Użytkownik:Druteczka/witaj/opis: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Druteczka (dyskusja | edycje)
d poprawka
Druteczka (dyskusja | edycje)
aktualizacja
Linia 9: Linia 9:
|-
|-
| 1 ||  || domyślny, kolor: czarno-ciemnozielony || [[Użytkownik:Druteczka/witaj/zawartość|/zawartość]]
| 1 ||  || domyślny, kolor: czarno-ciemnozielony || [[Użytkownik:Druteczka/witaj/zawartość|/zawartość]]
|-
| 2 || niebieski || kolor: granatowo-niebieski || [[Użytkownik:Druteczka/witaj/zawartość2|/zawartość2]]
|-
|-
| 8 || Colormatic || w planach, kolor: każdy poprzedni || [<nowiki/>[Użytkownik:Druteczka/witaj/colormatic|/colormatic]]
| 8 || Colormatic || w planach, kolor: każdy poprzedni || [<nowiki/>[Użytkownik:Druteczka/witaj/colormatic|/colormatic]]

Wersja z 16:19, 6 sty 2018

To jest strona dokumentacji, powinna ona być dołączona na stronie głównej. Aby uzyskać więcej informacji sprawdź Szablon:Dokumentacja.

To jest moja witajka, z możliwością wybrania stanu. Ma dwa parametry. W drugim (opcjonalnym) określana jest data (~~~~~).

Stany

Aktualnie istnieją 1 stany. Są określane w pierwszym parametrze.
Stany to:

# nazwa opis zawarte w...
1 domyślny, kolor: czarno-ciemnozielony /zawartość
2 niebieski kolor: granatowo-niebieski /zawartość2
8 Colormatic w planach, kolor: każdy poprzedni /colormatic]]