Wytwarzanie/zbroja: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
uzupełnienie informacji |
netheryt |
||
| Linia 62: | Linia 62: | ||
|Output= Skórzane buty; Złote buty; Żelazne buty; Diamentowe buty | |Output= Skórzane buty; Złote buty; Żelazne buty; Diamentowe buty | ||
}} | }} | ||
| | |||
|-align="center" | |||
|'''[[Netherytowa zbroja]]''' | |||
|4 '''[[Sztabka netherytu|Sztabki netherytu]]''' | |||
| {{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= Diamentowe buty;Diamentowe nogawice;Diamentowy napierśnik;Diamentowy hełm | |||
|C2= Sztabka netherytu | |||
|A3= |B3= | |||
|C3= | |||
|Output= Netherytowe buty;Netherytowe spodnie;Netherytowy napierśnik;Netherytowy hełm | |||
}} | |||
|<sup>[Nadchodzące w [[1.16]]]<sup> | |||
| | | | ||
Wersja z 12:00, 11 lut 2020
| Nazwa | Składniki | Wejście » Wyjście | Opis | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hełm | 5 skór lub sztabek złota lub sztabek żelaza lub diamentów |
|
||||||||||||||
| Napierśnik | 8 skór lub sztabek złota lub sztabek żelaza lub diamentów |
|
||||||||||||||
| Nogawice | 7 skór lub sztabek złota lub sztabek żelaza lub diamentów |
|
||||||||||||||
| Buty | 4 skóry lub sztabki złota lub sztabki żelaza lub diamenty |
|
||||||||||||||
| Netherytowa zbroja | 4 Sztabki netherytu |
|
[Nadchodzące w 1.16] | |||||||||||||
| Żółwia skorupa | Tarczka |
|
||||||||||||||
| Skórzana zbroja dla konia | 7 skór |
|
Możliwa do wytworzenia w Bedrock Edition i Java Edition. |