Wytwarzanie/jedzenie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Utworzył nową stronę „{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee; width: 819px" cellpadding="5" |- align="center" !width="75"|Nazwa !width="15...” |
Simivar252 (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 8: | Linia 8: | ||
|'''[[Miska]]''' | |'''[[Miska]]''' | ||
|[[Drewno]] | |[[Drewno]] | ||
| | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= Deski |B2= |C2= Deski | |||
|A3= |B3= Deski |C3= | |||
|Output= Miska | |||
}} | |||
|Używane do zrobienia [[Zupa grzybowa|zupy grzybowej]]. Po zjedzeniu gracz otrzymuje miskę z powrotem. | |Używane do zrobienia [[Zupa grzybowa|zupy grzybowej]]. Po zjedzeniu gracz otrzymuje miskę z powrotem. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Zupa grzybowa]]''' | |'''[[Zupa grzybowa]]''' | ||
|[[Grzyby|Muchomor]] + [[Grzyby|Brązowy Grzyb/Borowik]] + [[Miska]] | |[[Grzyby|Muchomor]] + [[Grzyby|Brązowy Grzyb/Borowik]] + [[Miska]] | ||
| | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= |B1= Muchomor |C1= | |||
|A2= |B2= Grzyb |C2= | |||
|A3= |B3= Miska |C3= | |||
|Output= Zupa grzybowa | |||
}} | |||
|Leczy 5 serc. Kolejność grzybów nie gra roli. | |Leczy 5 serc. Kolejność grzybów nie gra roli. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Chleb]]''' | |'''[[Chleb]]''' | ||
|[[Zboże]] | |[[Zboże]] | ||
| | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= |C2= | |||
|A3= Zboże |B3= Zboże |C3= Zboże | |||
|Output= Chleb | |||
}} | |||
|Leczy 2.5 serca. | |Leczy 2.5 serca. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Złote jabłko]]''' | |'''[[Złote jabłko]]''' | ||
|[[Złoto (blok)|Złote bloki]] + [[jabłko]] | |[[Złoto (blok)|Złote bloki]] + [[jabłko]] | ||
| | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Złoto (blok) |B1= Złoto (blok) |C1= Złoto (blok) | |||
|A2= Złoto (blok) |B2= Jabłko |C2= Złoto (blok) | |||
|A3= Złoto (blok) |B3= Złoto (blok) |C3= Złoto (blok) | |||
|Output= Złote jabłko | |||
}} | |||
|Leczy wszystkie 10 serc. | |Leczy wszystkie 10 serc. | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Cukier]]''' | |||
|[[Trzcina|Trzcina Cukrowa]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= |C2= | |||
|A3= |B3= Trzcina |C3= | |||
|Output= Cukier | |||
}} | |||
|Używane do stworzenia [[Ciasto|Ciasta]]. | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Ciasto]]''' | |'''[[Ciasto]]''' | ||
|[[Zboże]] + [[Cukier]] + [[Jajko]] + [[Mleko]] | |[[Zboże]] + [[Cukier]] + [[Jajko]] + [[Mleko]] | ||
| | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Mleko |B1= Mleko |C1= Mleko | |||
|A2= Cukier |B2= Jajko |C2= Cukier | |||
|A3= Zboże |B3= Zboże |C3= Zboże | |||
|Output= Ciasto | |||
}} | |||
|6 razy leczy 1.5 serca. Wiadra nie zostaną utracone w procesie tworzenia. | |6 razy leczy 1.5 serca. Wiadra nie zostaną utracone w procesie tworzenia. | ||
|} | |} | ||
<noinclude>[[Kategoria:Crafting]]</noinclude> | <noinclude>[[Kategoria:Crafting]]</noinclude> | ||
Wersja z 23:25, 13 mar 2011
| Nazwa | Składniki | Crafting | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Miska | Drewno |
|
Używane do zrobienia zupy grzybowej. Po zjedzeniu gracz otrzymuje miskę z powrotem. | ||||||||||||
| Zupa grzybowa | Muchomor + Brązowy Grzyb/Borowik + Miska |
|
Leczy 5 serc. Kolejność grzybów nie gra roli. | ||||||||||||
| Chleb | Zboże |
|
Leczy 2.5 serca. | ||||||||||||
| Złote jabłko | Złote bloki + jabłko |
|
Leczy wszystkie 10 serc. | ||||||||||||
| Cukier | Trzcina Cukrowa |
|
Używane do stworzenia Ciasta. | ||||||||||||
| Ciasto | Zboże + Cukier + Jajko + Mleko |
|
6 razy leczy 1.5 serca. Wiadra nie zostaną utracone w procesie tworzenia. |