 63: Linia 67:


== Podpis ==
== Podpis ==
[[Plik:TNT.png|25px|link=Dyskusja użytkownika:TheTNT1500/]][[Użytkownik:TheTNT1500/|<font color="green">'''The'''</font><font color="blue">'''TNT'''</font><font color="silver">'''1500'''</font>]][[Plik:TNT.png|25px|link=Specjalna:Wkład/Thetnt150059124]] 19:11, 8 mar 2020 (UTC)
[[Plik:Pochodnia.gif|25px|link=Dyskusja użytkownika:TheTNT1500/]][[Użytkownik:TheTNT1500/|<font color="blue">'''TheTNT'''</font><font color="green">'''1500'''</font>]][[Plik:Eteryczna pochodnia.gif|25px|link=Specjalna:Wkład/Thetnt150059124]] 22:31, 18 mar 2020 (UTC)
 
{{Szablon:Administracja}}

Aktualna wersja na dzień 12:10, 18 lut 2025

TheTNT1500 jest nieaktywny.
Użytkownik TheTNT1500 jest nieaktywny na Minecraft Wiki Polska już od dłuższego czasu i może nie odpowiadać na zadane mu pytania. Prosimy nie zmieniać zawartości tej strony.
CommentCSS.png/7
To jest strona archiwalna
Prosimy o niezmienianie jej zawartości!
TheTNT1500
Imię Bartosz
Narodowość Polska (Pogórzanin Zachodni)
Zajęcie Człowiek, edytor, gracz.

TheTNT1500 - użytkownik MC wiki Polska. Zamieszkujący Duklę.

Historia

Początki

TheTNT1500 założył konto 10 listopada 2015, choć planował już je stworzyć wcześniej. Użytkownik posiadał słaby komputer, więc nie mógł grać na najnowszych wersjach minecrafta. Mógł grać tylko do wersji 1.6.4 Dodatkowo rozgrywka toczyła się w 15 fps, więc zbyt długich rozgrywek użytkownik nie prowadził. TheTNT1500 nie posiadał minecrafta premium i używał cracków, pokroju Minecrafta by Zyczu, czy Shingima Launcher. Niestety, jego młody wiek, problemy gramatyczne oraz lekka ułomność doprowadziła szybko do konfliktów z innymi użytkownikami. To zaowocowało dniem 15 marca 2016 roku banem. Użytkownik lekko się ogarną, ale nie był jeszcze dojrzały i nadal miał wiele problemów.

Porzucenie MC wiki

Choć w 2017 miał 1000 edycji, to zrezygnował z edytowania wiki, ponieważ jego marzeniem było dostanie redaktora, ale go nie dostał, więc na początku 2017 porzucił tą wiki i pod koniec tamtego roku zaczął edytować na zwykłej wikipedii. Szło mu dobrze więc tam udało mu się spełnić marzenie i na następny rok został redaktorem. Był z siebie dumnym.

Powrót cz.1

W grudniu 2019 roku, już po kupieniu nowego komputera, ze pobudek sentymentalnych, postanowił na chwilę wrócić na tą wiki. Założył nowe konto, bo zapomniał hasło do starego, poprawił swoją stronę użytkownika. Lecz jednak chciał coś więcej zrobić, więc zrobił jeszcze kilka edycji. Po tym wrócił na zwykłą wiki.

Powrót cz.2

Niestety w lutym 2020 wydarzył się konflikt, przez to TheTNT1500 stracił redaktora. Mocno się zdenerwował, opuścił Wikipedię i wrócił do Mc Wiki Polska. Aktualnie użytkownik posiada mocny sprzęt do grania na najnowszych wersjach. Po za tym, bardzo polubił ilustrowanie artykułów.

Minecraft

Użytkownik posiada minecraft premium. Na jego sprzęcie gra działa w płynnych 250 fps na średnim polu widoku i na najwyższych ustawieniach. Jego nick w grze to "TheTNT1500".

Wieża Wawel

Użytkownik mieszka w Dukli.
pl Język polski jest ojczystym dla tego minepedysty.
Użytkownik uważa język angielski za język szatana.

Ten minepedysta jest mężczyzną.

Ten użytkownik używa systemu operacyjnego Windows.

Ten minepedysta używa systemu operacyjnego Windows 10.

Ten użytkownik używa laptopa.
Ten minepedysta ma dysgrafie.

Ten użytkownik używa przeglądarki internetowej Firefox.
Ten minepedysta jest już nieaktywny
Przejdź do strony na wikipedii →

TheTNT1500
← Przejdź do strony tego użytkownika na Wikipedii.

Podpis

TheTNT1500 22:31, 18 mar 2020 (UTC)