Wytwarzanie/jedzenie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Wycofano ostatnią zmianę treści (wprowadzoną przez Matik7) i przywrócono wersję 32042 autorstwa Falibor1 Powód: Więcej tu fałszu niż prawdy ... |
Dodanie przepisu na Zboże |
||
| Linia 63: | Linia 63: | ||
|Używane do stworzenia [[Ciasto|ciasta]] i [[Placek dyniowy|placka dyniowego]]. | |Używane do stworzenia [[Ciasto|ciasta]] i [[Placek dyniowy|placka dyniowego]]. | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Zboże]]''' | |||
|[[Snop siana]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= Snop siana |C2= | |||
|A3= |B3= |C3= | |||
|Output= Zboże |OA=9 | |||
}} | |||
|Używane do stworzenia [[chleb|chleba]]. | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Ciasto]]''' | |'''[[Ciasto]]''' | ||
Wersja z 17:40, 31 gru 2013
| Nazwa | Składniki | Crafting | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Miska | Deski |
|
Używane do zrobienia zupy grzybowej. Po zjedzeniu gracz otrzymuje miskę z powrotem. | ||||||||||||
| Zupa grzybowa | Czerwony grzyb + Brązowy grzyb + Miska |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Chleb | Zboże |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Złote jabłko | Samorodki złota + Czerwone jabłko |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Cukier | Trzcina Cukrowa |
|
Używane do stworzenia ciasta i placka dyniowego. | ||||||||||||
| Zboże | Snop siana |
|
Używane do stworzenia chleba. | ||||||||||||
| Ciasto | Zboże + Cukier + Jajko + Mleko |
|
6 razy dodaje | ||||||||||||
| Ciastko | Zboże, Kakao |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Placek dyniowy | Dynia + Jajko + Cukier |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Złota marchewka | marchewka + samorodek złota |
|
Dodaje |