Minecraft Wiki Polska:Elementy interfejsu: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Do ukończenia później |
Dodano nowe elementy |
||
| Linia 24: | Linia 24: | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Vector tab first HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Hydra.css]] || Tło strony w wysokiej rozdzielczości dla urządzeń o większej rozdzielczości | | [[Plik:Vector tab first HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Hydra.css]] || Tło strony w wysokiej rozdzielczości dla urządzeń o większej rozdzielczości | ||
|- | |||
| [[Plik:Mobile logo.png]] || System || Favicon w wersji mobilnej? | |||
|- | |||
| [[Plik:Winter-header-background.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Tło strony w gadżecie zimowym | |||
|- | |||
| [[Plik:Winter-snow-background.gif]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Tło strony w gadżecie zimowym | |||
|- | |||
| [[Plik:Winter-Vector-tabs.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Tło strony w gadżecie zimowym | |||
|- | |||
| [[Plik:Winter-Vector-tabs-first.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Tło strony w gadżecie zimowym | |||
|- | |||
| [[Plik:Winter-header-bg2.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Tło strony w gadżecie zimowym | |||
|- | |||
| [[Plik:Winter_wiki.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Tło strony w gadżecie zimowym | |||
|- | |||
| [[Plik:Redactor icon.png]] || [[MediaWiki:Gadget-Icon-redactor.css]] || User link w gadżecie od wyróżniania redaktorów | |||
|} | |} | ||
Wersja z 23:17, 9 maj 2020
Poniżej znajduje się lista wykorzystywanych elementów interfejsu, w celu ich dokumentacji oraz usunięcia ze strony konserwacyjnej nieużywanych plików:
| Plik | Link do CSS | Lokalizacja |
|---|---|---|
| Plik:Favicon.ico | Oprogramowanie | Ikona strony w przeglądarce |
| MediaWiki:Common.css | Tło nagłówka (np na stronie głównej) | |
| Plik:Header background HiDPI.png | MediaWiki:Hydra.css | Tło strony na wersji komputerowej |
| Plik:Header-background-altsearch.png | MediaWiki:Hydra.css | Tło strony na mniejszych urządzeniach |
![]() |
MediaWiki:Hydra.css | Tło strony |
| Plik:Background HiDPI.png | MediaWiki:Hydra.css | Tło strony w wysokiej rozdzielczości dla urządzeń o większej rozdzielczości |
| Plik:Vector tab HiDPI.png | MediaWiki:Hydra.css | Tło strony w wysokiej rozdzielczości dla urządzeń o większej rozdzielczości |
![]() |
MediaWiki:Hydra.css | Tło strony |
| MediaWiki:Hydra.css | Tło strony | |
| Plik:Vector tab first HiDPI.png | MediaWiki:Hydra.css | Tło strony w wysokiej rozdzielczości dla urządzeń o większej rozdzielczości |
| Plik:Mobile logo.png | System | Favicon w wersji mobilnej? |
![]() |
MediaWiki:Gadget-winter.css | Tło strony w gadżecie zimowym |
| Plik:Winter-snow-background.gif | MediaWiki:Gadget-winter.css | Tło strony w gadżecie zimowym |
| Plik:Winter-Vector-tabs.png | MediaWiki:Gadget-winter.css | Tło strony w gadżecie zimowym |
| Plik:Winter-Vector-tabs-first.png | MediaWiki:Gadget-winter.css | Tło strony w gadżecie zimowym |
| Plik:Winter-header-bg2.png | MediaWiki:Gadget-winter.css | Tło strony w gadżecie zimowym |
![]() |
MediaWiki:Gadget-winter.css | Tło strony w gadżecie zimowym |
| MediaWiki:Gadget-Icon-redactor.css | User link w gadżecie od wyróżniania redaktorów |
Zobacz również: Kategoria:Pliki systemowe



