Dyskusja użytkownika:Promaster6304@legacy41473706: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
UWAGA! Zastąpienie treści hasła bardzo krótkim tekstem: „{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; border-collapse: collapse; background-color: #eee; width: 150px"...”
dNie podano opisu zmian
Linia 4: Linia 4:
|-
|-
| <center>'''[[Dyskusja_użytkownika:Promaster/archiwum|Archiwum 1 (sty. - kwi. 2011)]]'''</center>
| <center>'''[[Dyskusja_użytkownika:Promaster/archiwum|Archiwum 1 (sty. - kwi. 2011)]]'''</center>
|-
| <center>'''[[Dyskusja_użytkownika:Promaster/archiwum2|Archiwum 2 (kwi. - lis. 2011)]]'''</center>
| <center>'''[[Dyskusja_użytkownika:Promaster/archiwum2|Archiwum 2 (kwi. - lis. 2011)]]'''</center>
|}
|}

Wersja z 20:59, 9 lis 2011