View at: Szablon:Przedmioty/zawartość [edytuj]
Sztabka netherytu: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
d nigdy nie może być dobrze za pierwszym razem |
uzupełnienie informacji |
||
| Linia 20: | Linia 20: | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= |B1= |C1= | |A1= |B1= |C1= | ||
|A2= |B2= Blok netherytu |C2= | |A2= |B2= Blok netherytu |C2= | ||
|A3= |B3= |C3= | |A3= |B3= |C3= | ||
|Output= Sztabka netherytu | | |Output= Sztabka netherytu,9 | ||
}} | |||
|-align="center" | |||
![[Netherytowa blaszka]] <br> + <br> [[Sztabka złota]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Netherytowy złom |B1= Netherytowy złom |C1= Netherytowy złom | |||
|A2= Netherytowy złom |B2= Sztabka złota |C2= Sztabka złota | |||
|A3= Sztabka złota |B3= Sztabka złota |C3= | |||
|Output= Sztabka netherytu | |||
}} | }} | ||
|} | |} | ||
| Linia 49: | Linia 57: | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| '''[[Blok netherytu]]''' | | '''[[Blok netherytu]]''' | ||
|[[Sztabka netherytu]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Sztabka netherytu |B1= Sztabka netherytu |C1= Sztabka netherytu | |A1= Sztabka netherytu |B1= Sztabka netherytu |C1= Sztabka netherytu | ||
| Linia 55: | Linia 63: | ||
|A3= Sztabka netherytu |B3= Sztabka netherytu |C3= Sztabka netherytu | |A3= Sztabka netherytu |B3= Sztabka netherytu |C3= Sztabka netherytu | ||
|Output= Blok netherytu |OA=1 | |Output= Blok netherytu |OA=1 | ||
}} | |||
|-align="center" | |||
| '''[[Netherytowy miecz]]''' | |||
|[[Sztabka netherytu]] <br> + <br> [[Diamentowy miecz]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= Sztabka netherytu |C2= Diamentowy miecz | |||
|A3= |B3= |C3= | |||
|Output= Netherytowy miecz | |||
|nieokreślona=1 | |||
}} | |||
|-align="center" | |||
| '''[[Netherytowy kilof]]''' | |||
|[[Sztabka netherytu]] <br> + <br> [[Diamentowy kilof]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= Sztabka netherytu |C2= Diamentowy kilof | |||
|A3= |B3= |C3= | |||
|Output= Netherytowy kilof | |||
|nieokreślona=1 | |||
}} | |||
|-align="center" | |||
| '''[[Netherytowa siekiera]]''' | |||
|[[Sztabka netherytu]] <br> + <br> [[Diamentowa siekiera]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= Sztabka netherytu |C2= Diamentowa siekiera | |||
|A3= |B3= |C3= | |||
|Output= Netherytowa siekiera | |||
|nieokreślona=1 | |||
}} | |||
|-align="center" | |||
| '''[[Netherytowe buty]]''' | |||
|[[Sztabka netherytu]] <br> + <br> [[Diamentowe buty]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= Sztabka netherytu |C2= Diamentowe buty | |||
|A3= |B3= |C3= | |||
|Output= Netherytowe buty | |||
|nieokreślona=1 | |||
}} | |||
|-align="center" | |||
| '''[[Netherytowe nogawice]]''' | |||
|[[Sztabka netherytu]] <br> + <br> [[Diamentowe nogawice]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= Sztabka netherytu |C2= Diamentowe nogawice | |||
|A3= |B3= |C3= | |||
|Output= Netherytowe spodnie | |||
|nieokreślona=1 | |||
}} | |||
|-align="center" | |||
| '''[[Netherytowy napierśnik]]''' | |||
|[[Sztabka netherytu]] <br> + <br> [[Diamentowy napierśnik]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= Sztabka netherytu |C2= Diamentowy napierśnik | |||
|A3= |B3= |C3= | |||
|Output= Netherytowy napierśnik | |||
|nieokreślona=1 | |||
}} | |||
|-align="center" | |||
| '''[[Netherytowy hełm]]''' | |||
|[[Sztabka netherytu]] <br> + <br> [[Diamentowy hełm]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= Sztabka netherytu |C2= Diamentowy hełm | |||
|A3= |B3= |C3= | |||
|Output= Netherytowy hełm | |||
|nieokreślona=1 | |||
}} | }} | ||
|} | |} | ||
Wersja z 23:51, 5 lut 2020
| Artykuł Sztabka netherytu jest krótki. Możesz pomóc, poszerzając go.
|
| Tego jeszcze nie ma w grze! Informacje zawarte w tym artykule mogą się zmienić w każdej chwili, ponieważ opisuje on przyszłe aktualizacje.
|
Otrzymywanie
Wytwarzanie
| Składniki | Wejście » Wyjście | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Blok netherytu |
| ||||||||||||
| Netherytowa blaszka + Sztabka złota |
|
Przetapianie
| Składniki | Wejście » Wyjście | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Starożytny gruz |
|
Zastosowanie
Wytwarzanie
Historia
| Nadchodzące zmiany | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 20w06a | Dodano sztabkę netherytu. | |||
Przypisy
Poniżej znajduje się lista przypisów na tej stronie.
