Minecraft Wiki Polska:Elementy interfejsu: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
interwiki |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
Poniżej znajduje się lista wykorzystywanych elementów interfejsu, w celu ich dokumentacji oraz usunięcia ze strony konserwacyjnej nieużywanych plików: | Poniżej znajduje się lista wykorzystywanych elementów interfejsu, w celu ich dokumentacji oraz usunięcia ze strony konserwacyjnej nieużywanych plików: | ||
==Loga== | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! Plik !! Link do CSS !! Lokalizacja | ! Plik !! Link do CSS !! Lokalizacja | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[Plik:Wiki.png]] || Oprogramowanie || Logo strony | ||
|- | |||
| [[Plik:Wiki HiDPI.png]] || Oprogramowanie || Logo strony dla urządzeń o wyższej rozdzielczości | |||
|- | |||
| [[Plik:Wiki old.png]] || [[MediaWiki:Gadget-Stary-design.css]] || Stare logo strony | |||
|- | |||
| [[Plik:Wiki HiDPI old.png]] || [[MediaWiki:Gadget-Stary-design.css]] || Stare logo strony dla urządzeń o wyższej rozdzielczości | |||
|- | |||
| [[Plik:Winter_wiki.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Logo strony w gadżecie zimowym | |||
|- | |||
| [[Plik:Dungeons Wiki.png]] || [[MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css]] || Logo strony na artykułach poświęconych [[Minecraft Dungeons]] | |||
|- | |||
| [[Plik:Dungeons wiki HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css]] || Logo strony na artykułach poświęconych [[Minecraft Dungeons]] dla urządzeń o wyższej rozdzielczości | |||
|- | |||
| [[Plik:Nether Wiki.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Logo strony w gadżecie netherowym | |||
|- | |||
| [[Plik:Nether Wiki HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Logo strony w gadżecie netherowym dla urządzeń o wyższej rozdzielczości | |||
|} | |||
==Elementy tła== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Plik !! Link do CSS !! Lokalizacja | |||
|- | |- | ||
| [[Plik:GrassBackground.png]] || [[MediaWiki:Common.css]] || Tło nagłówka (np na stronie głównej) | | [[Plik:GrassBackground.png]] || [[MediaWiki:Common.css]] || Tło nagłówka (np na stronie głównej) | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Header background | | [[Plik:Header-background-altsearch.png]] || [[MediaWiki:Hydra.css]] || Górne tło strony | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Header | | [[Plik:Header background HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Hydra.css]] || Górne tło strony dla urządzeń o wyższej rozdzielczości | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Background.png]] || [[MediaWiki:Hydra.css]] || Tło strony | | [[Plik:Background.png]] || [[MediaWiki:Hydra.css]] || Tło strony | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Background HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Hydra.css]] || Tło strony | | [[Plik:Background HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Hydra.css]] || Tło strony dla urządzeń o wyższej rozdzielczości | ||
|- | |||
| [[Plik:Vector-tabs.png]] || [[MediaWiki:Hydra.css]] || Tło przycisków strony | |||
|- | |||
| [[Plik:Vector tab HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Hydra.css]] || Tło przycisków strony dla urządzeń o wyższej rozdzielczości | |||
|- | |||
| [[Plik:Vector-tabs-first.png]] || [[MediaWiki:Hydra.css]] || Rozpoczęcie tła przycisków strony | |||
|- | |||
| [[Plik:Vector tab first HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Hydra.css]] || Rozpoczęcie tła przycisków strony dla urządzeń o wyższej rozdzielczości | |||
|- | |||
| [[Plik:Header-background-altsearch old.png]] || [[MediaWiki:Gadget-Stary-design.css]] || Stare górne tło strony | |||
|- | |||
| [[Plik:Header background HiDPI old.png]] || [[MediaWiki:Gadget-Stary-design.css]] || Stare górne tło strony dla urządzeń o wyższej rozdzielczości | |||
|- | |||
| [[Plik:Background old.png]] || [[MediaWiki:Gadget-Stary-design.css]] || Stare tło strony | |||
|- | |||
| [[Plik:Background_HiDPI_old.png]] || [[MediaWiki:Gadget-Stary-design.css]] || Stare tło strony dla urządzeń o wyższej rozdzielczości | |||
|- | |||
| [[Plik:Winter-header-bg2.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Tło nagłówków strony w gadżecie zimowym | |||
|- | |||
| [[Plik:Winter-header-background.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Górne tło strony w gadżecie zimowym | |||
|- | |||
| [[Plik:Winter-snow-background.gif]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Animowany element górnego tła strony w gadżecie zimowym | |||
|- | |||
| [[Plik:Winter-Vector-tabs.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Tło przycisków strony w gadżecie zimowym | |||
|- | |||
