Minecraft Wiki Polska:Byli administratorzy: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
d Piotrex43 przeniósł stronę Użytkownik:Piotrex43/brudnopis2 na Minecraft Wiki Polska:Byli administratorzy, bez pozostawienia przekierowania pod starym tytułem: Przeniesienie brudnopisu na przeznaczone miejsce |
Dodano administratora |
||
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|- | |- | ||
| [[Użytkownik:Slawko1997]] || Biurokrata/Administrator || 5 listopad 2011-13 grudzień 2013 || Administator od 25 lutego 2012 do 13 grudnia 2013, biurokrata od 5 listopada 2011 do 17 grudnia 2011. | | [[Użytkownik:Slawko1997]] || Biurokrata/Administrator || 5 listopad 2011-13 grudzień 2013 || Administator od 25 lutego 2012 do 13 grudnia 2013, biurokrata od 5 listopada 2011 do 17 grudnia 2011. | ||
|- | |||
| [[Użytkownik:BartoszKonkol]] || Administrator || 11 grudzień 2013 - 27 września 2019 || Konto użytkownika zostało usunięte | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Minecraft Wiki Polska]] | [[Kategoria:Minecraft Wiki Polska]] | ||
Wersja z 00:58, 27 wrz 2019
Minecraft Wiki Polska istniejąca od ponad 7 lat w przeszłości była tworzona przez wielu użytkowników, część z nich należała do administracji. Ta strona wymienia członków administracji, którzy zrezygnowali bądź ich uprawnienia zostały odebrane (na przykład z powodu nieaktywności). Członkowie administracji, których uprawnienia nie zostały odebrane z powodu nieodpowiedzialnego zachowania mogą prosić o zwrot uprawnień.
| Użytkownik | Rola | Czas | Opis |
|---|---|---|---|
| Użytkownik:Xblockmove5 | Biurokrata | 1 grudzień 2010-5 styczeń 2018 | Współzałożyciel Minecraft Wiki Polska |
| Użytkownik:Promaster14 | Biurokrata | 4 kwiecień 2011-21 luty 2012 | |
| Użytkownik:Slawko1997 | Biurokrata/Administrator | 5 listopad 2011-13 grudzień 2013 | Administator od 25 lutego 2012 do 13 grudnia 2013, biurokrata od 5 listopada 2011 do 17 grudnia 2011. |
| Użytkownik:BartoszKonkol | Administrator | 11 grudzień 2013 - 27 września 2019 | Konto użytkownika zostało usunięte |