Użytkownik:Druteczka/witaj/opis: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
d poprawka |
aktualizacja |
||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|- | |- | ||
| 1 || || domyślny, kolor: czarno-ciemnozielony || [[Użytkownik:Druteczka/witaj/zawartość|/zawartość]] | | 1 || || domyślny, kolor: czarno-ciemnozielony || [[Użytkownik:Druteczka/witaj/zawartość|/zawartość]] | ||
|- | |||
| 2 || niebieski || kolor: granatowo-niebieski || [[Użytkownik:Druteczka/witaj/zawartość2|/zawartość2]] | |||
|- | |- | ||
| 8 || Colormatic || w planach, kolor: każdy poprzedni || [<nowiki/>[Użytkownik:Druteczka/witaj/colormatic|/colormatic]] | | 8 || Colormatic || w planach, kolor: każdy poprzedni || [<nowiki/>[Użytkownik:Druteczka/witaj/colormatic|/colormatic]] | ||
Wersja z 16:19, 6 sty 2018
[odśwież]
To jest strona dokumentacji, powinna ona być dołączona na stronie głównej. Aby uzyskać więcej informacji sprawdź Szablon:Dokumentacja.To jest moja witajka, z możliwością wybrania stanu. Ma dwa parametry. W drugim (opcjonalnym) określana jest data (~~~~~).
Stany
Aktualnie istnieją 1 stany. Są określane w pierwszym parametrze.
Stany to:
| # | nazwa | opis | zawarte w... |
|---|---|---|---|
| 1 | domyślny, kolor: czarno-ciemnozielony | /zawartość | |
| 2 | niebieski | kolor: granatowo-niebieski | /zawartość2 |
| 8 | Colormatic | w planach, kolor: każdy poprzedni | /colormatic]] |