Wytwarzanie/jedzenie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Anulowanie wersji 44067 autorstwa 95.178.14.211 przez Hero063 |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 28: | Linia 28: | ||
}} | }} | ||
|Dodaje {{hungerbar|4}}. Kolejność grzybów nie gra roli. | |Dodaje {{hungerbar|4}}. Kolejność grzybów nie gra roli. | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Gulasz z królika]]''' | |||
|[[Pieczony królik]] + <br> [[Marchewka]] + <br> [[Pieczony ziemniak]] + <br> [[Grzyby|Czerwony grzyb]] + <br> Miska | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= Pieczony królik |C1= | |||
|A2= Marchewka |B2= Pieczony ziemniak |C2= Czerwony grzyb | |||
|A3= |B3= Miska |C3= | |||
|Output= Gulasz z królika | |||
}} | |||
|Dodaje {{hungerbar|5}}. | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Wersja z 15:00, 9 lis 2014
| Nazwa | Składniki | Crafting | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Miska | Deski |
|
Używane do zrobienia zupy grzybowej. Po zjedzeniu gracz otrzymuje miskę z powrotem. | ||||||||||||
| Zupa grzybowa | Czerwony grzyb + Brązowy grzyb + Miska |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Gulasz z królika | Pieczony królik + Marchewka + Pieczony ziemniak + Czerwony grzyb + Miska |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Chleb | Zboże |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Złote jabłko | Samorodki złota + Czerwone jabłko |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Cukier | Trzcina Cukrowa |
|
Używane do stworzenia ciasta i placka dyniowego. | ||||||||||||
| Zboże | Snop siana |
|
Używane do stworzenia chleba. | ||||||||||||
| Ciasto | Zboże + Cukier + Jajko + Mleko |
|
6 razy dodaje | ||||||||||||
| Ciastko | Zboże, Kakao |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Placek dyniowy | Dynia + Jajko + Cukier |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Złota marchewka | marchewka + samorodek złota |
|
Dodaje |