Wytwarzanie/jedzenie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
d linki wewn. |
Ulepszenie artykułu |
||
| Linia 8: | Linia 8: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Miska]]''' | |'''[[Miska]]''' | ||
|[[Deski]] | |'''[[Deski]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= | |A1= |B1= |C1= | ||
|A2= Brzozowe deski, Dębowe deski, Sosnowe deski, Tropikalne deski |B2= | |A2= Brzozowe deski, Dębowe deski, Sosnowe deski, Tropikalne deski |B2= |C2= Brzozowe deski, Dębowe deski, Sosnowe deski, Tropikalne deski | ||
|A3= | |A3= |B3= Brzozowe deski, Dębowe deski, Sosnowe deski, Tropikalne deski |C3= | ||
|Output= Miska |OA=4 | |Output= Miska |OA=4 | ||
}} | }} | ||
|Używane do zrobienia [[Zupa grzybowa|zupy grzybowej]]. Po zjedzeniu gracz otrzymuje miskę z powrotem. | |Używane do zrobienia [[Zupa grzybowa|zupy grzybowej]], [[gulasz z królika|gulaszu z królika]] i [[barszcz]]u. Po zjedzeniu gracz otrzymuje miskę z powrotem. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Zupa grzybowa]]''' | |'''[[Zupa grzybowa]]''' | ||
|[[Grzyby|Czerwony grzyb]] + <br> [[Grzyby|Brązowy grzyb]] + <br> [[Miska]] | |'''[[Grzyby|Czerwony grzyb]]''' <br> + <br> '''[[Grzyby|Brązowy grzyb]]''' <br> + <br> '''[[Miska]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|nieokreślona=1 | |nieokreślona=1 | ||
|A1= |B1= Czerwony grzyb | |A1= |B1= Czerwony grzyb |C1= | ||
|A2= |B2= Brązowy grzyb | |A2= |B2= Brązowy grzyb |C2= | ||
|A3= |B3= Miska | |A3= |B3= Miska |C3= | ||
|Output= Zupa grzybowa | |Output= Zupa grzybowa | ||
}} | }} | ||
|Dodaje {{hungerbar| | |Dodaje {{hungerbar|3}}. Kolejność grzybów nie gra roli. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Gulasz z królika]]''' | |'''[[Gulasz z królika]]''' | ||
|[[Pieczony królik]] + <br> [[Marchewka]] + <br> [[Pieczony ziemniak]] + <br> [[Grzyby|Czerwony grzyb]] + <br> [[Miska]] | |'''[[Pieczony królik]]''' <br> + <br> '''[[Marchewka]]''' <br> + <br> '''[[Pieczony ziemniak]]''' <br> + <br> '''[[Grzyby|Czerwony grzyb]]''' <br> + <br> '''[[Miska]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= |B1= Pieczony królik |C1= | |A1= |B1= Pieczony królik |C1= | ||
| Linia 39: | Linia 39: | ||
}} | }} | ||
|Dodaje {{hungerbar|5}}. | |Dodaje {{hungerbar|5}}. | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Barszcz]]''' | |||
|'''[[Burak ćwikłowy]]''' <br> + <br> '''[[Miska]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Burak ćwikłowy |B1= Burak ćwikłowy |C1= Burak ćwikłowy | |||
|A2= Burak ćwikłowy |B2= Burak ćwikłowy |C2= Burak ćwikłowy | |||
|A3= |B3= Miska |C3= | |||
|Output= Barszcz czerwony | |||
}} | |||
|Dodaje {{hungerbar|3}}. | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Chleb]]''' | |'''[[Chleb]]''' | ||
|[[ | |'''[[Pszenica]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= | |A1= |B1= |C1= | ||
|A2= | |A2= |B2= |C2= | ||
|A3= | |A3= Pszenica |B3= Pszenica |C3= Pszenica | ||
|Output= Chleb | |Output= Chleb | ||
}} | }} | ||
| Linia 53: | Linia 64: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Złote jabłko]]''' | |'''[[Złote jabłko]]''' | ||
|[[ | |'''[[Sztabka złota]]''' <br> + <br> '''[[Czerwone jabłko]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Sztabka | |A1= Sztabka złota |B1= Sztabka złota |C1= Sztabka złota | ||
|A2= Sztabka | |A2= Sztabka złota |B2= Czerwone jabłko |C2= Sztabka złota | ||
|A3= Sztabka | |A3= Sztabka złota |B3= Sztabka złota |C3= Sztabka złota | ||
|Output= Złote jabłko | |Output= Złote jabłko | ||
}} | }} | ||
|Dodaje {{hungerbar| | |Dodaje {{hungerbar|2}} i regeneruje zdrowie przez 5 sekund. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Cukier]]''' | |'''[[Cukier]]''' | ||
