Użytkownik:Vatharannen/brudnopis: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Usunięcie sekcji ze stroną Opcje |
W planach mam stronę o saturacji |
||
| Linia 4: | Linia 4: | ||
Jeśli ta strona jest pusta, to znaczy, że aktualnie nie pracuję nad większą edycją/nową stroną. | Jeśli ta strona jest pusta, to znaczy, że aktualnie nie pracuję nad większą edycją/nową stroną. | ||
==Saturacja== | |||
'''Saturacja''', zwana inaczej '''nasyceniem''', to okres, podczas którego [[głód]] u gracza nie zanika. Każdy rodzaj [[jedzenie|pożywienia]] ma określony poziom saturacji. | |||
Największą ilość punktów nasycenia ma [[złota marchewka]] - aż 14.4 punkta. | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- style="text-align: center;" | |||
!class="unsortable" | Nazwa | |||
! Ikona | |||
! Punkty nasycenia | |||
|- | |||
| [[Jabłko]] | |||
| [[Plik:Jabłko.png|35px]] | |||
| 2.4 | |||
|- | |||
| [[Ziemniak]] | |||
| [[Plik:Potato1.png|35px]] | |||
| 0.6 | |||
|- | |||
| [[Pieczony ziemniak]] | |||
| [[Plik:Pieczony_ziemniak.png|35px]] | |||
| 7.2 | |||
|- | |||
| [[Trujący ziemniak]] | |||
| [[Plik:Trujący_ziemniak.png|35px]] | |||
| 1.2 | |||
|- | |||
| [[Burak]] | |||
| [[Plik:Burak cwiklowy.png|35px]] | |||
| 1.2 | |||
|- | |||
| [[Barszcz]] | |||
| [[Plik:Beetroot Soup.png|35px]] | |||
| 7.2 | |||
|- | |||
| [[Chleb]] | |||
| [[Plik:Bread2.png|35px]] | |||
| 6 | |||
|- | |||
| [[Ciasto]] | |||
| [[Plik:Cake.png|35px]] | |||
| kawałek - 0.4; całość - 2.8 | |||
|- | |||
| [[Marchewka]] | |||
| [[Plik:Marchewka.png|35px]] | |||
| 4.8 | |||
|- | |||
| [[Owoc refrenu]] | |||
| [[Plik:Owoc_Chóru.png|35px]] | |||
| 2.4 | |||
|- | |||
| [[Pieczony kurczak]] | |||
| [[Plik:Cookedchicken.png|35px]] | |||
| 7.2 | |||
|- | |||
| [[Surowa ryba]] | |||
| [[Plik:Fish.png|35px]] | |||
| 0.4 | |||
|- | |||
| [[Pieczona ryba]] | |||
| [[Plik:Fishcooked.png|35px]] | |||
| 6 | |||
|- | |||
| [[Surowy łosoś]] | |||
| [[Plik:Raw_Salmon.png|35px]] | |||
| 0.4 | |||
|- | |||
| [[Upieczony łosoś]] | |||
| [[Plik:Cooked_Salmon.png|35px]] | |||
| 9.6 | |||
|- | |||
| [[Błazenek]] | |||
| [[Plik:Błazenek.png|35px]] | |||
| 0.2 | |||
|- | |||
| [[Surowa baranina]] | |||
| [[Plik:Surowa_baranina.png|35px]] | |||
| 1.2 | |||
|- | |||
| [[Pieczona baranina]] | |||
| [[Plik:Pieczona_baranina.png|35px]] | |||
| 9.6 | |||
|- | |||
| [[Surowy schab]] | |||
| [[Plik:Surowy_schab.png|35px]] | |||
| 1.8 | |||
|- | |||
| [[Pieczony schab]] | |||
| [[Plik:Grilledpork.png|35px]] | |||
| 12.8 | |||
|- | |||
| [[Surowy królik]] | |||
| [[Plik:Surowy_Królik.png|35px]] | |||
| 1.8 | |||
|- | |||
| [[Pieczony królik]] | |||
| [[Plik:Pieczony_Królik.png|35px]] | |||
| 6 | |||
|- | |||
| [[Ciastko]] | |||
| [[Plik:Cookie.png|35px]] | |||
| 0.4 | |||
|- | |||
| [[Złote jabłko]] | |||
| [[Plik:Goldenapple.png|35px]] | |||
| 9.6 | |||
|- | |||
| [[Złota marchewka]] | |||
| [[Plik:Złota_marchewka.png|35px]] | |||
| 14.4 | |||
|} | |||
Wersja z 19:24, 10 mar 2016
| Artykuł w budowie! Trwa budowa strony Vatharannen/brudnopis.
Jeśli chcesz, możesz pomóc przy jej tworzeniu.
|
.
Jesteś teraz na stronie brudnopisu użytkownika VaderVCD. Możesz przejrzeć moje zapiski.
Jeśli ta strona jest pusta, to znaczy, że aktualnie nie pracuję nad większą edycją/nową stroną.
Saturacja
Saturacja, zwana inaczej nasyceniem, to okres, podczas którego głód u gracza nie zanika. Każdy rodzaj pożywienia ma określony poziom saturacji.
Największą ilość punktów nasycenia ma złota marchewka - aż 14.4 punkta.
| Nazwa | Ikona | Punkty nasycenia |
|---|---|---|
| Jabłko | 2.4 | |
| Ziemniak | Plik:Potato1.png | 0.6 |
| Pieczony ziemniak | 7.2 | |
| Trujący ziemniak | 1.2 | |
| Burak | Plik:Burak cwiklowy.png | 1.2 |
| Barszcz | Plik:Beetroot Soup.png | 7.2 |
| Chleb | Plik:Bread2.png | 6 |
| Ciasto | Plik:Cake.png | kawałek - 0.4; całość - 2.8 |
| Marchewka | 4.8 | |
| Owoc refrenu | Plik:Owoc Chóru.png | 2.4 |
| Pieczony kurczak | Plik:Cookedchicken.png | 7.2 |
| Surowa ryba | Plik:Fish.png | 0.4 |
| Pieczona ryba | Plik:Fishcooked.png | 6 |
| Surowy łosoś | Plik:Raw Salmon.png | 0.4 |
| Upieczony łosoś | Plik:Cooked Salmon.png | 9.6 |
| Błazenek | 0.2 | |
| Surowa baranina | 1.2 | |
| Pieczona baranina | 9.6 | |
| Surowy schab | 1.8 | |
| Pieczony schab | Plik:Grilledpork.png | 12.8 |
| Surowy królik | Plik:Surowy Królik.png | 1.8 |
| Pieczony królik | Plik:Pieczony Królik.png | 6 |
| Ciastko | Plik:Cookie.png | 0.4 |
| Złote jabłko | Plik:Goldenapple.png | 9.6 |
| Złota marchewka | 14.4 |