Użytkownik:Woulfiee: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Doge4 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Doge4 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Linia 2: Linia 2:
|-
|-
! colspan="2" style="font-size:large; padding:5px; background:#8d8d8d;color:#fbfbfb;" |
! colspan="2" style="font-size:large; padding:5px; background:#8d8d8d;color:#fbfbfb;" |
Minecraft Master
Doge3
|-
|-
| colspan="2" | [[Plik:Coś.png|150px|center]]
| Imię:
|-
| '''Imię:'''
| Michał
| Michał
|-
|-
| '''Wiek:'''
| Wiek:
| 15
| 15
|-
|-
| '''Płeć:'''
| Płeć:
| Mężczyzna
| Mężczyzna
|-
|-
|'''Znany także jako:'''
| Znany także jako:
| Michał Kolo, Minecraft Master, GornikStasiekPl
| Doge4
|}
|}
[[File:cdsad.png|thumb|Skin [[Użytkownik:Michal Kolo|Michal Kolo]]]]
== To ja! to ja! ==
==Witam!==
 
Mam na imię Michał, robię pluginy do bukkita oraz kręcę na YouTube. Moim hobby jest MineCraft. Przygodę z<br />
Mam na imię Michał, robię pluginy na Bukkit.org oraz Spigot.org i mam 15 lat. <br/>
Minecraft'em zacząłem od wersji pełnej 1.2.5. Minecraft premium zakupiłem gdy wyszedł MC 1.6. Trochę więcej opowiem<br />  
Moja przygoda z Minecraftem zaczęła się, kiedy dostępna była już pełna wersja 1.2.5.
w sekcji "Minecraft".<br />
 
----<br />
== Pluginy ==
==Minecraft==
 
'''TO BE CONTINUED'''
Pisać pluginy zacząłem w 2013 roku w wakacje. Z początku łatwo się zniechęcałem, więc zrobiłem dość długą przerwę, bo aż na 2 lata. <br/>
Pod koniec 2015 znowu zacząłem i robię to do teraz. Moje pluginy to m. in. OMahKits oraz PlanW (usunięty, teleportował graczy do danego miejsca) i HotHeads (usunięty, dawał graczom głowy innych graczy). <br/>
 
== Serwer ==
 
Posiadam także serwer, Dogends, w języku angielskim. Głównym pluginem jest mój, autorski i kilka pomocniczych (od osób trzecich), które zastępują funkcje, których jeszcze nie zrobiłem. Serwer aktualnie jest pusty, <br/>
tzn. prawie nikogo na nim nie ma.
 
== Szkoła ==
 
Chodzę do pewnego gimnazjum w Jeleniej Górze, uczę się dobrze :)

Wersja z 21:36, 16 kwi 2016

Doge3

Imię: Michał
Wiek: 15
Płeć: Mężczyzna
Znany także jako: Doge4

To ja! to ja!

Mam na imię Michał, robię pluginy na Bukkit.org oraz Spigot.org i mam 15 lat.
Moja przygoda z Minecraftem zaczęła się, kiedy dostępna była już pełna wersja 1.2.5.

Pluginy

Pisać pluginy zacząłem w 2013 roku w wakacje. Z początku łatwo się zniechęcałem, więc zrobiłem dość długą przerwę, bo aż na 2 lata.
Pod koniec 2015 znowu zacząłem i robię to do teraz. Moje pluginy to m. in. OMahKits oraz PlanW (usunięty, teleportował graczy do danego miejsca) i HotHeads (usunięty, dawał graczom głowy innych graczy).

Serwer

Posiadam także serwer, Dogends, w języku angielskim. Głównym pluginem jest mój, autorski i kilka pomocniczych (od osób trzecich), które zastępują funkcje, których jeszcze nie zrobiłem. Serwer aktualnie jest pusty,
tzn. prawie nikogo na nim nie ma.

Szkoła

Chodzę do pewnego gimnazjum w Jeleniej Górze, uczę się dobrze :)