|[[Trzcina|Trzcina Cukrowa]] | |'''[[Trzcina|Trzcina Cukrowa]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|nieokreślona=1 | |nieokreślona=1 | ||
|A1= |B1= | |A1= |B1= |C1= | ||
|A2= |B2= | |A2= |B2= Trzcina cukrowa |C2= | ||
|A3= |B3= | |A3= |B3= |C3= | ||
|Output= Cukier | |Output= Cukier | ||
}} | }} | ||
| Linia 75: | Linia 86: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[ | |'''[[Pszenica]]''' | ||
|[[Snop siana]] | |'''[[Snop siana]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= |B1= |C1= | |A1= |B1= |C1= | ||
|A2= |B2= Snop siana |C2= | |A2= |B2= Snop siana |C2= | ||
|A3= |B3= |C3= | |A3= |B3= |C3= | ||
|Output= | |Output= Pszenica |OA=9 | ||
}} | }} | ||
|Używane do stworzenia [[chleb|chleba]]. | |Używane do stworzenia [[chleb|chleba]]. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Ciasto]]''' | |'''[[Ciasto]]''' | ||
|[[ | |'''[[Pszenica]]''' <br> + <br> '''[[Cukier]]''' <br> + <br> '''[[Jajko]]''' <br> + <br> '''[[Mleko]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Mleko | |A1= Mleko |B1= Mleko |C1= Mleko | ||
|A2= Cukier |B2= Jajko | |A2= Cukier |B2= Jajko |C2= Cukier | ||
|A3= | |A3= Pszenica |B3= Pszenica |C3= Pszenica | ||
|Output= Ciasto | |Output= Ciasto | ||
}} | }} | ||
| Linia 97: | Linia 109: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Ciastko]]''' | |'''[[Ciastko]]''' | ||
|[[ | |'''[[Pszenica]]''' <br> + <br> '''[[Kakao]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= | |A1= |B1= |C1= | ||
|A2= | |A2= Pszenica |B2= Ziarna kakaowe |C2= Pszenica | ||
|A3= | |A3= |B3= |C3= | ||
|Output= Ciastko |OA=8 | |Output= Ciastko |OA=8 | ||
}} | }} | ||
| Linia 108: | Linia 120: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Placek dyniowy]]''' | |'''[[Placek dyniowy]]''' | ||
|[[Dynia]] + [[Jajko]] + [[Cukier]] | |'''[[Dynia]]''' <br> + <br> '''[[Jajko]]''' <br> + <br> '''[[Cukier]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|nieokreślona=1 | |nieokreślona=1 | ||
| Linia 120: | Linia 132: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Złota marchewka]]''' | |'''[[Złota marchewka]]''' | ||
|[[ | |'''[[Marchewka]]''' <br> + <br> '''[[Samorodek złota]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Samorodek złota|B1= Samorodek złota|C1= Samorodek złota | |A1= Samorodek złota|B1= Samorodek złota|C1= Samorodek złota | ||
| Linia 128: | Linia 140: | ||
}} | }} | ||
|Dodaje {{hungerbar|3}} | |Dodaje {{hungerbar|3}} | ||
|} | |} | ||
<noinclude>[[Kategoria:Crafting]]</noinclude> | <noinclude>[[Kategoria:Crafting]]</noinclude> | ||
Wersja z 18:15, 8 cze 2016
| Nazwa | Składniki | Crafting | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Miska | Deski |
|
Używane do zrobienia zupy grzybowej, gulaszu z królika i barszczu. Po zjedzeniu gracz otrzymuje miskę z powrotem. | ||||||||||||
| Zupa grzybowa | Czerwony grzyb + Brązowy grzyb + Miska |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Gulasz z królika | Pieczony królik + Marchewka + Pieczony ziemniak + Czerwony grzyb + Miska |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Barszcz | Burak ćwikłowy + Miska |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Chleb | Pszenica |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Złote jabłko | Sztabka złota + Czerwone jabłko |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Cukier | Trzcina Cukrowa |
|
Używane do stworzenia ciasta i placka dyniowego. | ||||||||||||
| Pszenica | Snop siana |
|
Używane do stworzenia chleba. | ||||||||||||
| Ciasto | Pszenica + Cukier + Jajko + Mleko |
|
6 razy dodaje | ||||||||||||
| Ciastko | Pszenica + Kakao |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Placek dyniowy | Dynia + Jajko + Cukier |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Złota marchewka | Marchewka + Samorodek złota |
|
Dodaje |