View at: Szablon:Przedmioty/zawartość [edytuj]
Węgiel: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
d Dodatek do opisu |
Misiek1997 (dyskusja | edycje) |
||
| Linia 27: | Linia 27: | ||
|A3= |B3= Patyk |C3= | |A3= |B3= Patyk |C3= | ||
|Output = Pochodnia |OA=4}} | |Output = Pochodnia |OA=4}} | ||
|- | |||
| align="center"| '''9x [[Węgiel]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Węgiel |B1= Węgiel |C1= Węgiel | |||
|A2= Węgiel |B2= Węgiel |C2= Węgiel | |||
|A3= Węgiel |B3= Węgiel |C3= Węgiel | |||
|Output= Blok węgla |OA=1}} | |||
|- | |- | ||
| align="center"|[[Płomienny proszek]] +<br> [[Węgiel]] +<br /> [[Proch]] | | align="center"|[[Płomienny proszek]] +<br> [[Węgiel]] +<br /> [[Proch]] | ||
Wersja z 19:57, 5 maj 2013
| Ten artykuł dotyczy przedmiotu. Zobacz też inne znaczenia tego pojęcia. |
Węgiel
| Typ |
Surowiec |
| Wytrzymałość |
N/A |
| Odnawialne |
? |
| Możliwość grupowania |
Tak (64) |
| Rzadkość |
Pospolita |
Węgiel (ang. Coal) otrzymywany jest z rudy węgla, ale musi być ona zniszczona kilofem. Poziom kilofa nie ma znaczenia, ale najlepiej używać do wykopywania kamiennego, do którego wykonania potrzebny jest popularnie wydobywany bruk. Jeśli wypalimy drewno w piecu to uzyskamy węgiel drzewny. Jest on również zdobywany po zabiciu mrocznego szkieleta. Bryłki węgla nie można łączyć z węglem drzewnym.
Zastosowania
Węgiel w połączeniu z patykiem daje 4 pochodnie. Węgiel również może zasilać wagonik z piecem oraz służy jako paliwo do wypalania w piecu. Jeden węgiel może wypalić 8 przedmiotów.
Crafting
| Składniki | Wejście » Wyjście | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Węgiel + Patyk |
| ||||||||||||
| 9x Węgiel |
| ||||||||||||
| Płomienny proszek + Węgiel + Proch |
|
Przepalanie
| Składniki | Wejście » Wyjście | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ruda węgla |
|
Galeria
-
Po zniszczeniu rudy węgla uzyskamy węgiel.