Minecraft Wiki Polska:Elementy interfejsu: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
dNie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 36: | Linia 36: | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Light background deepslate transition.png]] || [[MediaWiki:Fandomdesktop.css]] || Element tła | | [[Plik:Light background deepslate transition.png]] || [[MediaWiki:Fandomdesktop.css]] || Element tła | ||
|- | |||
| [[Plik:Dark background deepslate transition.png]] || [[MediaWiki:Fandomdesktop.css]] || Element tła (ciemny motyw) | |||
|- | |- | ||
| [[Plik:Light background deepslate.png]] || [[MediaWiki:Fandomdesktop.css]] || Element tła | | [[Plik:Light background deepslate.png]] || [[MediaWiki:Fandomdesktop.css]] || Element tła | ||
|- | |||
| [[Plik:Dark background deepslate.png]] || [[MediaWiki:Fandomdesktop.css]] || Element tła (ciemny motyw) | |||
|- | |- | ||
| [[Plik:Light background stone.png]] || [[MediaWiki:Fandomdesktop.css]] || Element tła | | [[Plik:Light background stone.png]] || [[MediaWiki:Fandomdesktop.css]] || Element tła | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[Plik:Dark-background-stone.png]] || [[MediaWiki:Fandomdesktop.css]] || Element tła (ciemny motyw) | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Light background grass dungeons.png]] || [[MediaWiki:Fandomdesktop.css]] || Element tła na stronach poświęconych [[Minecraft Dungeons]] | | [[Plik:Light background grass dungeons.png]] || [[MediaWiki:Fandomdesktop.css]] || Element tła na stronach poświęconych [[Minecraft Dungeons]] | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Light background grass earth.png]] || [[MediaWiki:Fandomdesktop.css]] || Element tła na stronach poświęconych [[Minecraft Earth]] | | [[Plik:Light background grass earth.png]] || [[MediaWiki:Fandomdesktop.css]] || Element tła na stronach poświęconych [[Minecraft Earth]] | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Winter-header-bg2.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Tło nagłówków strony w gadżecie zimowym | | [[Plik:Winter-header-bg2.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Tło nagłówków strony w gadżecie zimowym | ||
| Linia 58: | Linia 58: | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Winter-snow-background.gif]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Animowany element górnego tła strony w gadżecie zimowym | | [[Plik:Winter-snow-background.gif]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Animowany element górnego tła strony w gadżecie zimowym | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Nether Header BG2.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Tło nagłówka w gadżecie netherowym | | [[Plik:Nether Header BG2.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Tło nagłówka w gadżecie netherowym | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Nether | | [[Plik:FD-Nether-header-bg.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Górne tło w gadżecie netherowym | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Nether_Particles.gif]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Animowany element górnego tła w gadżecie netherowym | | [[Plik:Nether_Particles.gif]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Animowany element górnego tła w gadżecie netherowym | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Nether Background.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Tło w gadżecie netherowym | | [[Plik:Nether Background.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Tło w gadżecie netherowym | ||
|} | |} | ||
Wersja z 22:16, 13 maj 2022
Poniżej znajduje się lista wykorzystywanych elementów interfejsu, w celu ich dokumentacji oraz usunięcia ze strony konserwacyjnej nieużywanych plików:
Loga
| Plik | Link do CSS | Lokalizacja |
|---|---|---|
![]() |
Oprogramowanie | Logo strony |
![]() |
MediaWiki:Gadget-winter.css | Logo strony w gadżecie zimowym |
Elementy tła
Ikony
| Plik | Link do CSS | Lokalizacja |
|---|---|---|
| Oprogramowanie | Ikona strony w przeglądarce | |
| Oprogramowanie | Favicon w wersji mobilnej | |
| MediaWiki:Gadget-Icon-redactor.css | User link w gadżecie od wyróżniania redaktorów | |
![]() |
MediaWiki:Gadget-scrollUpButton.css | Ikona przycisku powrotu na górę strony |
Zobacz również: Kategoria:Pliki systemowe