| [[Plik:Winter-Vector-tabs-first.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Rozpoczęcie tła przycisków strony w gadżecie zimowym | |||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[Plik:Dungeons_Wiki_header.svg]] || [[MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css]] || Header na stronach poświęconych [[Minecraft Dungeons]] | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[Plik:Dungeons-box-background.png]] || [[MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css]] || Tła nagłówka na stronach poświęconych [[Minecraft Dungeons]] | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[Plik:Dungeons-header-bg.png]] || [[MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css]] || Górne tło na stronach poświęconych [[Minecraft Dungeons]] | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[Plik:Dungeons-header-bg-hidpi.png]] || [[MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css]] || Górne tło na stronach poświęconych [[Minecraft Dungeons]] dla urządzeń o wyższej rozdzielczości | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[Plik:Dungeons-tabs.png]] || [[MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css]] || Tło przycisków na stronach poświęconych [[Minecraft Dungeons]] | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[Plik:Dungeons-tabs-hidpi.png]] || [[MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css]] || Tło przycisków na stronach poświęconych [[Minecraft Dungeons]] dla urządzeń o wyższej rozdzielczości | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[Plik:Dungeons-tabs-first.png]] || [[MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css]] || Rozpoczęcie tła przycisków na stronach poświęconych [[Minecraft Dungeons]] | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[Plik:Dungeons-tabs-first-hidpi.png]] || [[MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css]] || Rozpoczęcie tła przycisków na stronach poświęconych [[Minecraft Dungeons]] dla urządzeń o wyższej rozdzielczości | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[Plik:Nether Header BG2.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Tło nagłówka w gadżecie netherowym | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[Plik:Nether Header BG.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Górne tło w gadżecie netherowym | ||
|- | |||
| [[Plik:Nether Header BG HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Górne tło w gadżecie netherowym dla urządzeń o wyższej rozdzielczości | |||
|- | |||
| [[Plik:Nether_Particles.gif]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Animowany element górnego tła w gadżecie netherowym | |||
|- | |||
| [[Plik:Nether Background.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Tło w gadżecie netherowym | |||
|- | |||
| [[Plik:Nether Background HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Tło w gadżecie netherowym dla urządzeń o wyższej rozdzielczości | |||
|- | |||
| [[Plik:Nether Vector Tabs.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Tło przycisków w gadżecie netherowym | |||
|- | |||
| [[Plik:Nether Vector Tabs HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Tło przycisków w gadżecie netherowym dla urządzeń o wyższej rozdzielczości | |||
|- | |||
| [[Plik:Nether Vector Tabs First.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Rozpoczecie tła przycisków w gadżecie netherowym | |||
|- | |||
| [[Plik:Nether Vector Tabs First HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Rozpoczecie tła przycisków w gadżecie netherowym dla urządzeń o wyższej rozdzielczości | |||
|} | |||
==Ikony== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Plik !! Link do CSS !! Lokalizacja | |||
|- | |||
| [[Plik:Favicon podgląd.png|link=File:Favicon.ico]] || Oprogramowanie || Ikona strony w przeglądarce | |||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[Plik:Mobile logo.png]] || Oprogramowanie || Favicon w wersji mobilnej | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Redactor icon.png]] || [[MediaWiki:Gadget-Icon-redactor.css]] || User link w gadżecie od wyróżniania redaktorów | | [[Plik:Redactor icon.png]] || [[MediaWiki:Gadget-Icon-redactor.css]] || User link w gadżecie od wyróżniania redaktorów | ||
Wersja z 15:09, 22 lut 2021
Poniżej znajduje się lista wykorzystywanych elementów interfejsu, w celu ich dokumentacji oraz usunięcia ze strony konserwacyjnej nieużywanych plików:
Loga
| Plik | Link do CSS | Lokalizacja |
|---|---|---|
![]() |
Oprogramowanie | Logo strony |
| Plik:Wiki HiDPI.png | Oprogramowanie | Logo strony dla urządzeń o wyższej rozdzielczości |
| Plik:Wiki old.png | MediaWiki:Gadget-Stary-design.css | Stare logo strony |
| Plik:Wiki HiDPI old.png | MediaWiki:Gadget-Stary-design.css | Stare logo strony dla urządzeń o wyższej rozdzielczości |
![]() |
MediaWiki:Gadget-winter.css | Logo strony w gadżecie zimowym |
![]() |
MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css | Logo strony na artykułach poświęconych Minecraft Dungeons |
| Plik:Dungeons wiki HiDPI.png | MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css | Logo strony na artykułach poświęconych Minecraft Dungeons dla urządzeń o wyższej rozdzielczości |
![]() |
MediaWiki:Gadget-nether.css | Logo strony w gadżecie netherowym |
![]() |
MediaWiki:Gadget-nether.css | Logo strony w gadżecie netherowym dla urządzeń o wyższej rozdzielczości |
Elementy tła
Ikony
| Plik | Link do CSS | Lokalizacja |
|---|---|---|
| Oprogramowanie | Ikona strony w przeglądarce | |
| Plik:Mobile logo.png | Oprogramowanie | Favicon w wersji mobilnej |
| MediaWiki:Gadget-Icon-redactor.css | User link w gadżecie od wyróżniania redaktorów |
Zobacz również: Kategoria:Pliki systemowe







