Wytwarzanie/dekoracyjne: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
d Poprawki |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 16: | Linia 16: | ||
}} | }} | ||
|Służy jako dekoracja. Może być stawiany lub wieszany na ścianie. Można na niego nanosić różne wzory poprzez [[krosno]]. | |Służy jako dekoracja. Może być stawiany lub wieszany na ścianie. Można na niego nanosić różne wzory poprzez [[krosno]]. | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Latarenka]]''' | |||
|'''[[Bryłka żelaza]]''' <br> + <br> '''[[Pochodnia]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Bryłka żelaza |B1= Bryłka żelaza |C1= Bryłka żelaza | |||
|A2= Bryłka żelaza |B2= Pochodnia |C2= Bryłka żelaza | |||
|A3= Bryłka żelaza |B3= Bryłka żelaza |C3= Bryłka żelaza | |||
|Output= Latarenka | |||
}} | |||
|Służy jako dekoracja. Może być stawiany lub wieszany pod sufitem. | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Eteryczna latarenka]]''' | |||
|'''[[Bryłka żelaza]]''' <br> + <br> '''[[Eteryczna pochodnia]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Bryłka żelaza |B1= Bryłka żelaza |C1= Bryłka żelaza | |||
|A2= Bryłka żelaza |B2= Eteryczna pochodnia |C2= Bryłka żelaza | |||
|A3= Bryłka żelaza |B3= Bryłka żelaza |C3= Bryłka żelaza | |||
|Output= Eteryczna latarenka | |||
}} | |||
|Służy jako dekoracja. Może być stawiany lub wieszany pod sufitem. | |||
Wersja z 08:44, 2 lut 2021
| Nazwa | Składniki | Wejście » Wyjście | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sztandar | Wełna + Patyk |
|
Służy jako dekoracja. Może być stawiany lub wieszany na ścianie. Można na niego nanosić różne wzory poprzez krosno. | ||||||||||||
| Latarenka | Bryłka żelaza + Pochodnia |
|
Służy jako dekoracja. Może być stawiany lub wieszany pod sufitem. | ||||||||||||
| Eteryczna latarenka | Bryłka żelaza + Eteryczna pochodnia |
|
Służy jako dekoracja. Może być stawiany lub wieszany pod sufitem.
| ||||||||||||
| Dywan | Wełna |
|
Używany do dekoracji. Jest palny i może zostać zniszczony przez ciecze. | ||||||||||||
| Barwione szkło | Szkło + Barwnik |
|
Używane do dekoracji. | ||||||||||||
| Szyba | Szkło |
|
Używana do dekoracji. | ||||||||||||
| Barwiona szyba | Barwione szkło |
|
Używana do dekoracji. | ||||||||||||
| Płot | Patyki + Deski |
|
Używany jako bariera, której nie można przeskoczyć. | ||||||||||||
| Płot z netherowej cegły | Netherowa cegła |
|
Zachowuje się jak zwykły płot, występuje naturalnie w Netherze. | ||||||||||||
| Kraty | Sztabka żelaza |
|
Używane do dekoracji. Zachowują się podobnie jak płot, lecz ich wysokość jest równa tylko jednemu blokowi. | ||||||||||||
| Stojak na zbroję | Kamienny półblok + Patyki |
|
Używany jako dekoracja. Może trzymać i wyświetlać na sobie dowolny przedmiot, który można nosić. | ||||||||||||
| Obraz | Patyki + Wełna |
|
Używany jako dekoracja, można go położyć tylko na ścianie. | ||||||||||||
| Ramka na przedmiot | Patyki + Skóra |
|
Używana jako dekoracja. Zawieszenie ramki pozwala na umieszczenie w niej trzymanego w ręce przedmiotu lub bloku i późniejsze jego odzyskanie. | ||||||||||||
| Doniczka | Cegły |
|
Używana jako dekoracja, można do niej wkładać rośliny. | ||||||||||||
| Znak | Deski + Patyk |
|
Można go postawić, lub powiesić na bloku, pokazuje tekst wpisany przez gracza. | ||||||||||||
| Śnieg | Blok śniegu |
|
Używane do dekoracji. | ||||||||||||
| Kryształ Endu | Szkło + Oko Endera + Łza ghasta |
|
Używany do dekoracji i do odradzania Smoka Endu. Można go kłaść tylko na obsydianie, po uderzeniu eksploduje. | ||||||||||||
| Słupek Endu | Płomienna różdżka + Prażony owoc refrenusu |
|
Używane do dekoracji | ||||||||||||
| Kora | Drewno |
|
Używane do dekoracji | ||||||||||||
| Brukowy murek | Bruk |
|
Używane do dekoracji |